320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aries Vaata postitust
    Eks näha ole mis Benitezi järgmine töökoht on ja kas seal läheb paremini kui Liverpoolis ja Interis
    Kardan, et tal läheb seal samamoodi nagu Icemanil

    Kommentaar


      Algselt postitas Aries Vaata postitust
      Eks näha ole mis Benitezi järgmine töökoht on ja kas seal läheb paremini kui Liverpoolis ja Interis
      ma arvan et ta tuleb Hispaaniasse tagasi oma nime taastama.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Pole ka minu arvates parim variant, aga hetke vabade treenerite näol siiski sobivaim..Siinkohal tahaks kohe lisada, et SUCK IT & MERRY XMAS GALLIANI!



        Kommentaar


          No ma tahaks loota, et Leonardot siiski sellepärast ei palgatud, et kellegi närve mustaks ajada või muud sellist (selline suhtumine võiks ikkagi punase linnapoolega piirduda), aga eks aeg näitab, mis ta suudab.

          Parajalt kahe otsaga palkamine see on, aga kui Rafa puhul oli tema taktikaline tase ainus korralik pagas (mis ka väga heaks ei osutunud), siis Leonardo puhul on just selles küsimus, aga muidu on tegu väga laheda tüübiga, kes peaks erinevalt Rafast tiimiga väga hästi läbi saama.
          sigpic

          Kommentaar


            Loodan, et temaga tehti ainult hooaja lõpuni leping. Ei tahaks jälle läbipõrumise korral kellelegi preemiaid maksta.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar




              Leonardo (väga vaba tõlge): "Ma armastan Milani nii jäägitult, et mujal treenimine tunduks reetmisena. Hetkel oleks Itaalias töötamine võimatu."

              Ja 2 kuud hiljem BÄNG vihavaenuklubi eesotsas.

              Sellised asjad mulle ei meeldi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                Loodan, et temaga tehti ainult hooaja lõpuni leping. Ei tahaks jälle läbipõrumise korral kellelegi preemiaid maksta.
                Media reports in Italy suggested that Leonardo, the fifth man to have coached both Milan clubs, will be paid around 2.5 million euros a year.

                Leonardo signed a contract this evening that will run until 30 June 2012. The club will make an announcement over the next few days regarding his official presentation.

                Looda sa, et Moratti nii arukas on, eks ta läheb aastatega aina seniilsemaks.Eks Interil on vaja ju eelmise hooaja pealt teenitud miljonid kuskile tuulde lasta, vaba raha sügeleb sügaval taskupõhjas, see surub juba fallosele mõlemalt poolt püksitaskuid.

                Eika Leonardo on lihtsalt veel noor mees, tahab veel enda võimeid proovile panna ja erinevaid klubisid põrutada, millal siis veel, Beniteze vanusena ei vaadata enam tema poolegi, hetkel on poiss lihtsalt täkku täis ja suuri armastussõnu ja serenaadi saatel armuavaldusi tehakse vaid südame võitmiseks ja kiirelt voodisse meelitamiseks, Leonardo sai hakkama sellega Ilanis jättis voodi linad määrimata, eks näis kuidas Interis läheb, kas on nõus keegi tema musta pesu pesema hakkama, või nuuskab Moratti oma kärbsemusta( loe kärbsesitasesse) taskurätikusse.

                Morattil on igatahes hetkel kõrvad kikkis nagu noorel jänesel kevadel, hambad irevil, kuna esimesed närtsinud jänesekapsad tõstavad pead lume alt ja meelitavad oma hapuka mekiga vanahärrat-punnpõske võtma suutäis soolast põsesarnadesse.

