320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Tanel


    Türa, perse küll, sitaauku kõik!

    Ma ei saa aru, kuidas see on võimalikud. Mingid igasugused sitad suudavad alati meie vastu oma kaks-kolm võimalust ära lüüa. Türa, kas meil üldse ei ole mingit õnne we? Branca võib üldiselt puhtalt ära kaduda oma \"uusi nägusid talvel ei tule\" värgiga. Sellise kaitsega ei lööks me Serie B-s ka raisk läbi. Mingid tobedad vead kiatseson maksnud meile mingi 20 punkti sel hooajal. Me ei võida midagi tänavu! Inter ei mängi kunagi hästi, kui neil on Fuhlamiga samal päeval mäng. See on mingi imelik asi. Asi on minus vist. Mis see vahe juba on? 14 punni vist.


    Üldiselt, saadad õnnitlused enneaegsetele meistritele Toriinost tervisi!

    soccerneti tsensor magab juba vist
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      moded võivad, ja mõned veel (A)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas Jaan


        Noored sõbrad, sõnal derby on oma kindel tähendus. Mingid kõrvalised, võib-olla küll huvitavad faktid, ei anna veel põhjust sõna derby kasutamiseks.
        Derby D\'Italia-ks kutsutakse Juventuse ja Interi vahelist matši. Nii, et on põhjust selle sõna kasutamiseks.

        Edit: ja minu mängu parim mängija on uskuge või mitte Sinisa Mihajlovic. Tema nurgalöögid ja söödud olid täna lihtsalt super, lisaks veel värav ka.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          tra sa ei näinud ju mängu :S ... jutte ei saa alati uskuda

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Minu jaoks jääb küll arusaamatuks miks Juve-Interi mängu derbyks kutsutakse.Derbyd ikka sellised Juve-AC Torino;Milan-Inter;Roma-Lazio mängud
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas marcello


              Minu jaoks jääb küll arusaamatuks miks Juve-Interi mängu derbyks kutsutakse.Derbyd ikka sellised Juve-AC Torino;Milan-Inter;Roma-Lazio mängud
              No eks ikka turunduspoistel on vaja asja pisut vahtu lüüa! Derbid tõmbavad ju välisriikide jalgpallisõprade tähelepanu ning kaudselt avaldub see kasu teleülekande õiguste eest saadavas papirullis.

              Ei imestaks eriti, kui varsti võlutaks välja \"Top derby\", \"The bottom derby\", \"The spitters derby (AS Roma - Inter, Totti vs Mihajlovic) jne.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                ja jälle viik kui nii edasi siis kipub asi juba naljakaks
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Kas siis see, et mõlemad klubid on ainsad, kes pole Serie A-st välja langenud ei ole piisav põhjus, et kutsuda seda derby\'ks Itaalia peale? Mäng on mingis mõttes ju selle peale, kes on Itaalia kõige uhkem tiim või nii. Eelmine aasta panime mõlemas mängus sebrad kotti.

                  Ja budulojusele, see on juba paar nädalat naljakas olnud. Aga seda ainult mitte-interi fännidele.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Tanel


                    Kas siis see, et mõlemad klubid on ainsad, kes pole Serie A-st välja langenud ei ole piisav põhjus, et kutsuda seda derby\'ks Itaalia peale? Mäng on mingis mõttes ju selle peale, kes on Itaalia kõige uhkem tiim või nii. Eelmine aasta panime mõlemas mängus sebrad kotti.
                    Ei ole piisav põhjus ja ei saa ka olema. Juxi turunduse poindiga olen nõus

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel


                      Kas siis see, et mõlemad klubid on ainsad, kes pole Serie A-st välja langenud ei ole piisav põhjus, et kutsuda seda derby\'ks Itaalia peale? Mäng on mingis mõttes ju selle peale, kes on Itaalia kõige uhkem tiim või nii. Eelmine aasta panime mõlemas mängus sebrad kotti.

                      Ja budulojusele, see on juba paar nädalat naljakas olnud. Aga seda ainult mitte-interi fännidele.
                      Mulle ei meeldi halvasti öelda ja ennast korrata, aga kui inimese tähelepanu juhitakse ta vigadele ning ta sellest aru ei saa, siis on ta loll ja talle peab selle ka selgeks tegema.

                      Derby kasutus Inglismaal hõlmab kohalike rivaalide matshi. Hilisem, laiendatud tähendus üldistele rivaalidele, on, nagu juba mainitud siin teemas, rohkem turunduslik aspekt (Muuseas, nõukogude propaganda pidev korrutamine ei tee seda veel tõeks, eksole. JG initsiaalidega mees kolmandas riigis ilmselt ei nõustuks, muiduig...). Need on faktid, mitte minu isiklik arvamus. Teeme siis ka kollaste-särkide-derby, treeneritel-on-punane-nina-derby jne. Argument, et derby on üldine rivaalidevaheline matsh, ei kannata minu meelest kriitikat, kuna siis on 95% jalgpallimängudest derby\'d. Mõiste devalveerumine, anyone?

                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        See turunduse värk jah vist õige.
                        mängijate ja fännide seisukoht derbyst selline nagu Jaan ta välja on toonud.
                        Arvestades fännikultuuri siis kõige kuumemad derbyd on kindlasti moskvas
                        Näidake mulel mõnda Dünamo fänni kes ei tahaks AKSK omal nina veriseks lüüa ja vastupidi.Vanasti oli see ära tegemine veel suurem vist,üks klubi oli armee oma,teine kagebesnikute oma
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          No, pohhui selle derbyga. Derby D\'Italiaks seda kutsutakse, mina ei saa sinna midagi parata. Mäng on igaljuhul põnev.


