320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    27. mail näeme ehk.

    Aga vastuseks su küsimusele: Coppa's võivad teed ikka kokku viia. Sedakorda isegi varem kui finaalis, sest nüüd võivad kõik kõigiga kohtuda ja mingeid eeliseid loosides ei tehta.
    sigpic

    Kommentaar


      ma sain aru, et Roma ja Inter oma samal tabelipoolel ja igal juhul lähevad enne finaali kokku kui enne välja ei lange

      Kommentaar


        On jah juba välja loositud asjad. Veerandfinaalis kohe siis ehk kuskil jaanuaris või nii. Vaevalt, et need tiimid, kes sealt 4. ringist edasi pääsevad nüüd mingit vastupanu suudavad pakkuda.
        sigpic

        Kommentaar


          Tanel ära alahinda Laziot 4. ring on võidukalt läbitud
          Palju õnne ilusa võidu puhul
          MERDA RIOMMA!!!!!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Üleolevaid meeleolusid muidugi ei tekitanud, aga mäng oli üsna paljulubav ning korralike kaitsjatega saab mäng üsna ilus olema. Eriti kui see nädal keegi kindel portugaallane veel saabuks.
            Paljulubab? Meeskondlik mäng oli täiesti null, igaüks punnitas teil endamisi. Okei, sellise mänguga Regginad ja asjad suudab purustada, aga CLis säravat meeskonda, mis peaks teil tänavusel hooajal põhieesmärk olema, kuskilt küll ei paista.

            Kommentaar


              Huvitav, kas see, et peale 1-0 eduseisu jäämist lõpetas Inter mängimise oli juhuslik või jätkab Mourinho Chelseas juurutatud taktikat. Keegi võiks Josele meelde tuletama, et väravaht Cesar ja keskkaitsepaar Burdisso-Matrix pole päris Cech-Terry-Carvalho kooslus.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Huvitav, kas see, et peale 1-0 eduseisu jäämist lõpetas Inter mängimise oli juhuslik või jätkab Mourinho Chelseas juurutatud taktikat. Keegi võiks Josele meelde tuletama, et väravaht Cesar ja keskkaitsepaar Burdisso-Matrix pole päris Cech-Terry-Carvalho kooslus.
                1-0 semi-catenaccio võidud + järjestikused tiitlid + kaheldavad kohtunikuotsused = Juven....ptüihhh

                Tanel Anti-anti-anti-juventus, õnnitlused! : präänik:

                Viimane, Pealik, viimane : pai:
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Tore, et eika teadmised JC koha pealt nii kõrged on. Võib-olla kui oleks eelmine hooaeg Serie A'd rohkem vaadanud, siis ütleks sa, et ta oli koos Frey'ga liiga parim väravavaht.

                  Ja sinu teadmised meie eelistatud keskkaitsepaari kohta on ka muljetavaldavad. Samuel - maailma üks paremaid keskkaitsjaid jätkuvalt (ei ole kehvem kui Terry ja Carvalho, jällegi, oleks sa eelmine hooaeg mõnda mängu vaadanud siis teaks millest ma räägin), Cordoba oli eelmine hooaeg taas vanal heal tasemel ning ei vajanud isegi kiirust (sest ei teinud lolle vigu enam), Chivu peaks niigi tuntud nimi olema. Burdisso on hooaja eel kindlus ise olnud ning ma olen üsna kindel, et Mourinho suudab temast vähemalt sama hea kaitsja teha kui Carvalho, sest potentsiaali on tal ämbritega, aga samas ka ebakindlust, millest tuleks lahti saada.

                  Paljulubava mänguga mõtlesin ma eelkõige seda mis toimus esimesel poolajal ning samamoodi, isegi paremini mängisime me Ajaxi vastu nt Amsterdam Tournamentil nii, et selle peale tuleb lihtsalt arendada. Ja ma arvan, et viska 4-5 õiget põhimeest juurde, anna mõned mängud aega ja edu neile, kes meid peatada tahavad.

