320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    maagiline Jimenez
    Ma olen ikka väga kaua eemal olnud.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      mulle meeldib, et liverpool on järsku euroopas pea alati edukas

      Kommentaar


        Inter on mulle miskipärast jätnud mulje sellisest meeskonnast, kes kuni otsustavate mängudeni on enamvähem unstoppable, aga siis ei suudeta kottigi, loodetavasti seekord asi muutub, ei viitsi seda Liverpooli jälle finaalis näha, kuigi siis ei ole vähemalt dilemmat kelle poolt olla.
        AILTON

        Kommentaar


          no ei viitsi päris tulemusi otsima hakata aga tegelikult ikka Interi kohta nii öelda ei saa et inter otsustavates mängudes kottigi ei suuda. Päris palju ebaõnne on ka olnud kasvõi Valencia vastu eelmine hooaeg ja siis 2x saadi napilt Milani käest ära vist jne...Mina ei julge küll Interit maha kanda, usun et üks tõsisemalt võetavaid tiitlipretendente.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            2x saadi napilt Milani käest ära
            Teise mängu 75. minutil 4 värava kaugusel võidust ei ole just kuigi napilt. Eks ühed loevad alati neid mänge, kus nad napilt jäid võidust ilma ja teised räägivad võitudest.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              no ei viitsi päris tulemusi otsima hakata aga tegelikult ikka Interi kohta nii öelda ei saa et inter otsustavates mängudes kottigi ei suuda. Päris palju ebaõnne on ka olnud kasvõi Valencia vastu eelmine hooaeg ja siis 2x saadi napilt Milani käest ära vist jne...Mina ei julge küll Interit maha kanda, usun et üks tõsisemalt võetavaid tiitlipretendente.
              minagi ei kanna maha, aga mulje lihtsalt on selline kesine jäänud, muidu üks hellava bad ass tiim. Itaalias kahtlemata ollakse juba pikemat aega klass omaette, numbrid räägivad kõik. millal CL-is viimati finaalis mängiti?

              E: viimati finaalis hooajal 1971/72, see räägib enda eest.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Teise mängu 75. minutil 4 värava kaugusel võidust ei ole just kuigi napilt. Eks ühed loevad alati neid mänge, kus nad napilt jäid võidust ilma ja teised räägivad võitudest.
                ja üks aasta mängiti ühed igavaimad mängud, kus üks jäi 0:0 ja teises kas Milan 1:0 võitis vms
                AILTON

                Kommentaar


                  Igavad võisid need 2002/2003 euroderby mängud küll olla, aga draamat oli küll lõpus. Tra see Kallon üks-ühte ära ei suutnud lüüa. Ja skoorid olid vast ikka 1:0 Milanile ja 1:1. Oleks Kallon ära löönud oleks Inter võõrsilväravatega läbi läinud. Kui ma ei eksi oli see viimane hooaeg kui CL veel kahe grupifaasiga oli.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    kas 2003 mitte 0-0 ja 1-1 ei olnud, kus Milan "võõrsil" löödud väravaga edasi sai?

                    Kommentaar


                      Võimalik. Niigi häguselt mäletan seda mängu. Ega 10-11 aastasena ei suutnud niimoodi süveneda.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        kas 2003 mitte 0-0 ja 1-1 ei olnud, kus Milan "võõrsil" löödud väravaga edasi sai?
                        Vähemalt ühel inimesel midagi koidab ka.

                        Ja oleks Kallon omavärava löönud oleks Milan 2-1 võitnud.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          koidab koidab, oli hea aasta minule, kui Itaalia vuti austajale. Kui Del Piero, Treze ja Nedved Delle Alpil Real ära luttisid oli selge, et võit jääb Itaaliasse. Ja kui veel meenutada, kuidas Inzaghi Bayerni ja kõiki teisi luttis eelnevalt, siis nagu ei saanudki midagi paremini minna...Itaalia klubijalgpall oli tagasi tipus!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            koidab koidab, oli hea aasta minule, kui Itaalia vuti austajale. Kui Del Piero, Treze ja Nedved Delle Alpil Real ära luttisid oli selge, et võit jääb Itaaliasse. Ja kui veel meenutada, kuidas Inzaghi Bayerni ja kõiki teisi luttis eelnevalt, siis nagu ei saanudki midagi paremini minna...Itaalia klubijalgpall oli tagasi tipus!
                            ja kõige parem hetk oli see kui sheva lõpuks pendla sisse lõi , kui ma ei eksi siis see oli viimane kord kui tv3 vahendusel sai võitja juubeldamist vaadata, suht ülev tunne oli!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              tegelikult vist ikka eksid...sest Porti ja Monaco finaali ju näidati ka

                              Kommentaar


                                Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 6 Maxwell; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 26 Chivu; 11 Jimenez; 9 Cruz, 8 Ibrahimovic.
                                A disposizione: 22 Orlandoni, 16 Burdisso, 18 Crespo, 23 Materazzi, 29 Suazo, 30 Pelé, 31 Cesar.
                                Allenatore: Roberto Mancini.

                                AC Milan: 1 Dida; 44 Oddo, 13 Nesta, 4 Kaladze, 3 Maldini; 8 Gattuso, 21 Pirlo, 23 Ambrosini; 22 Kaka, 10 Seedorf; 9 Inzaghi.
                                A disposizione: 16 Kalac, 2 Cafu, 5 Emerson, 11 Gilardino, 25 Bonera, 27 Serginho, 32 Brocchi.
                                Allenatore: Carlo Ancelotti.

                                Arbirto: Emidio Morganti di Ascoli Piceno.

                                Forza Inter!

                                Jimenez ilusti sees ja tunne on hea.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X