320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
    Nonii, enda koer hammustas....punamustad pakkusid külalistele punkte justkui kandikul, aga kui ei, siis ei....
    Täpselt. See üks punkt oli neile liig. Mängu ei näinud, aga seda tean ma muidu ka.

    -e- WTF Aquafresca
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ega`s stiilipunkte liigas ei koguta, sest euroglooria on tänavu kõige A ja O

      Üpris "kuninglik" mõte Mourinholt lisada ründejõudu keskkaitse arvel, jättes kolme mehe kaitseliini kaks puhast äärekaitsjat. Enne Cagliari väravat punamustad surusid suht seeditavalt peale, kuid vahetuse järel kogu kaardiloss kukkus kokku.

      Kommentaar


        Puhtmilanilik kahju on sellest, et Inter kunagi sellistele tiimidele ei kaota, vaid alati viigi saab Milan ju kipub 0:1 kaotusi saama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Tann on surnud või?
          Enne veel elas ja Zanettit kiitis ka, aga ilmselt on foorum tema jaoks juba out.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Mulle meeldib Sillamäe Kalevi peatreener Vadim Dobiža suhtumine: Võtame kas või näiteks Jose Mourinho. Kus ta nüüd on? Tal olid kõrgtasemel mängijad, miljonites raha, aga tulemust ikkagi ei saavutanud. Nüüd ei ole tast enam midagi kuulda. Minu austus kuulub nendele, kes tühja koha peale suudavad ise midagi ehitada.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Mulle meeldib Sillamäe Kalevi peatreener Vadim Dobiža suhtumine: Võtame kas või näiteks Jose Mourinho. Kus ta nüüd on? Tal olid kõrgtasemel mängijad, miljonites raha, aga tulemust ikkagi ei saavutanud. Nüüd ei ole tast enam midagi kuulda. Minu austus kuulub nendele, kes tühja koha peale suudavad ise midagi ehitada.
              WTF? See oli Dobiža tsitaat?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Jep, Loe intervjuud, kui ei usu.
                Põhimõtteliselt on armas mõelda, et Dobiža on põline AC Milani fänn ja sestap ta ei tunnusta Milaano teist, kahvatuma ajalooga väikeklubi, kus Mourinho oma päevi veedab. Reaalsem võimalus on muidugi see, et tema kui keskmise eestise elava inimese jaoks on välismaa jalgpallil ja inglise liigal võrdusmärk vahel. Mujal jalgpalli ei mängita.

                Kommentaar


                  Krdi klounikari. Hakkab jälle pihta lolli mängimne. Nii sitalt kombineeritud tipptiimi annab leida. Kümmetuhat maailmaklassi meest, kokku nad üksteisega ei sobi.

                  Zlatan virutas suurepärase käevärava veidi valel pool väljakut.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Päris margine mäng jah. Panin striimi tööle ja ühe silmaga laskesuusatamise kõrvalt vaatasin, et sini-mustad suruvad ja loovad olukordi ning mõtlesin, et taaskordne tuim Interi surve all olev mäng. Üllatus oli suur, kui sini-mustad lõid värava ja osutusid Atalantaks

                    Aga 3-0

                    Kommentaar


                      Kas nad on kõik purjus?

                      Kommentaar


                        Krt hankingu õiged mängijad lõpuks ometi. Iga aasta üks ja sama tiim, kes lihsalt ei sobi mitte mingi valemiga ühte algkoosseisu. Tee paar kiiremat sammu ja kõik on oma perse peal.

                        Mourinho hakkab ka vaikselt sita muljet jätma endast.

                        Ma ei ole üllatunud kui see mäng 5:1 lõppeb. Täielik Serie C jalgpall.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mis toimub?!





                          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                          Parim laul

                          Kommentaar



                            Ha haa

                            Kommentaar


                              Mourinho on mõtetega vist juba kuskil mujal.

                              Kommentaar


                                Morinho teeb paska seal platsil ve? Või on ta nii kehva treener, et ütles meestele et mängige sitasti, sest ta ei tea mis õige treener ütleb meeskonnale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X