                  Pealegi, Mourinho pole kõiki kaarte veel kindlasti lauale käinud.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Tore, et eika teadmised JC koha pealt nii kõrged on. Võib-olla kui oleks eelmine hooaeg Serie A'd rohkem vaadanud, siis ütleks sa, et ta oli koos Frey'ga liiga parim väravavaht.

                    Ja sinu teadmised meie eelistatud keskkaitsepaari kohta on ka muljetavaldavad. Samuel - maailma üks paremaid keskkaitsjaid jätkuvalt (ei ole kehvem kui Terry ja Carvalho, jällegi, oleks sa eelmine hooaeg mõnda mängu vaadanud siis teaks millest ma räägin), Cordoba oli eelmine hooaeg taas vanal heal tasemel ning ei vajanud isegi kiirust (sest ei teinud lolle vigu enam), Chivu peaks niigi tuntud nimi olema. Burdisso on hooaja eel kindlus ise olnud ning ma olen üsna kindel, et Mourinho suudab temast vähemalt sama hea kaitsja teha kui Carvalho, sest potentsiaali on tal ämbritega, aga samas ka ebakindlust, millest tuleks lahti saada.
                    Lay down the Kool-Aid!

                    eika tõi välja lihtsa võrluse Terry-Carvalho-Cech owns Matrix(!)-Burdisso(!)-JC. kuigi noh, captain obvius.

                    a mis õigus meil siin säutsuda on? kui kogu romantiline unistus kõrvale jätta oleks interi rosteriga vähe kindlam tunne kaitse osas. hea, et on vähemalt püssrohtu seda murda.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Tore, et eika teadmised JC koha pealt nii kõrged on. Võib-olla kui oleks eelmine hooaeg Serie A'd rohkem vaadanud, siis ütleks sa, et ta oli koos Frey'ga liiga parim väravavaht.

                      Ja sinu teadmised meie eelistatud keskkaitsepaari kohta on ka muljetavaldavad. Samuel - maailma üks paremaid keskkaitsjaid jätkuvalt (ei ole kehvem kui Terry ja Carvalho, jällegi, oleks sa eelmine hooaeg mõnda mängu vaadanud siis teaks millest ma räägin), Cordoba oli eelmine hooaeg taas vanal heal tasemel ning ei vajanud isegi kiirust (sest ei teinud lolle vigu enam), Chivu peaks niigi tuntud nimi olema. Burdisso on hooaja eel kindlus ise olnud ning ma olen üsna kindel, et Mourinho suudab temast vähemalt sama hea kaitsja teha kui Carvalho, sest potentsiaali on tal ämbritega, aga samas ka ebakindlust, millest tuleks lahti saada.
                      Selleks peab (minu arvates) väga sini-musta triibuliste prillidega jalgpalli vaatama, et Samueli Terry ja Carvalhoga võrseks pidada. Cordoba ja Burdisso ja Chivu on samas lihtsalt head kaitsjad. Potensiaali on kahes viimatinimetatus lademetes, aga eks näis. Väravavahi küsimus on maitseasi- raske on hinnata kollkiiprit, kes mängib oma liiga parimas meeskonnas.

                      Samas riläks Tannu, nagu ma ütlesin Serie A tiitel on teile peaaegu reserveeritud. Selleks, et keegi suudaks seda muuta peaks Ronadinho endale lihased saama, Sheva vormi leidma ja muud Milani vanamehed terved ja eluvormis olema või Juves Amauri 25+ väravat lööma ning Camo ja Nedved terve hooaja terved püsima. Ja isegi sellest võib nende kahe meeskonna puhul väheks jääma.

                      Ma lihtsalt ei näe Interis Euroopas võistlemiseks ja võitmiseks väärilist materjali. Pingutagu Itaalia klubid, kuidas nad tahavad, ikka ollakse Inglismaa ja Hispaania klubidest koosseisu poolest sammu võrra maas.

                      Kommentaar


                        Eika, ma küsin sinu käest palju sa eelmise hooaja esimene pool Interit nägid, et sa oled võimeline Samueli hindama?

