320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ei ole ju videot.

    PS: Ma olen üsna kindel, et Tanel kustutas selle lingi ära, et kahtlusi ikka üleval hoida
    Ma bluffisin.

    Tegelikult ei ole mul hetkel vöimalust viga parandada. Youtube'i 'Kaka not offside' peaks klipi kätte saama.

    -e- parandatud
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Suluseisu ära kaotamine teeks mängu suts ajuvabaks, aga seda tahaks tõesti teada mitu miljonit kaheldavat olukorda peab veel toimuma, et videokorduse peale mõtlema hakataks.
      aga persse need sentimeetrised suluseisuvõtud on ka absurdsed. eriti mingite kunstlike suluseisude tekitamine. jalgpalli eesmärk on väravaid lüüa, mitte palli niisama veeretada platsil.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        aga persse need sentimeetrised suluseisuvõtud on ka absurdsed. eriti mingite kunstlike suluseisude tekitamine. jalgpalli eesmärk on väravaid lüüa, mitte palli niisama veeretada platsil.
        Ma arvan, et suluseisu kaotamine rikuks jalgpalli täiesti ära. Mingid jorsid passiksid ainult värava ees ja ootaksid palli, suhteliselt mõttetu oleks see minu arvates. Jalgpalli eesmärk on vastasest rohkem väravaid lüüa nii et mind praegune süsteem rahuldab. Ja ei saaks ka öelda, et praegusel hetkel väravaid ei lööda. Real kõmmutas eelmisel hooajal kokku üle saja värava, mis peaks küllaltki kõva näitaja olema.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Jah, Inter on 100 aastat vana klubi, kuid see ei tähenda, et me peaks ju samavanu reegleid uuesti kasutusele võtma vms
          Et jalgpalli kehtestati suluseisu reegel siiski oma mõttega ja kui asi oli sellises suunas arenenud juba, siis miks peaks taandarengut veel ettevõtma?
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Ma arvan, et suluseisu kaotamine rikuks jalgpalli täiesti ära. Mingid jorsid passiksid ainult värava ees ja ootaksid palli, suhteliselt mõttetu oleks see minu arvates.
            see pidevalt sama jutt mind enam tegelt ei veena. ja tegelt mis mind eriti häirib on mu postituses kirjas. pealegi jäävad nagunii paljud suluseisud võtmata jne. äkki piisaks lihtsalt suluseisureegli muudatusest?

            aga sorri, Interi fännid, OT pärast
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vana suluseisureegel oli minu arust väga hea ja probleeme palju vähem. Kasvõi varvas ühel joonel kaitsjaga ja ei mingit suluseisu. Üldiselt on mul sellest Kaka olukorrast täiesti ükskõik, ta oleks nii ehk naa palli saanud ja see millisekund mis ta suluseisus olemisega võitis poleks vahet teinud ilmselt.
              sigpic

              Kommentaar


                Aitab OT'st, sest see kuradi Blatteri punt jalgpallimängu parendamiseks küll midagi ei tee
                Täna tulevad head mängud ja Viasati klientidel loodetavasti valik lai
                Ise tuleb vist Inter-Bremen mäng ette võtta, sest see saab loodetavasti huvitav olema
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Inter, nagu ikka, kättesaamatu Rootsi TV6 pealt.

                  Inter (4-3-3): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 20 Muntari; 45 Balotelli, 8 Ibrahimovic, 10 Adriano.
                  Subs: 1 Toldo, 9 Cruz, 14 Vieira, 16 Burdisso, 26 Chivu, 33 Mancini, 36 Bolzoni, 77 Quaresma.
                  Coach: José Mourinho.
                  Werder Bremen (4-3-1-2): 1 Wiese; 15 Prödl, 29 Mertesacker, 4 Naldo, 3 Pasanen; 22 Frings, 6 Baumann, 11 Özil; 10 Diego; 9 Rosenberg, 24 Pizarro.
                  Subs: 33 Vander, 2 Boenisch, 7 Vranjes, 8 Fritz, 14 Hunt, 18 Sanogo, 20 Jensen.
                  Coach: Thomas Schaaf.
                  Referee: Lubos Michel (Slovakia).
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Inter, nagu ikka, kättesaamatu Rootsi TV6 pealt.
                    Tõsi ta vist on

                    Eks lepin seriaali "Põgenemine" kõrvalt siis Roma mänguga, kus nad mingite Boredeaux konnade käest vist seekord peksa saavad
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      OT: Kust Roma mängu näeb?





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        interi mängu näitab Sat 1.elioni digi-tv kanal 32

                        Kommentaar


                          Krt... said sakslased viigi kätte ja hea, et põnevate lõpuminutite järel veel võiduvärav neile ei kukkunud.

                          Maiconi posti läinud löögist on kahju.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas flameas Vaata postitust
                            OT: Kust Roma mängu näeb?
                            Kust,kust? Kust saab pudeliga peldikust

                            PS! Miks Materazzi välja vahetati?
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas flameas Vaata postitust
                              OT: Kust Roma mängu näeb?
                              Nüüd küll veits hilja, aga Viasat Xtra3 kandise seda otse üle
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Ibracadabra!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X