320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CL alagrupis mängiti kodus kehvemini, kui võõrsil ja koduliigas meeldivad neile ka kodused viigid, seega miski pole võimatu.

    Lille'st saite nende koduväljakul jagu ja ega see Marseille ka ületamatu isegi praeguses seisus pole. Vastastel puudu ka põhistaar Remy ja ka kaitsev poolik Diarra olevat väljas.
    Mina muidugi ei panusta, aga äkki count'i jaoks piisav, et paarsada Eur-i mängu panna
    Isegi Triobet pakkub viigi eest 3.32 ja võidu eest 3.95.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      CL alagrupis mängiti kodus kehvemini, kui võõrsil ja koduliigas meeldivad neile ka kodused viigid, seega miski pole võimatu.

      Lille'st saite nende koduväljakul jagu ja ega see Marseille ka ületamatu isegi praeguses seisus pole. Vastastel puudu ka põhistaar Remy ja ka kaitsev poolik Diarra olevat väljas.
      Mina muidugi ei panusta, aga äkki count'i jaoks piisav, et paarsada Eur-i mängu panna
      Isegi Triobet pakkub viigi eest 3.32 ja võidu eest 3.95.
      ma panustsin 110 euri interi võidu peale täna

      Kommentaar


        Algselt postitas keitsik Vaata postitust
        ma panustsin 110 euri interi võidu peale täna
        Sa oleksid võinud selle raha samahästi minu kontole kanda

        Isegi ennustaja Edgar teab täna õhtust tulemust ette:

        sigpic

        Kommentaar


          no kuulge, igati ahvatle koefitsient ju. Ma kahjuks ei viitsi hetkel ennustamisega tegeleda. Laisk olen ja pole neid lisakopikaid nii häsasti tarvis ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Laisk olen ja pole neid lisakopikaid nii häsasti tarvis ka.

            Kommentaar


              Patriotism puges hinge:
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Inter on Eesti tiim väää
                Algselt postitas Iceman
                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                Kommentaar


                  Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 5 Stankovic, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 9 Forlan, 28 Zarate.

                  A disposizione: 12 Castellazzi, 23 Ranocchia, 55 Nagatomo, 18 Poli, 20 Obi, 7 Pazzini, 22 Milito.

                  Veider, väga veider. Ei oota midagi, aga loodan, et Ranieri kobistab ära.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vai jummal tuud lineup'i. Loodame siis nendele senaatoritele. Sneijder ja Zarate ainukesed poisikesed..

                    Vähemalt Samuel sai algkoosseisu. Loodame, et saame enamvähem tulemuse.

                    Ja count sa oled peast hull.

                    Kommentaar


                      striimi palun

                      Kommentaar


                        Kui Zarate veel s*temini oma olukordasid lahendada oskaks, siis ta oleks juba liiga s*tt et mitte platsil olla, see "peale"löök" " mille cambiasso talle ette mängis oli ideaalne näide. Sneijder samad sõnad. Sellist meeskonda kes ei oska 5 meetriseid söötegi kaitseliinis teha, ei tohi sellistesse liigadesse lasta.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Rünnakul jääb ikka löögijõust puudu, õnneks Marseille on sama pasa. Arvasin, et poolajaks oleme vast 1-0 taga.

                          Teisel poolajal Milito sisse siis vähemalt mingi värava võimalus.

                          Kommentaar


                            Esimene poolaeg enam vähem! Zaratel raskusi ääre peal, kuidagi ei saa hakkama...samas jättis ühe Zanetti viimase peal jooksu ja söödu realiseerimatta. Vana meister jooksis kaitsest mööda nagu seisvast postist!
                            Stankovic ka võitleb aga suht palju paska ikka. Söödud metsa ja vaidlemine Talle enam meeldib kui mängimine.
                            Forlan ees võitleb ja saab ka palle kätte normilt. Sulust võimaluse oleks võinud ikka ära lüüa.
                            Arvan,et poolajal ikka vahetus või 2, nagu Rainerile kombeks.
                            Zarate välja ja Obi sisse, või siis paneb Milito ette Forlani asemel.
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Kui Zarate veel s*temini oma olukordasid lahendada oskaks, siis ta oleks juba liiga s*tt et mitte platsil olla, see "peale"löök" " mille cambiasso talle ette mängis oli ideaalne näide. Sneijder samad sõnad. Sellist meeskonda kes ei oska 5 meetriseid söötegi kaitseliinis teha, ei tohi sellistesse liigadesse lasta.
                              Selle Romat polegi CL-is! Nõustun realiseerimis poole pealt. Kuidagi ei lüüa 100 % võimalusi ära...see on saanud igas mängus saatuslikuks....
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Patriotism puges hinge:
                                Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                                ma panustsin 110 euri interi võidu peale täna
                                Palju õnne teile mõlemale Interi kaotuse puhul.
                                Adiós amigos

                                Kommentaar

                                Working...
                                X