                Te räägite siin , et Leonardo ehk saab mängijatega paremini läbi, minupoolne soovitus oleks olnud siis juba võtta Maradontsik, sellel mehel oleks suudlusi ja kallistusi kõigile jagunud, ja nagunii Argentiina pallureid on nii mõnigi tiimis, siis poleks isegi fallose nätsutamine olnud häbiväärne kummalegi osapoolele ja fännide plakatitel oleks ilutsenud võsapetsi saatest tuntud eesnaha alt naerev turritav Moratti-Leonardo ühispildike kokamäe galeriist te vabakutselised lavaka esimese kursuse tudengid.Teil ju paar mustanahalist ka tiimis, see oleks Maradonale olnud kuum kaup
                Selle mehe kullast klotserdatud sõrmede vahel liiguks nii mõnigi fallos ette ja taha, nagu meie suusameeste suusad halva määrde korral tehvandi ja hobuseraua tõusul, igatahes sellised piparkoogi ja sohokolaadi poiste falloste käsitlemiseks on Interi mahlamütsidel vaja küll teine käsi appi võtta, katsu sa sellisesse soolikasse tangu ühe käega sisse ajada...
                Olgu mis ma ikka siin aasin, eks Leonardo signimine paras riskitaktika ole, samas noori poisse teil isegi mõni üksik tiimis on ja mõni noor täkk veel jaanuaris juurde vaadata ja miks mitte korrata eelmiste aastate edulugu.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Te räägite siin , et Leonardo ehk saab mängijatega paremini läbi, minupoolne soovitus oleks olnud siis juba võtta Maradontsik, sellel mehel oleks suudlusi ja kallistusi kõigile jagunud, ja nagunii Argentiina pallureid on nii mõnigi tiimis
                  Ma siiski arvan, et kui olekski selline asi kaalumisel olnud, siis oleks just paar argentiinlast need kes selle välistanud oleks.

                  Kommentaar


                    [QUOTE=Tanel;1257498]No ma tahaks loota, et Leonardot siiski sellepärast ei palgatud, et kellegi närve mustaks ajada või muud sellist (selline suhtumine võiks ikkagi punase linnapoolega piirduda), aga eks aeg näitab, mis ta suudab.


                    Meedias räägiti ka kohe,et Milanile tehti ninanipsu. Ma ei saa aru mis see Milan peaks siia puutuma. Kui Benitezega lõpp arve tehti olin väga rahul, kuna kutt ei sobinud üldse ette otsa. Mul Morattist jäänud hea mulja siiani. Kuid kui Ta tõesti toob tiimi otsa Leonardo vaid selle tõttu,et Milanile midagi tõestada on Ta ikka väga rumal...
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Kurat! JOKK Rafa moodi
                      Eile tehti ametlikult teatavaks, et Milano Interi jalgpalliklubi loobub peatreeneri Rafael Benitezi teenetest.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar




                        Räägitakse 12M lepingu teise poole eest. Kokku siis 18.5 enamvähem

                        Lucio-Ranocchia 190+198cm. Betoonsein ütleks.

                        Kommentaar


                          LOL @ Headline

                          Ma arvan ka, et just ainult tänu Leonardole.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Njah... suht idiootne pealkiri tõesti.

                            Aga uudised on toredad. Hind on tegelikult päris hirmus, aga tahaks loota, et Ranocchia on tõesti Itaalia jalgpalli uus Nesta.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              LOL @ Headline

                              Ma arvan ka, et just ainult tänu Leonardole.
                              Ma ei mõista abs. sinu postitust ? Mis on Leonardol pistmist Andrea tulekuga peale selle, et ta on esimseks ostuks. Kulisside taga arutati seda üleminekut juba mõnda aega.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                LOL @ Headline
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Ma arvan ka, et just ainult tänu Leonardole.
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                LOL @ Headline
                                Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                                Ma ei mõista abs. sinu postitust ?
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                LOL @ Headline
                                Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                                Mis on Leonardol pistmist Andrea tulekuga peale selle, et ta on esimseks ostuks. Kulisside taga arutati seda üleminekut juba mõnda aega.
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                LOL @ Headline
                                triikrauaviga?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X