320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulgu mis tuleb, aga kindlasti ei tahaks näha Lavezzit. Suhtumisprobleemide ja ebastabiilsusega silma paistva mängija peale küll raha kulutada ei tahaks.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Mustad mitteametlikud leheküljed räägivad, et inter on 17 milli Zarate eest nõus maksma. Nagu näha on Cisse, Klose ja Rocchi heas vormis ja vigastustest vabad. Mina müüksin Mauro ära. Kuna ta eile istus tribüünidel siis tähendab, et keegi on 20 milli lähedase pakkumise teinud. Kurb, aga Zarate raha eest võib meiega liituda, Pjanic, Badelj Lugano...tema äär on kaetud. Ega Scudetto ja Euroopa Liiga võit ilma ohvriteta tule.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        No mina avaldan oma arvamust selle kohta, kuidas oma lemmikklubi rahadega peaks ümber käima. Mulle vähemalt tundub, et meie finantsolukord lubab teda hoida ning samamoodi on Sneijderiga ja juhtkond ei kavatse samuti oma hindu alandada. Ei tehtud seda Sneijderiga ja vaevalt tehakse seda Eto'oga. Kõige paremal juhul nõustutakse mingi payment skeemiga.

        Mina näeks parem Eto'od Interis kui seda, et me kulutaks kõik tema eest saadud raha Tevezi või Lavezzi ja Forlani peale. Kui Eto'o müüa, siis tuleks asemele tuua keegi tõeliselt noor mitte kallis 27-aastane vinguv argentiinlane või kaks väga riskantset ja mitte väga noort mängijat (Forlan on faking 32 ja imes eelmine hooaeg veel rohkem kui Milito). Minu pärast võib Inter mõlemad staarid 60 miljoni eest kokku maha müüa ja ainult 20 miljoni eest uusi mängijaid osta kuni tegu on noorte ja paljulubavatega, aga kulutada praktiliselt kogu raha ära mingite mõttetute jalgpalluri keskeas pallurite peale ja võita esialgu umbes viis miljonit eurot on ajuvaba ja lõppeb reeglina kallimalt kui staaridest kinni hoida.

        Olgu siis tegu mõne noore tulevikulootusega, Ganso vms...ning Forlan jäägu parem üldse tulemata, Milito on end rohkem siin tõestanud. Forlanil on ilmselgelt aeg varsti kolida türki või usa-sse oma karjääri lõpetama.
        ...

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          No mina avaldan oma arvamust selle kohta, kuidas oma lemmikklubi rahadega peaks ümber käima. Mulle vähemalt tundub, et meie finantsolukord lubab teda hoida ning samamoodi on Sneijderiga ja juhtkond ei kavatse samuti oma hindu alandada. Ei tehtud seda Sneijderiga ja vaevalt tehakse seda Eto'oga. Kõige paremal juhul nõustutakse mingi payment skeemiga.

          Mina näeks parem Eto'od Interis kui seda, et me kulutaks kõik tema eest saadud raha Tevezi või Lavezzi ja Forlani peale. Kui Eto'o müüa, siis tuleks asemele tuua keegi tõeliselt noor mitte kallis 27-aastane vinguv argentiinlane või kaks väga riskantset ja mitte väga noort mängijat (Forlan on faking 32 ja imes eelmine hooaeg veel rohkem kui Milito). Minu pärast võib Inter mõlemad staarid 60 miljoni eest kokku maha müüa ja ainult 20 miljoni eest uusi mängijaid osta kuni tegu on noorte ja paljulubavatega, aga kulutada praktiliselt kogu raha ära mingite mõttetute jalgpalluri keskeas pallurite peale ja võita esialgu umbes viis miljonit eurot on ajuvaba ja lõppeb reeglina kallimalt kui staaridest kinni hoida.
          Ma olen 100% nõus! Miks raha raisata selliste mängijate peale. Kui need 2 staari lähevadki müügiks, siis vaadata pikemas perspektiivis juba asja, kui vaid 1 hooaja ulatuses.
          Moratti mõelgu Chivu ja Pandevi müümisele ka.....
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
            Olgu siis tegu mõne noore tulevikulootusega, Ganso vms...ning Forlan jäägu parem üldse tulemata, Milito on end rohkem siin tõestanud. Forlanil on ilmselgelt aeg varsti kolida türki või usa-sse oma karjääri lõpetama.
            Forlan on kindlasti enne pensionileminekut minemas kuhugi suuri rahasid kokku ajama.
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Nagu rusikas silmaauku tänasel päeval
              Lisatud failid
              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

