320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Värav võis tõesti suluseis olla, aga seda veel ei näinud. Kuid kui siis poleks löödud oleks hiljem löödud ning teisel poolajal jäi Interil üks suht kindel penalti või vähemalt vabalöök kastist saamata, mil Brocchi Martinsi maha niitis ning jalaga peaaegu näkku vilistas. Ja Donadel on naljanumber, lükkab Veroni ja vigastab enda kätt. Inter omas mängu täiega. Vähemalt teisel poolajal oli Samuel Toni kotti pannud ning lükati ta palliga nurka, võeti pall ära või Toni ise keeras pinge all vussi. Oleks Fiorentinal veel Lupatelli väravavaht olnud oleks seis ilmselt palju palju suurem olnud, aga Frey tegi oma tavapäraseid imesi. Fiore oli kuidagi nähtamatu ning koos temaga kadus ka kreatiivsus ära. Fiorentina parim oli peale Frey veel minu silmis Brocchi, kes ikka võitles kõvasti ning ka kaitse tegi üllatavalt hea esituse.

    Interi koosseisuga panin täpi.

    Igatahes järgmine pühapäev läheb ikka jõle põnevaks. Kas Juventus saab endale \"hiigeledu\" või läheme meie liidriks. Viiki ei usu.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      ma ootaks viiki

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Üldiselt oli viletöö üldse väga sitt. Anti üldse väga kergelt vigu ning tihtipeale ka valele poole, kui tõesti oli viga. Mitmed korrad jäeti selge suluseis võtmata jne.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Tanel
          teisel poolajal jäi Interil üks suht kindel penalti või vähemalt vabalöök kastist saamata, mil Brocchi Martinsi maha niitis ning jalaga peaaegu näkku vilistas. .
          Siiski kordus näitas üsna selgelt, et pall virutati Martinsi eest üsna korralikult ning loomulikult ta käis käpuli kuna jalga, mis selle minema lõi enam ära tõmmata ei jõudnud.

          Anyway hakkas mulle närvidele käima, et üritati mingit fucking kõrget palli mängida, mis mingit edu keskaitsepaari Samuel, Materazzi puhul ei toonud

          Fiorentina poolelt paistis tõesti ainult Frey silma, natuke oli ka lisaks kaitsemängijatele ka Brocchit märgata. Fiore olemasolu märkas põhimõtteliselt alles siis kui ta Montolivo vastu välja vahetati. Toni, nagu ülal mainitud, Samueli, Materazzi vastu ei saanud. Üks supervõimalus koostöös Bojinoviga oli, aga seal näitas Cesar, et ta pole kehva mees.

          Interi poolelt jäi konkurentsitult kõige rohkem silma Figo ning loomulikult ka Martins (kel nägu kogu aeg ülihapu peas oli :P). Adriano suutis ühe korraliku pealelöögi ja peaaegu sihtmärgini jõudnud söödu sooritada, muus osas aga üsna kehvake.

          Interil oli küll ridamisi rohkem võimalusi ning minu enesetunne oleks ausalt öeldes natsa parem, kui neist ka üks ära oleks löödud. Oleks vähemalt rahulikult pidanud tõdema, et Viola kaotas, aga nüüd jäi mängust igal juhul sitamaitse suhu.

