320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Persepõrkest 2tk 2min jooksul välja võtta..noh laheb tuju ära küll ja koos sellega ka keskendumine.

    Kommentaar


      Viimased uudised räägivad, et Cassano olevat korteri ostnud Como ligidale(Appiano Gentile 30mintsa autosõidu kaugusel)

      Räägitakse veel lepingust 4milli & 3a+1

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Viimased uudised räägivad, et Cassano olevat korteri ostnud Como ligidale(Appiano Gentile 30mintsa autosõidu kaugusel)

        Räägitakse veel lepingust 4milli & 3a+1

        Ma juba proovisin teda PS2´s Eto'o kõrval...super!

        Kommentaar


          Ta ise on viidanud Genoale, kuid ka L-pooliansid on lootmas teda ründeliini meelitada. Inter? Eks me näe.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Ta pole Genoale viidanud. Ta ütles, et ta tahab lähedusse jääda Genovale. Milano on piisavalt lähedal nagu ta mainis.

            Ma olen üsna kindel, et kokkulepped on ammu juba antud ja siin on ainus küsimärk see, mida detsembris tema Sampdoria lepingu osas otsustatakse.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Ta ütles, et ta tahab lähedusse jääda Genovale. Milano on piisavalt lähedal nagu ta mainis.
              Mitte ainult. Tema väidetel jäävad piisavalt lähedale ka Torino, Firenze ja Parma.
              Ehk siis kõik, mis 250 km raadiuses . Brescia talle ei kõlba
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Mitte ainult. Tema väidetel jäävad piisavalt lähedale ka Torino, Firenze ja Parma.
                Ehk siis kõik, mis 250 km raadiuses . Brescia talle ei kõlba
                Ma arvan, et kõik sinu pakutud talle ei kõlba.

                Anyway Materazzi on ikka väga kohutav hetkel, vt eile tipphetked Parma mängust üle ja mõlemad väravad olid tema peal enamvähem. Ja foorumist lugesin veel peale, et paar võimalust oli Parmal veel tänu temale. Lihtsalt Parma mehed imesid sel hetkel. (v oli Luca tasemel) Seda enam võiks ta Lazio mängus pingil olla. Lisaks siia veel Parma statistilise ülekaalu nii pealelöökide ja nurgalöökide näol mida tegelikult ei tohi ju juhtuda kui mäng toimub San Sirol. Elementaarne!

                Kokkuvõtteks nõrk esitus v mitte, tänu võitudele tõuseb ka enesekindlus, Motta on tagasi äris , reedeni on 4 päeva aega. Milito peaks ka selleks ajaks mängu saama, samas vb peaks Pandevi ikka sisse jätma. Tegemist on ju Lazio ja Lotitoga. Küll mees leiab selle motivatsiooni, et värav lüüa.

                Kommentaar


                  Ma teen ennustuse ära.
                  Lazio 2-0 Inter
                  Lichsteiner
                  Zarate
                  Teil on nüüd aeg räägitud abistav käsi ulatada ja Lazio esimeseks viia. Teate isegi, et te võitlete viimase euroopa koha pärast parimal juhul.
                  Mul pole Pandevist kahju, aga samas kurb kui vend kes 15 kolli lõdvalt muidu pani on kuival ja pole neid väravaid kuskilt näha.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Mängupilt väga kiitust ei kannata, aga vähemalt skoor süstib enesekindlust.

                    Mängiti tegelikult üheksa mehega kaheteist vastu ka... Materazzi oli vanameistri Crespo järel kahtlemata Parma parim mängija ning Pandev oli taaskord maailmaklassi vastand (juba kolmandat-neljandat mängu jutti raiskas kandikul ette antud väravavõimaluse pealekauba).

                    Aga Motta tagasitulekut oli meeldiv näha ja ehk püsib ta veidi tervemana nüüd.

                    Järgmiseks nädalavahetuseks on loodetavasti rohkem mehi valmis ja ei pea ülalpool mainitud kahte loodusõnnetust vaatama Lazio vastu.


                    100 % nõus!!! Materazzi ei saanud kuidagi hakkama Crespoga. Crespo sai kogu aeg löögile ja alati oli Ta kastis ohtlik. Interil oli õnne vaid,et seis selline jäi.
                    Pandevit nagu ei oskagi enam kommenteerida. Maailmaklassi ründaja keerab igas mängus 3-4 100% võimalust tuksi. Juhtkond peaks nagu juba midagi mõtlema...
                    Väga nõrga mängu mängisid ka Santon ja Sneijder.
                    Viimase peal pühendus Zanettil ja Cambiassol!!!!
                    Kuid positiivne,et võit ja lootus rikkalt lazio vastu.
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      David Trezeguet' agent Antonio Caliendo ladus päevavalgele, et mitmed klubid on tundmas huvi tema kliendi vastu ning Milano Inter on üks neist.  

                      Mida perset?!?! Kas see vastab tõele?
                      Väga loodan, et mitte. Ei oskaks ette kujutada ennast Interile kaasa elamas.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano....kuigi ma ei kujuta ette kuidas veel hullem saab olla...
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano....kuigi ma ei kujuta ette kuidas veel hullem saab olla...
                          Kuidas sul on julgust möliseda Brasiilia ja maailma parima ründajaga,cuntikene saab pahaseks.
                          Suhkruhaige

                          Kommentaar


                            Väga vabandan.....cunty-cocky meeskonnal ju see suur au ja uhkus omada kahte maailma parimat brassi oma ründeliinis....härrad Adripirukas ja Putstista.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano
                              Käi perse....Trezeguet on tegia vend.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Ennem tooks Crespo tagasi. Aga loodame, et tõsi ja loodame, et suurim flop ever....hullem kui adriano....kuigi ma ei kujuta ette kuidas veel hullem saab olla...
                                vincent sina ve?
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X