320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra ma ei saa aru, mis häda on Lazio fännidel Interi omadele koguaeg pugeda? Fakk küll, otsige siis endale mingi normaalne meeskond keda toetada, kui oma natsiklubist asja ei saa ja piisavat võiduorgasmi ei tunne!

    Kommentaar


      Nike'i mingi uus mood on see kahtlane sakiline ja muidu värviline muster. Suht silmadele hakkab tõesti vähemalt pilte vaadates.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Võõrsil draakoniga küljepeal näeb juba täitsa okay välja, aga see
        minu meelest on mõlemad suvalise 12-aastase disainitud.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          minu meelest on mõlemad suvalise 12-aastase disainitud.
          See on kindel et 12 aastaste poiste disainitud, aga lisaks et nende jooniste loomingulisel hetkel näppis Moratti nende 12 aastasete poiste aanuseid, Special Anal tegi samal ajal Morattile keelekat...samas mida ma vanast asjast korrutan - kõik normaalsed iniemsed teavad kuskohast interi ideed tulevad
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Cambi-Cap puudu, aga hea seegi, et Prints kaasa võeti..

            Lionel Messi Barcelona (ESP)
            Gonzalo Higuaín Real Madrid (ESP)
            Carlos Tévez Manchester City (ENG)
            Sergio Agüerio Atlético Madrid (ESP)
            DIEGO MILITO Inter (ITA)
            Martín Palermo Boca Juniors

            Kommentaar


              Interil pole kunagi ühtegi ilusat vormi olnud....nagu milanil ja riommast ärme räägimegi.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Interil pole kunagi ühtegi ilusat vormi olnud....nagu milanil ja riommast ärme räägimegi.
                Kuhu perse pugemine nüüd kadunud on?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Interil pole kunagi ühtegi ilusat vormi olnud....nagu milanil ja riommast ärme räägimegi.
                  Ja Laziol on siis?
                  Pede helesinine värv

                  Kommentaar


                    Algselt postitas #11 Vaata postitust
                    Ja Laziol on siis?
                    Pede helesinine värv
                    Sinine iseenesest on OK, kuid arvestades mismoodi see värvilahendus särgile tehtud on, siis pigem "thumbs down".

                    Kommentaar


                      Kui laupäeval peaks Moratti rahakott tugevam olema kui Bayerni meeskond, siis lasen youtube-i video kus ma põletan Interi värvides saunalina...

                      Name: Hamit Altintop
                      Height: 1.82m
                      Weight: 82 kg
                      Speciality: Balls Of Steel!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Kui laupäeval peaks Moratti rahakott tugevam olema kui Bayerni meeskond, siis lasen youtube-i video kus ma põletan Interi värvides saunalina...

                        Name: Hamit Altintop
                        Height: 1.82m
                        Weight: 82 kg
                        Speciality: Balls Of Steel!
                        Ma pole eriti kindel, et Bayern mingilgi moel nõrgem jõud mängijateturul oleks. Mõlemad on ikka väga suured klubid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Ma pole eriti kindel, et Bayern mingilgi moel nõrgem jõud mängijateturul oleks. Mõlemad on ikka väga suured klubid.
                          jutt käis pigem moraalsusest...pole veel kuulnud et Bayern kohtunike ära ostaks...kui samas Inter teeb sellel alal juba kõigil silmad ette - 5 aastat jutti tiitlid ostetud - master class!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kui laupäeval peaks Moratti rahakott tugevam olema kui Bayerni meeskond, siis lasen youtube-i video kus ma põletan Interi värvides saunalina...
                            Mul on nüüd dilemma, tahaks Interi saunalina ka ju põlemas näha
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Lazio vormide kohta oskavad vaid taunid rubentuse ja riomma fännid sitta ajada. Inter on mu teine lemmik alati Itaalias, kuid vormid on neil alati nõmedad ja koledad olnud. Ja ei saagi kunagi midagi kenamat olema. Kuna ollakse konsarvatiivsed ja liiga aatelised oma pedestunud sini-musta süsteemis.
                              Cocky....kõigepealt põleta oma ornazid pruunide sitatriipudega trullerid ära. Siis hakka Interi saunalinasid põletama, kuna inter nagunii võidab CL.
                              Tottina just pani müüki oma peenisepöidla ja kollase soojenduskostüümi 45 mijoni euroga ebays.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Mul on nüüd dilemma, tahaks Interi saunalina ka ju põlemas näha
                                Teil kaoks ju jälle igasugune võimalus Meistrite liigas mängida, kui Interi ei võida. Nii, et teine dilemma.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X