320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Ilmselge, et täna inter teeb tõusu ja vähemalt kaks Schalke jorssi saavad esimese poolaja jooksul punase(pakun, et mõlemad väravavahid - üks annab penalti ja teine mängib käega kastist väljas). Sest, mis saaks olla parem, kui manu-inter-real-barca CL-i poolfinalistidena.
    Ärasõnumise vasturünnak..

    Kommentaar


      Võtke kokku ennast täna, kurat küll. Mingit Saksa sitta pole küll poolfinaali vaja! Poleks arvanud et ma seda kunagi ütlema pean, aga... GO INTER!!!
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Olgem ausad, Inter on veerandfinaalis tänu imele. Ja rohkem imesi ei tule. Edu Serie A-s tiitli hõivamisel!

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Olgem ausad, Inter on veerandfinaalis tänu imele. Ja rohkem imesi ei tule. Edu Serie A-s tiitli hõivamisel!
          selgita, sest mina ei saa aru mis imet sa mõtled

          Kommentaar


            Algselt postitas kõlar Vaata postitust
            selgita, sest mina ei saa aru mis imet sa mõtled
            Ta vihjab sellele ,et allianzil pidanuks seis poolajale minnes 5-1 olema

            Kommentaar


              Eelkõneleja näe selgitas ilusti lahti. Aga vastane oskas kaotada ja Inter sai edasi olenemata lähedalegi see meeskond kes eelmine aasta - Euroopa parim. Sellele tõestust nägime esimeses mängus ja ma loodan, et Ragnick&Co suudavad seda presentatsiooni jätkata. Interil on võimalus, sest psühholoogiliselt on ikka raske sellises eduseisus 100% keskendunud olla ja poolajaks 0-2 või 1-3 poleks ime. Aga ma usun, et Schalke veteranmängjad suudavad raskel hetkel meeskonda juhtida nii, et selline asi ära hoida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Ta vihjab sellele ,et allianzil pidanuks seis poolajale minnes 5-1 olema
                no see oli nende enda sitt, mitte mingi ime

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Eelkõneleja näe selgitas ilusti lahti. Aga vastane oskas kaotada ja Inter sai edasi olenemata lähedalegi see meeskond kes eelmine aasta - Euroopa parim. Sellele tõestust nägime esimeses mängus ja ma loodan, et Ragnick&Co suudavad seda presentatsiooni jätkata. Interil on võimalus, sest psühholoogiliselt on ikka raske sellises eduseisus 100% keskendunud olla ja poolajaks 0-2 või 1-3 poleks ime. Aga ma usun, et Schalke veteranmängjad suudavad raskel hetkel meeskonda juhtida nii, et selline asi ära hoida.
                  jah, oli ühel poolel õnne ja teine pool keeras ise endale sitta, aga siin IMEST ma küll ei räägiks

                  Kommentaar


                    Neli väravat lüüa? Reaalne.
                    Taga null hoida? Ebareaalne.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Julio Cesar, Maicon, Lucio, Frogley, Nagatomo, Zanetti, Thiago Motta, Stankovic, Sneijder, Eto'o, Milito.
                      A disposizione: Castellazzi, Cordoba, Materazzi, Cambiasso, Kharja, Pandev, Coutinho.

                      Motta on siis meie Vitali Klitshko täna kaitse ees Coutinho on vähemalt pingil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Neli väravat lüüa? Reaalne.
                        Taga null hoida? Ebareaalne.
                        Mõlemad paraku hobuse niisked unenäod.
                        Saab ehk viimasest Itaalia pasast kah siis lõpuks lahti.
                        Kuigi see lõbu pidanuks neil juba üks raund tagasi läbi saama.
                        On mul õigus, Francesco?
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Loodan, et ei tee off topicut kui panen Schalke satsi ka. Lihtsalt siis teate oma vaenlast paremini:
                          Neuer - Uchida , Höwedes , Metzelder , Sarpei - Papadopoulos , Matip - Baumjohann , Jurado - Raul - Edu

                          Et, kui oli juttu, et 17 aastane Draxler tuleb Farfani asemele, siis see asi muudeti ära ikkagi sellega, et Metzelder mängib ja Matip nihkub keskele. Ehk kaks suurt lõhkujat keskväljal, kust erilist kreatiivsust pole loota. Ja mitte väga kiire Metzelder keskkaitses - ohtlik.

                          Kommentaar


                            Metzelderit tasakaalustab Interi poolel Lucio tagasitulek.
                            Äkki kipub seiklema ja Schalke kasutab ära?
                            Teda ju teame-tunneme hästi, ikkagi aastaid hoidis Hollywoody ründeteravust.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Selles suhtes on õigus, et oli küll õnne et eelmises voorus see lõbu läbi ei saanud, aga et Itaalia meeskondi Saksa Schalcke kõrval pasaks kutsuda, selles sul ei ole õigus Nautige oma 4. ndat CL kohta, nautige, kuni teile seda võimalust on antud

                              Kõik on väga reaalne Inter!!! Tulge aidake siis hädast välja, eks
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Paistab et sõnusin ära. Neli väravat siit küll ei lööda...

                                Kaitse taaskord unedemaal. Kuidas niimoodi läbi sai joosta keegi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X