320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga jah, uus vorm on hetkeseisuga minu jaoks täiesti vastuvõetamatu, koledus ise

    Kommentaar


      Eks karta võis, et ka meile see jube uus Nike'i disain sokutatakse. Nike ikka jätkab oma läbikukkumistega see aasta... MM-i reklaamimine, vormid.

      Vähemalt ei hakka see meie särgivärvidega niimoodi silmade peale kui Juve omadega.
      sigpic

      Kommentaar


        Kole kuulata, et taoline käkk ka teiste tiimide vorme rikub. Kuidagi labane ja odav mulje jääb esmapilguga. Nagu oleks just värskelt Merekeskuse letilt tõstetud

        Kommentaar


          Mina lugesin tema kirjast lihtsalt sellisena välja, kus oli öeldud et Lõppes ilus ajajärk Interi fännina, ehk siis sai läbi, minu enda viga, vabandust. Jooksis juhe veits kokku
          ...

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Angelo... Bergomi oli LAV-is käinud Inter Clubiga rääkimas. Ta oli väga õnnelik, et me Ranocchia võtsime, sest ta arvab, et Bonuccist ei saa Interi klassiga mängija.
            Ma ei tea, see on tema arvamus.
            Ranocchia ja Bonucci on mõlemad noored ikka.
            Vaatame mis toimub.
            ...see uus särg on täitsa persse...

            Kommentaar


              Rõvedalt silmadele hakkab see uue särgi kujundus.
              ...

              Kommentaar


                Loodetavasti saab juba see hooaeg põhimeeskonnas mänguaega ja lammutab ka mõned väravad ja toidab söötudega, samas loan ei teeks ka poisile paha..Forza Philippe!!Welcome!

                Kommentaar


                  Ikkagi, ma ei saa veel üle, see uus särk oleks nagu "kuldsetest" üheksakümnendatest välja karanud.

                  Kommentaar


                    Kuule JR... keegi ei hakka esitlema mängijat, kes laenule saadetakse. Coutinho! Loodetavasti on vähemalt sama hea kui linna teise poole lokipea.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kuule JR... keegi ei hakka esitlema mängijat, kes laenule saadetakse. Coutinho! Loodetavasti on vähemalt sama hea kui linna teise poole lokipea.
                      Loodetavasti on ta parem

                      Ja lisaks veel seda juurde, et kuna sa juba sellest teisest lokist mainisid, siis minu nägemise järgi on ta Patoga veel sama nägu ka
                      ...

                      Kommentaar


                        :O fmis ostsin juba ammu ja nüüd interis. mängimas live's pole näinud, videote peal igati tegija vend
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                          Loodetavasti on ta parem

                          Ja lisaks veel seda juurde, et kuna sa juba sellest teisest lokist mainisid, siis minu nägemise järgi on ta Patoga veel sama nägu ka
                          Eks ma sellest räägingi. Praegu pole väga põhjust loota, et ta Patost parem on. Siiski on mees üsna madalal tasemel jalgpalli mänginud. Potentsiaali pidavalt tal olema, aga tema kohta olen ma üsna kahest juttu kuulnud. Miinuseid pidavat tal ka olema.

                          Aga tulevikkku vaadates veelgi... täna on saanud ametlikus see, et Ranocchia siirdub Interisse, aga mitte sel hooajal. Järgmine aasta mängib ta koos Interi nooretiimi ründetalendi Mattia Destroga Genoas. Ega's midagi, järgmine hooaeg tuleb neile pöialt hoida.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Eks tal kogemusi ka vähem kui Patol, alles nii noor veel, et paari aastaga alles ole näha, kui osav see mees on. Youtubest nii mõndagi tema kohta juba uurinud ja kohati täitsa osavalt ja kiirelt tegutseb. Kunagi oli ka temast juttu mingis jalgpallisaates, kus teda peeti suurimaks tulevikutäheks.
                            ...

                            Kommentaar


                              Youtube on kahjuks väga vale koht mängijate hindamiseks. Q.

                              Samas saabub Coutinho sama vanalt Itaaliasse kui Pato ja Pato oli tolleks ajaks palju rohkem korda saatnud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Youtube on kahjuks väga vale koht mängijate hindamiseks. Q.

                                Samas saabub Coutinho sama vanalt Itaaliasse kui Pato ja Pato oli tolleks ajaks palju rohkem korda saatnud.
                                Pole ju võimalust mujal teda näha olnud
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X