                          Aga ega ma selle pärast ei postita siia. Põhjuse toon kohe välja:

                          Adriano bänn on täpselt soovitud 2 mängu. Nii, et ta on kaheksandikfinaalideks olemas.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel


                            No, pohhui selle derbyga. Derby D\'Italiaks seda kutsutakse, mina ei saa sinna midagi parata. Mäng on igaljuhul põnev.


                            Aga ega ma selle pärast ei postita siia. Põhjuse toon kohe välja:

                            Adriano bänn on täpselt soovitud 2 mängu. Nii, et ta on kaheksandikfinaalideks olemas.
                            kui te ikka nii kaugele jõuate
                            uudis adrianost nüüd ka soccernetis üleval.link
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas kaala


                              Algselt postitas Tanel


                              No, pohhui selle derbyga. Derby D\'Italiaks seda kutsutakse, mina ei saa sinna midagi parata. Mäng on igaljuhul põnev.


                              Aga ega ma selle pärast ei postita siia. Põhjuse toon kohe välja:

                              Adriano bänn on täpselt soovitud 2 mängu. Nii, et ta on kaheksandikfinaalideks olemas.
                              kui te ikka nii kaugele jõuate
                              uudis adrianost nüüd ka soccernetis üleval.link
                              Igatahes järgmisesse vooru oleme me edasipääsu taganud ja see on vist kaheksandikfinaalid? Või ma ei tea. Vahet-pole praegu, ma räägin tüdrukuga, nii, et ärge segage.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Homseks mänguks üles kutsutud 19 meest:

                                Väravavahid:
                                Francesco Toldo ja Alberto Fontana

                                Suure tõenäosusega stardib ikkagi Toldo, kuigi kolmapäeval korjas ta väravast välja 2 palli. Aga väravates polnud tema süüdi. Vastaste teise värava puhul sümpatiseeris natukene Toldo reaktsioon. Vehkis käega ja ilmselt mõttetest käis läbi midagi sellist: \"Kurat küll, jälle!\" Iseenesest oli ta teise värava tõrjumisele väga lähedal, aga jah.

                                Kaitsjad:
                                Ivan Ramiro Cordoba, Nicolas Burdisso, Javier Zanetti, Sinisa Mihajlovic, Ze Maria, Giuseppe Favalli, Marco Materazzi, Giovanni Pasquale ja Francesco Coco


                                Nr. 77 on tagasi! Mancini kutsus ta Cagliari viigimänuks ülesse, aga ta vihjas sellele, et Coco homme ei mängi, aga Itaalia karikamängus Bologna vastu jooskeb minu lemmik vasakkaitsja platsile. Kaitseliini ääred võin ma ära pakkuda, aga jah keskkaitse paari on küll võimatu ennustada. Äärtel peaks mängima: Vasakul Favalli ja paremal Ze Maria, sest Javier täidab homme ilmselt parempooliku rolli. Keskel tahaks ise näha Burdissot ja Materazzit. Kõige paremini toimunud keskkaitsepaar tänavu. Burdisso on tänavu meie kindlaim kaitsja minu-meelest, ainuke viga oli debüütmängus Atalanta vastu. Kui ta tagasisööt Toldole liiga lühikeseks osutus ja Budan selle vahelt võttis ning väravasse saatis. Samas heastas ta samas mängus oma vea ning tegi paar suurepärast blokkeeringut ja muid vajalikke asju. Igatahes, ma ei mäleta, mis mängus nad koos mängisid. Aga mäletan, et nad mängisid hästi. Ja sümpatiseerivad ka kõige rohkem Interi keskkaitsjatest.

                                Poolkaitsjad:
                                Emre Belozoglu, Cristiano Zanetti, Giorgos Karagounis, Dejan Stankovic ja Dino Marino

                                Nagu näha on võistkonnas ka debütant noortemeeskonnast - Dina Marino. Peaks ta mängima keskpoolikus, aga ma pole eriti kindel. Lühidatelt puudujatest: VDM, Veron, Kily ja Davids on vigastatud ning Interi fännide üheks lemmikuks tõusnud Cambiasso on kaartidega väljas. Stardivad ilmselt: paremal äärel Javier Zanetti, vasakul Dejan, playmakerina keskel Emre ning kaitsva poolikuna Cristiano Zanetti. Võimalik on ka, et Karagounis mängib. Mancini tähtsustab Dejani rolli homses mängus väga öeldes: \"Ma arvan, et tal on aega olla tiimi liider. Ta saab ennast tõestada. Mitte ainult seda, mida ta palliga teha suudab vaid ka seda, milline liider ta on.\"

                                Ründajad:
                                Adriano, Obafemi Martins ja Riccardo Meggiorini

                                Nagu ka poolkaitses on hõredasse ründeliini kutsutud itaallasest noortetiimi täkk Meggiorini. Startijates ei pea ilmselt kahtlemagi: Adriano ja Oba. Viimane võiks nüüd lõpuks ometi selle värava üles leida. Kui veab, siis ehk Riccardo saab samuti teisel poolajal või mõne algkoosseisu ründaja vigastuse korral mängida. Puudujatest: Cruz peaks 39 kraadise palavikuga voodis lamama, Vieri on vigastatud (jälle) ning Recoba on juba koondise juurde sõitnud nagu ka keskkaitsja Carlos Gamarra ja Recoba koondise- ja klubikaaslane Fabian Carini, kes ootab veel ikka oma debüüti Interi väravasuul. Mina julgen ennustada, et ta saab selle karikamängus Bolognaga.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X