320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    viimase paari posti põhjal on tekkinud küsimus, et kes riomma teemal pealkirja ära vahetas?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      See jutt, mida Barca mängijad ja ka mõned fännid on kohati oma suust välja ajanud pole teise mängu eel küll just kõige tagasihoidlikum olnud. Ei hakka neile küll vastu vaidlema, aga kommentaarid nagu "me oleme Madridis", "me võidame kindlalt" on veidi ülbed tiimi kohta, kes esimese mängu 1:3 kaotas. Pärast mängu oleks muidugi hea neid meestele näkku visata, kui peaks Inter edasi saama.

      Ma kinnitan jätkuvalt, et homsele mängule mingi kriiskava enesekindlusega küll vastu ei lähe, aga lootused on loomulikult olemas. Ei oota võitu, aga usun, et see tiim on võimeline Barcat tagasi hoidma ning veidikese õnnega sellest oodatavast eesolevast pommitamisest ka piisava skooriga välja tulema. Veidi on isegi hea, et see nõme võõrsilvärav Barcal on, sest see hoiab asjas pinged sees ja ei teki võimalust, et Inter mingil hetkel asju liiga kindlaks peab. Loodetavasti suudab Mou mehed nii ikka häälestada, et mäng hakkab 0:0'st, mitte meie eduseisult ning minnakse mängima uut mängu. Oi jah, ei jõua ära oodata igatahes.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Arteta Vaata postitust
        Eto püksid on peale mängu musta sitta täis
        arvad et ta mängib?

        Kommentaar


          Algselt postitas Arteta Vaata postitust
          Pique on sama kiire, kui Ronaldo(tšeki youtubest)+Pique teab kõiki Eto liikumisi, nii et Eto püksid on peale mängu musta sitta täis samamoodi kui Dirty Diegol, sest Gabriel näitab, kes on selle pere vendadest kunn.
          Jah, Pique jõudis El Clasicos ilusti Ronaldost ette.
          sigpic

          Kommentaar


            Loetud tunnid Interi totaalse hävitamiseni...counting...
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Loetud tunnid Interi totaalse hävitamiseni...counting...
              Kuule seenemütsike, võta nüüd kübarake oma silmade eest ära & näed isegi, et mütseelid pole enam sama koha peal.
              Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

              Kommentaar


                Edu teile tänaseks õhtuks
                Minu poolehoid on olemas, pöidlad pihku!!
                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                Kommentaar


                  oleme ausad:
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Pärast Barcelona mängijate väljaütlemisi ja seda, mis on toimunud mängu eel Barcelona fännide poolt loodan siiralt, et nad saba norgus koju lähevad. Ja Itaalia fännid on vägivaldsed ja kõike muud.... häbiväärne.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Pärast Barcelona mängijate väljaütlemisi ja seda, mis on toimunud mängu eel Barcelona fännide poolt loodan siiralt, et nad saba norgus koju lähevad. Ja Itaalia fännid on vägivaldsed ja kõike muud.... häbiväärne.
                      Inter = Itaalia ? cant see the connection :S Palun ole nii viisakas ja ära enam mõnita Itaaliat. ma ei väsi kordamast et Inter on sama Itaalia kui faking Anu Saagimi v*tt!
                      BARRRCAAAA!!!!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        y0 count n'd stuff, kas täna pole mitte see päev, kus maailma ühele kõige vitumale tiimile pöialt hoidma peaks selle nimel, et mõni Itaalia klubi ka ikka Euroopasse veel paari aasta pärast pääseks? Kui täna printer ploomid takka saab, siis võib ju minna nii, et Saapamaalt ei pääsegi ükski Itaalia meeskond enam UEFA CL'i.

                        Inter doesn't count
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Inter = Itaalia ? cant see the connection :S Palun ole nii viisakas ja ära enam mõnita Itaaliat. ma ei väsi kordamast et Inter on sama Itaalia kui faking Anu Saagimi v*tt!
                          BARRRCAAAA!!!!
                          Interil on Itaalias teisena kõige rohkem fänne ja jutt käiski fännidest.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Interil on Itaalias teisena kõige rohkem fänne ja jutt käiski fännidest.
                            glory hunterid ei lähe fännidena arvesse ma usun et Livornol on neid õigeid fänne ka rohkem...aga noh mida ma ka tean.
                            Tofoa, anan andeks aga täna on asi isiklik. Minu pärast jäägu Itaaliale kasvõi aind 1 koht alles, aga merda Inter tuleb hävitada ja häbistada. Muud lahendust pole!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Sa võid kindel olla, et ma sulle seda järgmistel hooaegadel meenutan count, kui su armastatud AS Roma peab jälle kreeka farmerite ja sadamatööliste meeskondadega ''öiropa liigis'' madistama
                              Mina toetaks isegi Romat kui nad peaks CL'i playoffides figureerima ja sealjuures head mängu näitama. Serie A hea maine tuleb taastada. Kas seda teeb Inter, Milan, Juve, Roma või minugipoolest kasvõi Chievo, alati olen Itaalia meeskonna poolt kui nad just mingit eriti haiget dive+umbkaitse kooslust ei esinda.

                              Kommentaar


                                cuntike, kas pazzini endiselt tekitab sulle unetuid öid?

                                tubli poiss itaallane, tegi suure töö ära..

                                H pärast panevad kruus&kivisild mängu käima..eks näis mis tuleb, kui tuleb littimine ja clist väljalangemine, olgu siis nii..üks raskemaid vastaseid ever, keda kõik kardavad..ju siis barca kinnitas jällegi oma ülemvõimu ja arvavasti paneb asja kinni..Interil on veel hooaja päästerõngaks Serie A ja Coppa karika võimalus..kui tuleb edasipääs, siis saab sellest üks ilusaimaid hooaegu, mida ma oma 10a fännistaashi juures näinud olen..isegi siis kui finaalis tuleb kaotus, sest juba eelmise aasta 6 tiitli omanike alistamine, toob meile maailmas väga suure respecti ja nii mõnegi fänni juurde..

                                FORZA INTER FOREVER!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X