320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis seal nauditavat oli? see kuidas lucio pallist mööda lõi? või see kuidas stankovici jaoks iga samm ülim pingutus oli? või kuidas suazo jätkuvalt mängida ei oska? või kuidas maicon koguaeg palli kaotas? või kuidas mingi 50-aastane sheva meie kaitsjaid lollitas? või kuidas see mäng oli järjekordne tõestus sellest, miks Ibral oli nii raske ennast interis tõestada euroopas (fantastiline tsempion eto'o on 3 mänguga teinud umbes sama palju mis zlatan ühega)?
    sigpic

    Kommentaar


      Sheva oli tõesti võitluslik, kahjuks tema löögid nii õnnestunud polnud, meeldis kiire liikumine värava alt värava alla. Jah Maicon eksis, jah Lucio ka, oli ka Sneijder küllaltki mannetu , Suazo ei oska mängida. Stankovici ma niimoodi samas ei kritiseeriks, ei olnud ka Chivu vilets, kuigi rünnaku toetus oli nõrk. Naljakas oli see kuidas keskvälja purjetas palliga Zanetti, kes seal tõesti midagi luua üritas. Viik oli täiesti aus mõlemale võistkonnale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        lihtsalt nõme nõrk tiim... lootusetu... ükskõik mis skoor täna jääb ei tule sellest hooajast jälle mitte munnigi välja ja tänane mäng näitab kui sitt serie a on

        äkki järgmine hooaeg
        Samas peaks ju rõõmu tekitama Barca mäng koduplatsil Kaasani meeste vastu

        Lootus pole ju veel surnud. Võõrsil Kiievis 3 punni, Nou Campil samuti ja siis viimane mäng Rubini vastu vaid vormistamise küsimus. Senised mängud küll pole näidanud, et see võimalik on, aga "never say never"
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          edasi võib saada, aga pärast seda on selle mänguga ikka kööga
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Samas peaks ju rõõmu tekitama Barca mäng koduplatsil Kaasani meeste vastu
            eeldades, et Barca siit ikkagi edasi pääseb, on Barca eilne kaotus Interi jaoks just sitt tulemus.

            Kommentaar


              Tanel su pessimism on ikka lõputu. On ennemgi nähtud meeskondi, kes turniiri alguses lonkavad ja pärast hakkab alles mäng sujuma.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Inter on koguaeg lonkanud ja viimased kolm aastat on juba väga koledat ja Euroopas kasutut jalgpalli, mis Serie A's veel natukene töötab kuna meie vastu tullakse erinevalt Euroopa mängudest kaitsma mitte ründama. Interil ei ole seda elementi, mis meie mängu käima paneks, seda oli Barcelona vastu näha ja seda on hiljem ka näha olnud. Kaks võimalust - kas tõmmaku kõik mehed kaitsesse ja tõmmata vastased ründama või mingu ise kõikseemees ette, Interi puhul mingi tasakaalus mäng lihtsalt ei saa töötada, sest kuna meil kiirust tiimis pole, oleme me selle tulemusena keskpärased nii kaitses kui ka ründes.

                Ma ei ole pessimistlik isegi, ma olen lihtsalt realistlik, nähes seda tiimi aastast aastasse mängust mängu ja igasuguseid lolle vabandusi ja jutte ala kuidas me väga võita soovime, kui fantastiline tiim meil on, kuidas iga mänguga paremaks muututakse, aga reaalsus on teine. Kui totaalselt aus olla, siis tagasi vaadates polnud isegi see Milani 4:0 mäng midagi ulmelist, rääkimata Genoast. Interi viimane tõeliselt tasemel mäng jääb aegade taha ning viimati jäin ma meeskonna esituse ja suhtumisega rahule siis kui ManU'lt 0:2 peksa saadi Old Traffordil.

                Ja mu enesekindlus oleks palju kõrgem, kui Inter oleks võrdse viigi asemel kaotanud Dinamo mõnele rünnakule ja pommitanud terve mäng ukrainlaste väravat. Kui Barca tuleb meie kodu, saab üle 60% palli, ja me ei suuda ka mängida mingi suvaliste venelaste ja ukrainlaste vastu, kelle tiimi palganumbrid meie omadest kordades väiksemad on, siis mis saab kui jälle mingid inglased vastu tulevad?
                sigpic

                Kommentaar


                  Ma mõtlen ka, et sul Tanel pole vaja nii pessimistlik olla. Äkki saate tänavu Euroopa Liigas kauaoodatud Eurosarja võidu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Ma mõtlen ka, et pole vaja nii pessimistlik olla.
                    Pessimismist rääkides nii üldpildis allakirjutanule on jäänud mulje, et saapamaa sektori kõige pessimistlikuma ja negatiivse kõlaga kirjutajad on Maarek ja Sina ise

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kui Barca tuleb meie kodu, saab üle 60% palli, ja me ei suuda ka mängida mingi suvaliste venelaste ja ukrainlaste vastu, kelle tiimi palganumbrid meie omadest kordades väiksemad on, siis mis saab kui jälle mingid inglased vastu tulevad?
                      Relax. Selliseid aegu tuleb ette kõigil meeskondadel. Ega CL-s mängitav jalgpall pole enam see, mis aastad tagasi - valitsevad suurklubid ja väikestele köetakse sauna, täpselt samuti on ka liigajalgpallis. Nüüd on ajad teised. Ja küll see Inter ka kord reepeale tagasi saab, oodake lihtsalt oma aega, see praegune lonkamine oleks tulnud varem või hiljem, isegi siis kui oleks eelnevatel aastatel võidetud korraga kõik tiitlid, mis võimalikud olnuks. Pole te ju ainukesena sellises seisus, taolises seisus satse on ju veel - pool, valencia, milan, roma jne.

                      Muidugi oleks võimas, kui Mourinho & Co tooks selle hooaja CL võidukarika saapamaale. Nagu eelnevalt mainitud siis never say never. Impossible is nothin' , sest isegi s*ta mänguga on võidetud mänge & tiitleid.

                      Kommentaar


                        Tunnistage - antud mängijatega suudaks hea treener mõndagi. Mou pole sellisel tasemel nagu kõik räägivad..või õieti tema ise ja moratti kiidavab põhiliselt





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                          Pessimismist rääkides nii üldpildis allakirjutanule on jäänud mulje, et saapamaa sektori kõige pessimistlikuma ja negatiivse kõlaga kirjutajad on Maarek ja Sina ise
                          Hmm..., julgen vastu vaielda.
                          Mina olen lihtsalt realist
                          Nagu ikka öeldakse, sitast saia ei tee. Asi pole küll nüüd nii drastiline, aga faktiks jääb, et seni kuni ei kohendata vajalikul määral Itaalias seadusi, ei saa tiimid Euroopas vastu ei Inglismaa, Hispaania ning kerge pole ka suuremate Saksa ja Prantsuse tiimide vastu.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Muntari värav oli huvitav.

                            Kommentaar


                              capitano 139. järjestikune mäng siis... see mees on sci-fi lihtsalt.

                              sneijderi karka oli täitsa hea...
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Sõna "karka" on broneeritud ära seda kasuta. Karka = kaarhall, kus suur osa minu sportlikust lapsepõlvest möödus.

                                Aga pane Interi striim kinni ja tee lahti eurosport. Germaania vs niggerland käib, vaata ja sa ei kahetse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X