320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heh, tänane mäng oli küll õudukas. Keskväli ning isegi muidu igapäevaselt stabiilsel Eto'o'l oli ikka õudukas. Täna ei tulnud kohe ründefaasis peale Maiconi mitte kellelgi midagi välja. Sitad esimesed puuted, rinnaga mahavõtud, ühe puutega löögid. Väga uimane mäng, võib olla tõesti mehed väsinud tihedast graafikust.

    Loodame siis, et üks Juventuse moodi laibastunud võistkond meile võõrsil järgmine mäng muret ei tekita.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Hetkel oli see ilmselgelt parrim koosseis, mis Leo-l panna oli, kuid ilmselgelt on näha, et ilma Lucio ja Samuelita on kaitse sõelapõhi. Täna siis jäi Cordobal pikkusest puudu et värav ära hoida ning Etoo müstiline eksimus värava ees, mida poleks temalt küll oodanud. Siiski pole veel kõik läbi ja loodan parimat edaspidiseks!
      ...

      Kommentaar


        Tänane Derby oli õudukas

        Kommentaar


          Läbi pole muidugi midagi, kui me Fiorentina vastu suudame kolm punkti ära võtta. Ma eeldasingi, et kui come-back tuleb, siis me peaks veebruari lõpuks umbes viie punkti kaugusel olema Milanist. Kui Fiot võidaks, siis olekski viis punkti ja alles veebruari keskpaik. Loodetavasti võtavad mehed järgmistes mängudes jälle näpud persest välja. Tänane mäng jäi puhtalt praagi taha - pole ma veel enne näinud, et meeskond nii palju valesööte teeks ja pallikontrolliga nii palju eksiks. Juve muidugi survestas ka mängijaid kogu aeg, aga vähemalt 10 korda kaotati küll totaalselt tühjast kohast pall ära.

          Aga jah, Eto'o lattilöögist ei saa ikka üle ega ümber. Miks on vaja seda palli sinna õhku saata, 2 m täiesti valveta väravani.

          Parim koosseis see oli, Lucio/Samueliga oleks see värav ja paar muud olukorda olemata jäänud, aga rünnakul poleks see suurt midagi aidanud.
          sigpic

          Kommentaar


            busted!!! tervitused Juvelt kahhh!!:P
            JUST DO IT.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Aga jah, Eto'o lattilöögist ei saa ikka üle ega ümber. Miks on vaja seda palli sinna õhku saata, 2 m täiesti valveta väravani.
              Ma pakun oma variandi arvatavast põhjusest: sellise ahvi lõustaga vennal kõrvade vahel just kõige kiirem ja parem mõtlemine pole ja kuna ta on räige ahv, siis on ikka jumala hea kui ta sellist tsirkust teeb, sest ahvid teevadki tsirkuses vägevaid trikke...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Tasuta lõunaid ei ole pandev oli ikka kahvatu peer...aga tasuta mängija eest mängis hästi.
                Ei uskunud et rube võidab....tõesti ei uskunud.
                ilan 52
                napoli 48
                Lazio 45
                printer 44
                Mulle selline seis sobiks.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ma pakun oma variandi arvatavast põhjusest: sellise ahvi lõustaga vennal kõrvade vahel just kõige kiirem ja parem mõtlemine pole ja kuna ta on räige ahv, siis on ikka jumala hea kui ta sellist tsirkust teeb, sest ahvid teevadki tsirkuses vägevaid trikke...
                  Sa klubiga eksinud pole v? Peaksid Lazio eksnatsidega käppa viskama. Tsirkus toimub küll ainult roma klubis, kus makstakse ühele paksule ahvile, kelle tööülesanne on õllekannu tõsta, meeletut palka ning ülejäänud meeskond tabelis kolinal allapoole lendleb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Tasuta lõunaid ei ole pandev oli ikka kahvatu peer...aga tasuta mängija eest mängis hästi.
                    Ei uskunud et rube võidab....tõesti ei uskunud.
                    ilan 52
                    napoli 48
                    Lazio 45
                    printer 44
                    Mulle selline seis sobiks.
                    napoli on õnneks või kahjuks 49p peal

                    Kommentaar


                      http://www.youtube.com/watch?v=5DIJsaYqs8A Pandevilt selline löök oleks olnud tavaline, aga Eto'o.Tõsine omg hetk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        http://www.youtube.com/watch?v=5DIJsaYqs8A Pandevilt selline löök oleks olnud tavaline, aga Eto'o.Tõsine omg hetk.
                        Ha ha haaa! Ei no mida kotlett. Täielik nauding on seda kordusest ikka uuesti ja uuesti vaadata

                        Kommentaar


                          Eto õnneliku latihetke ajal ma vist käisin kemmergus, kus ma olen nii mõnelgi rioma kaotusmängu ajal lukutaha jäänud. See teine fail aga nähtud.
                          Siiski halb päev mehel, muud vast midagi.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              ... roose müüb metroos.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                ... roose müüb metroos.
                                Ainult Juve ultrad on lapsest saati Fritzl'it saanud oma isa käest..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X