320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, Chievo oleks pidanud pendla saama just enne Balo väravat... ütlen ette ära enne kui kõik need targad mehed nutma tulevad.
    sigpic

    Kommentaar


      mhmh. Nüüd kui sa enne jõudsid öelda, siis see see argument enam ei kehti. Vedas sul

      Kommentaar


        Siin rääkisime tw@tidest? Lucio on Materazzi teine tulemine. Tera. Sai olümpiaootuses veidi hokit meenutatud ja hirmsasti tekkis tunne, et keegi Chivo meestest oleks võinud minna piidri juurde ja lihtsalt kümpi sõita sellise tembu eest. Ja ärge üldse hakkakegi mingit mittetahtliku juttu siin ajama. Kohitsemisele!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Täitsa ok poolaeg on olnud. Selllise väljaku peal on ilmselt üsna keeruline palju paremini mängidagi.
          sigpic

          Kommentaar


            Täitsa roogitav lumi tundus see 4-2-3-1. Krdi Balo, mul oli 10kas, et Pandev lööb esimese värava.

            Kommentaar


              Nojah, teine poolaeg jäi kahjuks nägemata, aga loodetavasti lõppevad need hädad elektriga ühel heal päeval ära.

              Mulle ka see 4-2-3-1 tundus üsna sümpaatne olevat, eriti arvestades, et heal päeval on meil paar parematki meest sinna sisse lükata. Ja täna oli plats ka meile väga väga väga ebamugav.
              sigpic

              Kommentaar


                emm.. endiselt toimib kohtunike ära ostmine tundub.. kindel penalti oli lõpus, mida kohtunik "ei näinud". Kõigile Interi mängude kohtunikele tuleks prillid osta..Moratti, laena enda omi?





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  Vieira pidas oma viimase mängu.

                  Ja Chivu on hetkel haiglas: "If it hadn't been for Chivu's injury this would have been a great day of football. Cristian is in hospital. He has fractured his skull and he hope he can be back as soon as possible, but I think he will be out for a long time."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Üsna valus. Vähemalt sai Tanel nüüd, mis tahtis - uue vasakkaitsja algkoosseisu.

                    Kommentaar


                      Inter: Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 4 Zanetti; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta; 7 Quaresma, 10 Sneijder, 27 Pandev; 22 Milito.
                      Subs: 1 Toldo, 25 Samuel, 28 Stevanovic, 29 Donati, 31 Alibec, 48 Crisetig, 89 Arnautovic.
                      Coach: José Mourinho.
                      Siena: 85 Curci; 87 Rosi, 29 Cribari, 15 Brandao, 3 Del Grosso; 8 Vergassola, 10 Codrea, 12 Ekdal; 7 Reginaldo, 32 Maccarone, 24 Jajalo.
                      Subs: 31 Pegolo, 6 Terzi, 9 Paolucci, 11 Calaiò, 17 Fini, 21 Rossi, 23 Jarolim.
                      Coach: Alberto Malesani.
                      Referee: Sebastiano Peruzzo (Schio).


                      Kas ma näen und või. Või ongi selline line-up meil!? :O
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Mõtlesin, et eks ta vist üks igav ühte väravasse mäng tule ja viitsinud striimi käima lükata, aga tuleb nüüd vist seda teha. Esimesel poolajal mõlemal väravale 3 pealelööki, millest 2 võrku
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Päris lõbus mäng. Kaitseliin vist arvas, et Sienaga mängides võib ringi lonkida lihtsalt... Hollandlaselt ilus värav jälle

                          Kommentaar


                            Mourinhol pikka pidu seni tõesti pole olnud. Kuigi erinevalt Milanist olen ma absoluutselt kindel, et Inter teisel poolajal vajalikud kollid ära lööb. Ja just see määrabki tiitli saatuse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Mourinhol pikka pidu seni tõesti pole olnud. Kuigi erinevalt Milanist olen ma absoluutselt kindel, et Inter teisel poolajal vajalikud kollid ära lööb. Ja just see määrabki tiitli saatuse.
                              Mäletades eelmise nädala Siena mängu, siis eriliti ma neisse samuti ei usu, kuigi "never say never". Striim läks käima ja ootan jätku statistikale "2/3 väravale pealelöökidest võrku


                              edit: esimese poolaja highlights nähtud
                              Ekdali katmine "õnnestus" kaitsjatel päris hästi. Turvaline jälgimine paarilt meetrilt
                              Ametlik statistika vist natuke erineb. Interil väravale 4 ja Sienal 2 pealelööki
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Ja just see määrabki tiitli saatuse.
                                Klassikaks on kujunenud hoopis voorud, kus Inter ees viigistab ja jälitajad saavad üldse pähe. Aga jah, ega ma midagi head siit ei oota. Nii kui striimi avasin löödi 1-1 ja kui free-kick tuli panin juba hiire ülemise nurga x-i peale. 2-1 striim kinni. Inaf.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X