                        Toon sulle huvitava fakti - koos Samueliga lasi Inter Serie A's 17 mänguga sisse vaid 9 väravat. Samas, pärast tema vigastust imeti järgneva 21 mänguga sisse lausa 17 väravat ja see arv oleks võinud kõvasti suurem olla, kui väravas oleks olnud keegi teine peale Julio Cesari ja Ivan Cordoba, kes ka lõpuks end veebruaris vigastas, et olukord ülisitaks teha. Poleks JC'd olnud, oleks Roma Interist mööda läinud - kasvõi mõni lihtne youtube video kinnitab seda fakti. Tänu tema oskusele katise sitt ära parandada teenisime me oma 10-15 lisapunkti vähemalt, kaasaarvatud oleks me viimases mängus Parma vastu kaotusseisu jäänud, kui poleks tema jälle ebakindla kaitse suutmatust ära lappinud mitmes olukorras.

                        Samueli koha pealt vaata kasvõi mõnedes välismaa foorumites arvamusi - absoluutselt iga tõsisemaltvõetav Euroopa jalgpalli järgiv isik ütles detsembrikuus (ei räägi mingist Forza Inter saidist preagu siin), et selle hooaja parimad keskkaitsjad on olnud Samuel ja Carvalho.

                        Aga üldiselt, saaks vähemalt Quaresma kätte, siis oleks CLiks ideaalne tiim koos. Interi probleem ei olnud Mancini ajal mitte niiväga see, et mängijad olid pahad või muu, aga see, et Euroopa mänge mindi mängima samamoodi kui Itaalia omasid ning sellega tulistati mitu korda jalga. Mourinhol on seevastu teada, kuidas Euroopas edu saavutada.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Mourinhol on seevastu teada, kuidas Euroopas edu saavutada.
                          Mis edu ta Chelsea eesotsas siis Euroopas saavutas. Veerand- ja poolfinaalkohad vaevalt Morattil mõttes on
                          Kui Abramovich luftitas ilma probleemideta oma miljoneid, siis mulle tundub, et Itaalias härra Mourinhol nii lihtsalt pole läinud, mistõttu võib Euroopa tippu murdmine osutuda tal raskemaks, kui loodetud.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Mis edu ta Chelsea eesotsas siis Euroopas saavutas. Veerand- ja poolfinaalkohad vaevalt Morattil mõttes on
                            Kui Abramovich luftitas ilma probleemideta oma miljoneid, siis mulle tundub, et Itaalias härra Mourinhol nii lihtsalt pole läinud, mistõttu võib Euroopa tippu murdmine osutuda tal raskemaks, kui loodetud.
                            No Mourinho puhul ei tasu siiski unustada, mis ta Portoga tegi, seega ei saa väga vastu vaielda väitele, et ta ei tea, kuidas Euroopas edu saavutada.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Mourinho tuli Portoga CLi võitjaks. MOTT.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Mis edu ta Chelsea eesotsas siis Euroopas saavutas. Veerand- ja poolfinaalkohad vaevalt Morattil mõttes on
                                Eelmise aasta ritornoderby oli CL-i finaal mehe sõnul. Eks ta saab aru, et sinna ei tasu trügida. Pool- ja veerandfinaalid oleks optimaalsed variandid, et ennast euroopa suureks nimetada ja välja kukkudes kohtunikke nutta.
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Kui Abramovich luftitas ilma probleemideta oma miljoneid, siis mulle tundub, et Itaalias härra Mourinhol nii lihtsalt pole läinud, mistõttu võib Euroopa tippu murdmine osutuda tal raskemaks, kui loodetud.
                                No tegelt erivajadustega esimene sai suht endale sobiliku rosteri juba tulles. Lisaks võib ta Quaresma saabudes öelda ka, et kõik keda soovis. Ning Moratti annab talle vast rohkem sõnaõigust, kui mässav oligarh. Ja veel on ruumoreid arvestades Interi rahakott põhjatu. Mo tulekuga 30 milli kompensatsiooni ja igaaastane palk lihtsalt sõrmenipsust.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X