320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võiks jah minema tõmmata ta vieira ja muntari väljakule panna ja sneijderit ja balotellit mitte kasutada oli ilmselgelt tark tegu mou poolt
    sigpic

    Kommentaar


      On küll ahv jah Balotelli sama pigi. Kuid Muntari mängis viimases Interi CL mängus tähtat rolli ja teeb seda ka täna.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        muntari imes ja õnneks toodi välja ei teinud ta seal kolmapeäval ka midagi... üsna lootusetu mängija kui tal midagi välja ei tule
        sigpic

        Kommentaar


          Tanel Muntari tugev pomm pudenes tünamo vv käest ja edasi tead isegi.



          1-1
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            37 minut ja riomma 1-0 ees. 90´ minutil on seis 2-1 ja riomma on teeninud punase. Vaatame, kuidas mu tänane ennustus läheb.
            No hetkel on punane puudu kuid vähemalt inter lõi just viigi värava eto'o näol.

            Kommentaar


              tra ma ei või...menez välja TONETTO sisse.. sõida seenele ranieri

              tra miks snickers kaarti ei saa?!





              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

              Parim laul

              Kommentaar


                Algselt postitas flameas Vaata postitust
                tra ma ei või...menez välja TONETTO sisse.. sõida seenele ranieri

                tra miks snickers kaarti ei saa?!
                mille eest?

                täiesti jube mäng igatahes, kõige koledam mäng, mida ma see hooaeg ükskõik kus näinud olen
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  mille eest?
                  Motta niitis tagant maha näiteks. Muidugi see mis teise poolaja alguses toimus oli haige. Inter tegi iga minuti kohta umbes 3 viga... Türapead

                  Kommentaar


                    Inter ei tundunud eriti tugev täna millegi pärast.. oleks DDR mängu jäänd oleksime võitnud.. ta oleks selle ära löönd mida Faty ei suutnud. Ime et keegi punast ei saand.. Muntari oleks pidand 2 saama..





                    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                    Parim laul

                    Kommentaar


                      Mou oli õnneks pärast mängu maruvihane Balotelli peale ja ka meeskonna esitusega. Loodame, et teist nii sitta mängu see hooaeg ei tule enam.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                        Ei tea kas niimoodi kuidagi võita ei saaks, et ma oma viimaseid juukseid välja ei kisuks? Teist poolaega oli isegi suurem piin vaadata, sest kindlaid väravaid ei suudetud ära lüüa aga vähemalt lõpuks võeti äärmiselt vajalikud 3 punkti!
                        Viripill. Milanil on see hooaeg massiivne üks kaheväravaline võit, kus teine koll löödi lisaminutitel (ja üks mitmeväravaline kaotus, mille tõttu oleks võinud kõik karvad lihtsalt põlema panna). Aga seda küll, et vähemalt saab puhta südametunnistusega vaadata.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Mou oli õnneks pärast mängu maruvihane Balotelli peale ja ka meeskonna esitusega. Loodame, et teist nii sitta mängu see hooaeg ei tule enam.
                          tundub, et tiim ja eriti baltoelli on ka vahepeal korraliku peapesu saanud ja täna mängivad täiesti kena mängu... bologna pole peale üksiku olukorra, mis ühel korral tõi meie kaitsjate uinaku tõttu ka värava kaasa, suutnud üle oma poolegi tulla. Balo ja Motta on seni olnud üsna tasemel.

                          Seis võiks olla palju suurem kui 2:1 (milito ja balo väravad kui keegi ei viitsi vaadata), aga noh ei kurda. Stankovici olukorra laadset pole juba ammu näinud live's (pall veeres ühest postist teise )
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Lõpuks siis 3:1 ja Maicon suutis endale väga tobeda punase hankida ning pealekauba võib ka Mottat karistus oodata, sest läks vales kohas oma kätega vehkima ja kohtunik piirdus kollasega... mõned rasked mängud on ees nii, et kahju näha, kuidas mehed nii kindlas võidumängus lollusi tegema hakkavad, mis kätte maksta võivad.

                            Esitus oli igatahes väga positiivne.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Eile, siis sai käidud/löpetatud sellises meeleolukas kohas nagu Inferno, sest Depeche'i pidu oli minu saabudes juba hääbumas ja puhtast huvist tahtsime mingit uut kohta checkida.
                              • Venelased check
                              • räme andmine check
                              • tuttav barman, kes on elanud minu juures check
                              • tasuta shotirivi(d) check
                              • 1=2 happy hour kogu aeg check
                              • 'paariline' tellis topeltkokse ja siis tuli ise ka kuidagi sammu pidada


                              Tippmälus olles läksin siis letiäärest ära ja riietehoiu körval oli mingi teine ruum. Ei viitsinud järtsis seista ja tsekkasin, mis ruum siis on. Ruum nagu ruum ikka koos vesipiipude ja telekaga. Ja näidati eilset mängu. Olin mälus ja nägin täpselt seda hetke, kui 2-1 löödi. Töstsin nautivalt åles oma mölema käe keskmised sörmed.

                              Loo moraal: Interit ilusaks juua on isegi teoreetiliselt vöimatu.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Barcelona: Valdes; Dani Alves, Puyol, Piquè, Abidal; Xavi, Busquets, Keita; Iniesta, Pedro, Henry
                                Barcelona bench: Pinto, Marquez, Ibrahimovic, Messi, Bojan, Maxwell, Jonathan
                                Inter: Julio Cesar; Maicon, Samuel, Lucio, Chivu; Zanetti, Cambiasso, Thiago Motta; Stankovic; Milito, Eto'o
                                Inter bench: Toldo, Cordoba, Quaresma, Muntari, Vieira, Materazzi, Balotelli

                                Loodetavasti ei pea pettuma... aga ilmselt tuleb üks korralik palli tagaajamine.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X