320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolajaks 2:2. CSKA brasiilased lammutasid. Kõigepealt viis Jo CSKA ilusast vasakujalaga sooritatud löögist juhtima, millele eelnes ilus eeltöö ning kokkumäng Love´iga. 31´minutil otsustas juba Vagner ise kolli ära lüüa, pääsedes 1-1 võttis mees hoo maha, pettis Interi kaitsjad ning lõi palli valele poole hüpanud Cesari seljataha. Juba minut hiljem lõi Ibra kolli tagasi, küll suluseisust, kuid see oli suhteliselt napp ning kohtunikud lippu ei tõstnud. Kaks minutit peale seda viigistas Cambiasso. Siiamaani on Cambiasso vast isegi Interi parim olnud. Aga ma sügavalt loodan, et Crespo võetakse õigel ajal puhkama ning teda toodakse asendama Suazo. Loodetavasti Inter suudab veel väravaid lüüa ning võidupunktid taskusse panna.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Inter tunduvat siiski oma võtma 3:2 0:2 kaotusseisust,kuigi aega veel 20' mängida
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Teisel poolajal tuli võit ära. Ibra ja Cambiasso > kõik. Cambiasso ründava poolkaitsjana lausa lendas mööda väljakut ringi, oleks isegi kübaratriki pidanud vähemalt saama. Aga Ibra supervärav oli väärt iga raisatud võimalust, lihtsalt maagiline! Ühe flickiga kahest mehest mööda ja 20 meetri pealt pomm ristakasse.

        Sellist mängu pole Interilt Meistrite Liigas juba ammu näinud. Mu pessimismiks polnud põhjust õnneks. Aga eks moskvalased ise ka aitasid oma suht ründava stiiliga kaasa.

        Fantast mäng!
        sigpic

        Kommentaar


          Võit tuli! Ibracadabra ja Bambi on kunnid! Mõlema mehe hingele jäi täna kaks väravat. Inter võitis siis numbritega 4:2. Ibra teine kolli oli ikka haige pärl. No sellist kauglööki polnud juba mõned ajad näinud. Ilusti välisküljega kuskilt umbes kahekümnelt meetrilt ristnurka. Mees on loom no! Mängu parimad kahtlemata Ibra ja Bambi. Ühtegi halba sõna pole meestele öelda, kuigi mõlematel oli võimalusi oma väravate arvet veelgi suurendada, mida nad kahjuks ei teinud, siis siiski pole meestele midagi halba öelda. Lükkasid ilusti söötu, võtsid vajadusel vastasega 1-1 ette ja tegid seda hästi. Hea mäng oli. 0:2 kaotusseisust välja tulla ning 4:2 võita. Võimas. Täna mängisid hästi peale eelnimetatute veel ka Samuel, Chivu, Zanetti, Maicon ning ka vahetusest sekkunud Cruz, Solari ja ka vähe mänguaega saanud Suazo olid head. Crespo ei teinud täna peale väravavõimaluste raiskamise midagi, vist andis ka väravasöödu Bambile esimesel poolajal. Bambi teisele väravale andis kannasöödu Cruz. Mäng oli hea ja loodetavasti Inter oma mängu enam käest ei anna.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Kasper, mitu korda Inter viigistas siis ka? ja kas Cambiasso lõi oma värava ikka peale Ibrat või hoopis pärast Ibrat?

            Kommentaar


              http://youtube.com/watch?v=0eRPT15bQuU <- OSTA &#196;RA! Caressa ja Mauro & Zlatan Ibrahimovic
              sigpic

              Kommentaar


                Üldiselt on hea näha kuidas "exrealistid" endiselt mängida oskavad.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Cambiasso tasuta &#228;ra andmine on Reali selle aastak&#252;mne k&#245;ige lollim tegu &#252;leminekuturul.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Samas Solari vähene mänguaeg tema oskuste juures on ka selge raiskamine, kohati jääb mulje, et Reali eest tuleks tal sama perioodi kohta rohkem minuteid.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Solari on s&#245;prusm&#228;ngude ja muidu m&#245;ttetute m&#228;ngude m&#228;ngija Interi eest. Pane t&#228;htsas m&#228;ngus algkoosseisu ei suuda mees millegagi silma paista. Kahju on, sest ootasin mehelt tegusid kui ta koos Cuchuga, kelle palkamisel ma erilist kasu ei n&#228;inud, tuli. Aga asjad on ootustele vastupidi l&#228;inud, Solari istub pingil ning Cambiasso on maailma &#252;ks parimaid keskpoolikuid.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Kasper, mitu korda Inter viigistas siis ka? ja kas Cambiasso l&#245;i oma v&#228;rava ikka peale Ibrat v&#245;i hoopis p&#228;rast Ibrat?
                        K&#245;igepealt l&#245;i Ibra ja hiljem viigistas Cambiasso. Sorri, mu paha, ennem l&#228;ks asi natukene kiireks ning ei pannud oma viga t&#228;hele.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Kasper ma ei tahaks k&#252;ll norida, aga kas ennem l&#228;ks kiireks v&#245;i enne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Kasper ma ei tahaks küll norida, aga kas ennem läks kiireks või enne?
                            Kle Cännu ära aja inimestel juhtmeid kokku eksole..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Kasper ma ei tahaks k&#252;ll norida, aga kas ennem l&#228;ks kiireks v&#245;i enne?
                              Mul suhteliselt pohh. Enne oleks &#245;ige, aga ennem on k&#245;nekeelsem v&#228;ljend, vist..
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kasper ma ei tahaks küll norida, aga kas ennem läks kiireks või enne?
                                Cannuman, kas sul üks koma ei ole puudu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X