          Järgmine nädal on igal juhul 0:0 viiki vaja, et asi mõistlik oleks




















          edit:
          No ok, 1:1 viik:P
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Figo on jah minu ootused täiega ületanud. Ma teadsin, et ta võib niimoodi teha, kuid ise arvasin, et see on juba minevik, kuid hetkel paneb ikka täiega. Põhimõtteliselt läbi tema mängitigi. Martins tegi kah tõesti hea mängu väljaarvatud, siis kui lüüa tuli. Aga jõlepalju kornereid teenis, oma pooled vähemalt 8-st nurgast teenis tema. Mul on aimdus, et see kantpea Cesar meie väravas võtab väga varsti Dida koha Brasiilia väravas üle. Jõle hästi ikka paneb koguaeg.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              kas toldo on vigastatud või on teine mees lihtsalt parem?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                lihtsalt selline küsimus: miks valis Santi Solari mänguminutite saamiseks uueks klubiks Interi, kus on peale tema suur posu wingereid? ta saab seal ju vähem mängida kui Realis väga kahtlane, kas ta pärast jaanuari ikka seal veel on...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Toldo pole vigastatud, lihtsalt Julio Cesar on esimestes mängudes end väga hästi näidanud, ning Mancini teda usaldanud lihtsalt väravasse.

                  Solari saab Interis rohkem mänguaega, kui seda Realis sai, minuteada tal pidavat olema väike vigastus, millest nüüd üle sai, järgmiseks mänguks ehk üles rivistatud.
                  ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Solari puhul on levimas ka jutud, et mees pole ise piisavalt heast küljest näidanud ennast, et üldse põhisse saada ning Stankovici ei saa samuti hetkel välja võtta, sest mees on praegu supervormis ning võitvat koosseisu ei vahetata.

                    Väravavahtide teemale üle minnes olen ma ausalt öeldes ühes asjas petunud. Mitte Julio Cesaris vaid selles, et Toldo pole võimalustki saanud. Kahju on mehest. Minu läbieagade lemmikväravavaht - 2003/2004, Euro 2000. Vähesed mehed suudavad selliseid esitusi pakkuda nagu tema siis tegi. Isegi Buffon oleks nt 2003/2004 hooajal Interis hätta jäänud ilmselt. Kaitse oli äpude kari tollal ning Toldo pidi meie päästmiseks tegema ikka imetõrjeid. Rääkimata Valencia võõrsilmängust CLi veerandfinaalis. Ning ei teinud ta ka eelmisel hooajal midagi valesti. Coppa finaalis oli ka super!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Inter nüüd kohe kindlasti ei võida soosikud on AC Milan ja Torino Juventus

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Adriano sõlmis uue lepingu

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Drogba


                          Adriano sõlmis uue lepingu
                          Milline kergendus!

                          Moratti, Recoba Nr 1 fänn:

                          Will you be wearing Recoba\'s shirt again at the stadium on Wednesday?
                          \"Yes, but it was hotter when we played the qualifying round return leg...\"
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            ma tahaks ka toldo koha pealt sõna võtta...mees kes kingib itaaliale võidu penaltiseerias(mis sest et vastaseks holland) on ikka teiselt planeedilt. ja veel mängus kaks pennalt jne.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas mr.eyebrow

                              ja veel mängus kaks pennalt jne.
                              siiski üks, sest teise lõi kluivert posti

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Värav võis tõesti suluseis olla, aga seda veel ei näinud. Kuid kui siis poleks löödud oleks hiljem löödud ning teisel poolajal jäi Interil üks suht kindel penalti või vähemalt vabalöök kastist saamata, mil Brocchi Martinsi maha niitis ning jalaga peaaegu näkku vilistas. Ja Donadel on naljanumber, lükkab Veroni ja vigastab enda kätt. Inter omas mängu täiega. Vähemalt teisel poolajal oli Samuel Toni kotti pannud ning lükati ta palliga nurka, võeti pall ära või Toni ise keeras pinge all vussi. Oleks Fiorentinal veel Lupatelli väravavaht olnud oleks seis ilmselt palju palju suurem olnud, aga Frey tegi oma tavapäraseid imesi. Fiore oli kuidagi nähtamatu ning koos temaga kadus ka kreatiivsus ära. Fiorentina parim oli peale Frey veel minu silmis Brocchi, kes ikka võitles kõvasti ning ka kaitse tegi üllatavalt hea esituse.
                                .
                                Tanel, said sa selle mängu streami ka käima?

                                MUl õnnestus CCTV5 (800k) käima saada ning kvaliteet oli üsna bro (kannatas isegi \"full screen\" vaadata )
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X