320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Sneijder on tõesti see mees, kes nii teeb. Ja mida tähtsam on mäng, seda parem ta on. Mõnikord kaob väikeste vastu kohati ära, aga derbid, tähtsad CL'i mängud no ta olnud platsil parim mees (kui välja arvata punane kaart II derbis, aga kuni selleni oli ta fantast).
    sigpic

    Kommentaar


      Selle eest küll retsept, et läksite 3 ründajaga peale, kartsin juba tüüpilist mängu tapmist interilt. Aga tublid olite.

      Kommentaar


        Einoh, ilusti kotis. Väga hea. Huvitav tulemus ka teisest mängust - Bayerni seisukohast eriti head edasiminejad ja selge on see, et eks me venelased endale vastu saame. Aga Palermos tuleb tõsine lahing-Interil on raudselt pingelangus.

        Kommentaar


          Ei oskagi esimese hooga oma tundeid väljendada...SUPER... mitu aastat ma seda edasipääsu juba oodanud olen...ei mäletagi enam. Vaatama ära kelle reede vastaseks toob ja siis jätkab. Forza
          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

          Kommentaar


            Üllatasite positiivselt. Mourinhol oli Cojoneseid, et ikkagi väravaid lööma läks. Retsept indeed.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
              Selle eest küll retsept, et läksite 3 ründajaga peale, kartsin juba tüüpilist mängu tapmist interilt. Aga tublid olite.
              Kuigi lõppeks tõi murrangu mängupildis ja võidu kahe ründajaga mängimine. Üleüldse on see kolme ründajaga mängimine suhteline termin- täna olid Pandev ja Eto`o pigem äärepoolikud, kelle ülesanneteks oli vastavalt Ivankovici ja Zhirkovi nullimine. Eto`o sai mänguliselt pildile alles siis, kui ta äärelt Milito kõrvale ründesse pandi. Mourinholt riskantne, aga samas geniaalselt töötanud lüke.

              Kui Cambiasso ja Motta nii filigraanselt mängivad, siis ei pruugi Interile nende savijalgadel tudisev (kesk)kaitseliin saatuslikuks saada ja meeskond võib isegi kaugele jõuda. Inter tappis mängu suurepäraselt, ääreründajad töötasid pidevalt tagasi ja eelmainitud keskpoolikud valitsesid platsi. Keegi üldse märkas, et Lampard ja Ballack platsil olid?

              Kommentaar




                Interi fännid üritavad Cityt järgi teha?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ballack platsil?
                  Kui keegi ta üles leiab, siis tagastada pole vaja.

                  Kommentaar


                    Lampard oli ikka totaalselt kadunud. Ilmselt kadunud asjade kastis oli. Aga Interilt väga hea esitus. Ütlen ausalt, et mina, Interi pooldaja, ei uskunud sellist etteastet näha.

                    Kommentaar


                      Palju õnne! Ma olen nii õnnelik, et see sitt-tiim nüüd CL väljas!!! Samuti ka väga positiivne on CSKA edasiminek, edu neile!
                      1. UniBet £ 20
                      2. TrioBet € 50
                      3. Betdevice.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Ahjaa, rääkimata mängijatest, väärivad hiiglasliku kiitust Interi fännid, kes terve teise poolaja tekitasid telekat vaadates tunde nagu Inter mängiks oma kodus, sest nii palju, kui mingeid laule või hüüdeid sai kuuldud, olid kõik Interi omad.
                        Miks ainult teine poolaeg? Minu meelest terve mängu olid nad esiplaanil. Samas kunagi ei tea, kus need mikrid on ...

                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Mitte regulaarselt Interi mänge vaadanuna, kas Sneijder jagab alati selliseid maailmaklassi sööte. Mees oleks justkui teise hingamise saanud Realist lahkumise järel. Tänase mängu üks vaieldamatu eduarhitekt Nerazzurri särgis.
                        Selle üle, kuidas Real nii hea mehe ära saatis naerab kogu Serie A. Kuni inter oma edu sulatama asus, oli ta vaieldamatult kogu liiga parim mängija.

                        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                        mitu aastat ma seda edasipääsu juba oodanud olen...ei mäletagi enam.
                        Neli.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Lampard oli ikka totaalselt kadunud. Ilmselt kadunud asjade kastis oli. Aga Interilt väga hea esitus. Ütlen ausalt, et mina, Interi pooldaja, ei uskunud sellist etteastet näha.
                          tegelikult käib praegu siin foorumis võistlus, et kas Pooli või Chelsea fännid saavad enne aru, et vastavalt Gerrard ja Lampard ei kuulu maailma parimate mängijate hulka.

                          Niipalju kui ma lugenud olen nende teemasid, siis Chelsea fännid on viimasel ajal tugeva sammu võidu suunas teinud.

                          Kommentaar


                            Ma nüüd ei ütleks, et mr Ballakut päris näha polnud. Üks maad mööda löök, mida vv poleks ära toonud läks napilt väravast mööda ja paar väga head söötu tuli ka.

                            Ja teine teema on see Reali poolt ära antud hollandlased - ka Bayern liikus edasi just Robbeni esituse toel. Ainuke, kes edasi ei saanud oli Real ise

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              tegelikult käib praegu siin foorumis võistlus, et kas Pooli või Chelsea fännid saavad enne aru, et vastavalt Gerrard ja Lampard ei kuulu maailma parimate mängijate hulka.

                              Niipalju kui ma lugenud olen nende teemasid, siis Chelsea fännid on viimasel ajal tugeva sammu võidu suunas teinud.
                              mina arvan, et maailma parim on messi, aga samas, et c.rondaldo ka kehva pole ja rooney lööb palju väravaid. ja kui torres oleks terve, siis oleks tema ikka maailma parim.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Interi fännid võivad väga uhked olla oma kaitsemängijate üle. 2 maailmaklassi blokki (mis oleks muidu kindlalt sisse läind) esimesel poolajal ntx ja neid oli tegelikult veelgi. Mr. Samuel !!
                                Sneijder ei vaja kommentaare - täielik kunn !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X