320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise tahaks Interit järgmien aasta kohe täitsa näha.
    Sest Mourinho pole just suvaline mees

    Kommentaar


      Aga eks tõesti näeme. Ma nagu ei mäleta muidugi, et Morinho oleks Chelsea CL finaali lähedale toonud, kuigi omas kõiki võimalusi selleks.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        poolfinaal ei ole piisavalt lähedal?

        Kommentaar


          Kahel korral veel.

          Kommentaar


            Pluss see, et ühel korral kukkusid nad suhteliselt olematu värava järel ja teisel korral penaltitega.
            sigpic

            Kommentaar


              OK ok OK Morinh on siis imemees, et käige need millid välja ja Scudettod, Nacionaled ja CL tiitlid on 100% olemas. Tundub et on tulemas väga igav hooag nii Itaalias, kui ka euroopas. Ma siis jälgin Uefa Cupi, seal Interit pole.
              Tanel oli ka see mees, kes ootas et Adriano päästaks Interi hooaja 2. poole
              Tõesti mul kade meel, et Interil selline võimsa nimega treener, kuid kindlast edust pole mõtet kekata kuni pole midagi. Olen endiselt Roberto Mancini austaja ja loodan, et mees saab peagi mõne suurema klubi ohjad enda kanda.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                TSO intervjuud kuskilt näha ka saab?

                Kommentaar


                  Intervjuud pole näinud, aga väga tore on vaadata, kuidas kurjad Milani ja Juventuse fännid erinevates foorumites, kommentaarides jne nutavad ja Mourinho ego järsku sõimama hakkasid kui too Interisse läks. Nagu näha ollakse juba alla antud järgmise hooaja suhtes.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    OK ok OK Morinh on siis imemees, et käige need millid välja ja Scudettod, Nacionaled ja CL tiitlid on 100% olemas. Tundub et on tulemas väga igav hooag nii Itaalias, kui ka euroopas. .
                    kui Mourinho on osaline, siis ei tule midagi igavat! Hoopis läheb lõbusamaks!
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      TSO intervjuud kuskilt näha ka saab?
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Intervjuud pole näinud, aga väga tore on vaadata, kuidas kurjad Milani ja Juventuse fännid erinevates foorumites, kommentaarides jne nutavad ja Mourinho ego järsku sõimama hakkasid kui too Interisse läks. Nagu näha ollakse juba alla antud järgmise hooaja suhtes.
                        Jee rait. Mõned siiski naeravad selle üle, kuidas spetsiaalüks mehi maha kriipsutama hakkab. Vaesed Interi fännid joovastusest nõustuvad suure messiasega, sest tema ju teab. Hooaja lõpus võib aga selguda, et ei tea ta midagi.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Jee rait. Mõned siiski naeravad selle üle, kuidas spetsiaalüks mehi maha kriipsutama hakkab. Vaesed Interi fännid joovastusest nõustuvad suure messiasega, sest tema ju teab. Hooaja lõpus võib aga selguda, et ei tea ta midagi.
                          Seni on ta mahakriipsutamised olnud just need, mida ma ammu olen näha tahtnud - Crespo, Suazo, Maniche, Cesar... Adriano, Burdisso ja Stankovici jäämine on 50-50, iseenesest võiks jääda, aga vaevalt, et nende lahkumine suur kaotus oleks.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Seni on ta mahakriipsutamised olnud just need, mida ma ammu olen näha tahtnud - Crespo, Suazo, Maniche, Cesar... Adriano, Burdisso ja Stankovici jäämine on 50-50, iseenesest võiks jääda, aga vaevalt, et nende lahkumine suur kaotus oleks.
                            Mul jäi kuskilt silma Cruz. Ise ei saa aru, miks Mourinho peaks ka MM-ile halastama.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              MM?=Magus Maius?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas uuuu Vaata postitust
                                MM?=Magus Maius?
                                Marco Materazzi.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X