320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Pealik
    ...Totti on tropp
    Veron on veel hullem. Haige tohman raisk.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas Totti


      Algselt postitas Pealik
      ...Totti on tropp
      Veron on veel hullem. Haige tohman raisk.


      veron vähemalt on mees mitte eit.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        mis nende vahel siis juhtus?totti ja veroni

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas orbitaaljaam


          mis nende vahel siis juhtus?totti ja veroni
          vaata roma teemasse, seal on video, kus kõik selgeks saab.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Erts, kui Veron oleks lõuga andnud Tottile, siis oleks Totti nõrk eit olnd onju. Aga kui Veron oleks saand Totti käest lõuga, siis oleks sa öelnud, et mõttetu rusikakangelane, väljakul peab ikka jalka oskusi näitama, mitte kaklema jne. Kindel laks.
            Aga ega ma ei väidagi, et Veron sitakott on. Ta on väga äss mängija, mulle täitsa meeldib, aga asi on lissalt põhimõttes.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              tanel magab vist
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas lorenzo


                tanel magab vist
                Algselt postitas Tanel
                Mind moni paev nuud pole, sest enda arvuti katki.
                vot


                Aga Inter hakkab tasapsi vist tiitliheitlusest välja jääma, täpselt nagu ma ennustasin
                Ja Totti on kah m*nn...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas eika


                  Algselt postitas lorenzo


                  tanel magab vist
                  Algselt postitas Tanel
                  Mind moni paev nuud pole, sest enda arvuti katki.
                  vot
                  see on sul mingi vana inf vä?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Vieri kolli oli huvitaval kombel täitsa hea meel vaadata. Tuli hetkeks meelde 2002. a. MM, kus tema pea oli karistusalas tõeline surmarelv. Aga sellest hoolimata soovin ma talle edaspidi puna-musta-triibulises särgis kõike halba. Olgugi see tänapäeva jalgpalli reaalsus, ei saa jalgpall minu jaoks mitte kunagi olla lihtsalt mäng, kus uusima moe järgi särke vahetatakse.

                    Ahjaa, välismaa foorumites on selline tore komme, et võõra klubi teemades ei käida tüli norimas. Mõni sarkastiline märkus või süütu nali oleks okei, aga sellise lausroppuse eest tekkis küll soov bänne jagada. Ja kahes teemas korraga veel...

                    Võtke rahulikumalt!

                    ___
                    Aga miks ma selle Interi teema alla potitasin, ei oska ma küll öelda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas mazz

                      Aga miks ma selle Interi teema alla potitasin, ei oska ma küll öelda.
                      Seda minagi tahtsin su käest küsida:P
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Hetkel 2:2. Esimest Sampdoria väravat ei näinud. Cambiasso värav sündis üsna kahlastest olukorrast, kui Martins oleskles sampdoria kaitse kukil, kui pall tema pea kaugu cambiasso rinnale põrkas, kes parajasti väravast 12 meetri kaugusel oli ning sealt ta ära lõigi. Sampdoria teine värav tuli peaga, kui mingi sampdoria-vello oli täielikus üksinduses keset karistusala, mehe peast lendas pall latipõrkega väravasse. Viigivärav tuli karistuslöögist, mis löödi karistusalla, kus Cordoba selle peaga väravasse suunas. vott. Kuskil kavast näha polnud aga CCTV5 näitab hetkel seda mängu.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Ütleme nii, et tänu esimese poolaja kahele kollile polnudki see poolaeg väga s... vaid lihtsalt s... . Teine poolaeg oli aga täitsa kena ja sampal oli vaid paar võimalust midagi ründes näidata(sellega nad aga hakkama ei saanud va löök latti). Seevastu meie mehed aga valdasid palli ja tekitasid 3-4 ülihead võimalust, mis nagu tavaliseltki jäid realiseerimata. Keegi võiks mulle ära seletada miks pandi wome mängu solari asemele, kes tegi ikka korralikku tööd platsil. Kogu teise poolaja jooksul suutis wome teha ainult 1 hea söödu ja see oli ka kõik(mõtetu vahetus minu arust). Mängu vaieldamatu parim oli minu arust Cambiasso. Loodame, et teisipäeval suudetakse mõlemad poolajad korralikult mängida.
                          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            05.11 lazio vs inter @ viasat sport2
                            kell 21.30

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas orbitaaljaam


                              05.11 lazio vs inter @ viasat sport2
                              kell 21.30
                              Ahhaa, väga meeldiv, et vs2 kah lõpuks interi mängu üle kannab. Kugi ega olulist vahet ei ole kas vaadata mängu pplive-ga cctv5 pealt, mis on siis hiinakeelne või siis vs2-lt mis on mul rootiskeelne. Aru niikuinii mitte mõhkugi ei saa. Ainuke vahe vist selles, et cctv5-e mehed on Interi fännid ja elavad kaasa(vähemalt mul on selline mulje jäänud, eile olid igast Interi särgid kruusid ja nokatsid neil laua peal)
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Ausalt öeldes, oli masenduse pilv juba vahepeal pea kohal aga tänu herr Cruzile see haihtus Ühesõnaga, esimene poolaeg oli s... nagu viimases kolmas mänguski aga teises suutsid poisid end kokku võtta ja õigluse jalule seada...ja nagu fitti ütles, et ära purjus peaga foorumisse postita, siis siinkohal ma ka lõpetan´...
                                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X