              Kommentaar


                Selline 20 meheline tiim siis sõprus mängule homme. Puuduvad Eto, kes nüüd ametlikult maha müüdud ja Sneijder, kellega siis ka miskit toimumas....

                Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

                Defenders: 4 Javier Zanetti, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon;

                Midfielders: 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 42 Jonathan, 48 Lorenzo Crisetig;

                Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 30 Luc Castaignos.
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Nii et siiski näpud põhjas....münt on ilani fännidele tugevalt ja võimsalt särama hakanud.
                  Vaevalt printer kedagi suurt ostab. Vb Neemelo?
                  Kaotate kõik derbyd..hakkate serie-a nime rõvetama nagu rioma ja mis kõige hullem....Pandev on nüüdsest teie tähtründaja.
                  R.I.P Printer

                  Lust on olla laziale!!!!!!!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Alates 29. minutist 10 mehega mänginud Pireuse Olympiakos kündis Interi pe*set nii, et halb hakkas.

                    Kommentaar


                      Üsna häbi jah.... terve pre-season on seda faking 3-4-3 näkku pressitud ja aina rohkem hakkab tunduma, et Gasperini ei üritagi ega mõtlegi millestki muust. Väike kartus hakkab juba tekkima, et sellest tuleb veer suurem läbikukkumine kui härra Rafael "kõike vastupidi kui Mourinho" Benitez oma jäärapäisusega korda suutis saata, sest siis mängisime me vähemalt hooaja eelgi hästi.

                      Ma olen kõik muud vead juba ammu korda kümma üles lugenud, aga paistab, et esialgu ei pääse me neist ning Milan saab üsna vabalt tiitli suunas jalutada.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Rõõm kuulda
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Jama jah, et Gasp üldse ei haba välja , mis parem on. Ikka päris jäärapäiselt peksab peaga vastu seina.

                          Kommentaar


                            Eilsest mängust veel nii palju, et vähemalt Faraoni (ja väravad löönud Pazzini) väärib küll kiitust. Mõlemad väravad sündisid tema eeltöö tulemusel (üks väga hea sööt karistusalla ja teine nurgalöök). Tahaks loota, et noormees reaalselt ka meie plaanidesse mahub, sest talenti on tal küll hooaja eelse põhjal antud.

                            Faraoni, Obi, Coutinho, Castaignos, Alvarez punt on kindlasti üks vähestest põhjustest, miks uut hooaega oodata. Obi on sealt ehk kõige rohkem tipptasemeks valmis, teiste puhul oleks muidugi naiivne arvata, et nad mägesid liigutama hakkavad, sest neil on arenguruumi veel küll ja veel, aga vähemalt liiguvad Santonit näen laenule minemas, Caldirolast pole ausalt öeldes veel mingit muljet jäänud (ei positiivset ega negatiivset), Alibec, Crisetig ja Bianchetti ilmselt esitiimis mingit rolli mängima ei hakka (esimene mees tuleks tegelikult laenule saata).

                            Gasp paistab, et mingil määral jagab siiski biiti ka. Gazzetta andmeil tahab mees Eto'o lahkumise järel nelja uut mängijat saada ning mis kõige tähtsam, üks neist peaks olema keskkaitsja (+ poolkaitsja, 2 ründajat). Ajaxi Verthongenist on juttu olnud ja kindlasti oleks tegu väga põneva valikuga. Aga ma kardan, et suve lõpuks siiski kaitseliini täiendusi pole tehtud. Ründajad pluss poolkaitsja on küll reaalne juhtuma.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kas Faraoni ongi see Lazio nooruk kelle meilt varastasite?
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Kas Faraoni ongi see Lazio nooruk kelle meilt varastasite?
                                Jah.5
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X