320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Primavera scudetto siis kodus. Balotelli lõi penalti 89 minutil , kaotajateks Sampdoria. Järgmine nädal kutsus Mancini noored ka SanSirole, et tähistada 2 scudettit. Tuleb üks kõva pidu igatahes.

    Kommentaar


      kellega on interil hooaja viimane mäng

      Kommentaar


        Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
        kellega on interil hooaja viimane mäng
        AC Torino. Ma ei viitsi arvutama hakata, aga Torinol vist kartust kukkuda enam pole.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Ei ole jah. Catania ja Chievo, kes on Torinost paari punktiga tagapool, mängivad omavahel, st et mõlemad niikuinii mööda ei saa minna. Aga viimane voor on ikka ülipõnev, viiest meeskonnast üks peab langema aste madalamale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            AC Torino. Ma ei viitsi arvutama hakata, aga Torinol vist kartust kukkuda enam pole.
            Arvata on siis et Inter paneb sisse reservid sest neil pole enam midagi võita ega kaotada ja milleks raisata mängijaid

            Kommentaar


              Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
              Arvata on siis et Inter paneb sisse reservid sest neil pole enam midagi võita ega kaotada ja milleks raisata mängijaid
              Kuluvad ära veel teised
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Täna võib näha noorukest Balotellit! Üles on ta kutsutud. Suure tõenäosusega mängib ka Choutos.

                Kui üks neist värava lööb siis on pidu!
                sigpic

                Kommentaar


                  Kui Choutos lööb värava, siis ma teen Tanel sulle välja. Kuid Choutos ja värav, you make my smile. Aga Serie A viimasele mängule tuleb ikkagi rasvane punkt panna ja ma usun, et Inter teebki seda. Kuid ei tohi ka Torino vastu lõdvalt mängida, sest seal on ka paar lööjat meest. Siiski on Interil nii koduväljaku eelis, kui ka mängijad on paremad, aga jah, probleeme ei tohiks Interil tekkida ja ma usun, et sellest mängust võetakse suure skooriline võit.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Hüvasti, Figo! Legend! Kahju, et ta ei jää. Viimase kümne aasta ühe viie parima mängija seas ja tema tsenderdused on läbiaegade ühed parimad, ei ole vaja vaieldagi. Kahju, et need viimaste aegade suured mängijad üks-teise järel nüüd kompse kokku pakkivad. Ei ole nagu neile õigeid järeltulijaid veel, aga eks näis.

                    Kahju on natukene Gonzalezest, kes oli sekundite kaugusel oma esimesest Interi väravast, kuid ei saanudki penaltit lüüa, sest fännide suurel nõudel lükkas Materazzi hoopis Figo pennalt lööma. Aga ehk ta saab aru.

                    Marco'lt ise siis värav no. 10 ja Maiconilt väga ilus värav (Kapele: selline nagu su klassikalised PES'i kollid).

                    Choutos sai debüüdi ning ka värava, kuid see oli sulust kahjuks. Olevat päris indu täis olnud teine.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Figo farewell! Võimas! Ma olin nii pessimistlik kui me Figo ostsime aga nüüd on mu mõtlemine muutunud 180. Lõi oma viimase Interi särgis.

                      Ilusad väravad, meeldis eriti Maiconi soolo. Nägime uue hooaja särke, scudetto tuli rekordpunktidega.

                      Ootame siis suve. Kes saab siis Figo mantlipärijaks?

                      Kommentaar


                        Pean kommenteerima, et väga ilus võõrsilsärk, kuid, noh...ütleme, et NII inglaslik poleks ka pidanud olema Eriti veel arvestades seda, et Interi asutasid ikkagi itaallased ja šveitslased.

                        Kommentaar


                          Võõrsilsärk on jumala itaallalaslik. Punane ja valge on ka Milano linna värvid.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Pean kommenteerima, et väga ilus võõrsilsärk, kuid, noh...ütleme, et NII inglaslik poleks ka pidanud olema Eriti veel arvestades seda, et Interi asutasid ikkagi itaallased ja šveitslased.
                            Milanil endal oli ka aastapäeva särgil see nö Milano vapikilp.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jr Vaata postitust
                              Milanil endal oli ka aastapäeva särgil see nö Milano vapikilp.

                              http://www.subsidesports.com/uk/stor...p?id=11&mid=-1
                              See oli retrosärk ehk 100 aastat vana särgi uustootmine.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                See oli retrosärk ehk 100 aastat vana särgi uustootmine.
                                Võiblla tõesti. Minu viga siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X