320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas realmadridfan


    Ma võin küll eksida, aga kas see ei olnud mitte Materazzi, keda hr Tanel mingis teemas kiitis ja lausa Cannavaroga võrdles?
    Kui sulle tundub see kiitusena, siis las tundub edasi:

    Ei ole, temast ei olnud meile üldse palju rohkem kasu, kui Materazzist.
    Üldiselt, pakkukuks mina tema teguri Juventuse kaitseliinis kõige väiksemaks, sest Legrottaglie asendamisega oleks Materazzi ka hakkama saanud ideaalselt.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Tundubki. Ma arvan, et enamustele kaitsjatele tunduks võrdlemine Cannaga kiitusena.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas realmadridfan


        Tundubki. Ma arvan, et enamustele kaitsjatele tunduks võrdlemine Cannaga kiitusena.
        Ma võrdlesin Cannat Matrixiga ja ütlesin, et tema kasutegur polnud palju suurem, kui Matrixi oma. Ja tegelt, Matrix pole suurem asi kaitsja, pigem ta osteti sellepärast, et ta lõi Perugia eest ühel hooajal 11 väravat.

        Ja see, et Legrottaglie asendamisega oleks ka Materazzi hakkama ideaalselt ei saa nüüd küll kiitus olla. Materazzi võib ühes mängus motm olla, aga järgmises mängus mingi rämeda kalaga hakkama saada. Üldiselt puhtalt ta kaitsta ei oska. Vigu tuleb liiga palju kindlasti. Mäletan sellest aastast kuidas ühes Interi mängus oli ta oma vigade tegemisega väga hoogu läinud, kuni lõpuks said vastased penalti.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Real Madrid aware Adriano wants move
          tribalfootball.com - December 30, 2004

          Real Madrid directors are aware that Inter Milan striker Adriano is keen to move to the Spanish club next season.

          The Brazil international is Real president Florentino Perez\'s chosen galactico for the summer and a club insider told AS yesterday that they already know he wants a move to Madrid.

          \"I cannot continue with a team that continues to lose and does not want to challenge for the Champions League or Scudetto,\" declared Adriano recently.

          Perez will wait for Adriano to ask for a move from Inter before making his approach. Once the Brazilian has made his wish to leave official, Real will open negotiations.


          Tribal ikka oskab paska välja ajada. Sellist jaburust kokku ajada. Isegi Itaalia meedia ad ei saaks sellega hakkama.

          No Real For Adriano

          The Brazilian striker, through his manager Gilmar Rinaldi, has refused the Spanish club’s offer.
          Adriano will remain at Inter and will not be tempted by Florentino Perez offers. This has been stated by the Brazilian player’s agent who said that the player has no intention of leaving the Nerazzurri.

          “Real cannot make a move as they would have no chance at all of succeeding. Adriano only thinks about staying in Milan; he’s concentrated on Inter and wants to win with the Nerazzurri’s shirt.

          “There are three reasons why this deal will fall through. The first is that Inter have no intention of selling him. Secondly, Adriano costs a lot, too much. And the third reason is important too: he wants to win the Scudetto with the Inter shirt, and before eventually leaving, he wants to reach this objective.”

          goal.com


          Seda ma juba usun, kuna ta enne sarnast rääkinud.

          Anti-Juventus
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            No enamasti on Real saanud enda rivistusse kõik mängijad, keda nad on ihaldanud. Niisiis võid juba aegsasti Adrianole teha...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas eika


              No enamasti on Real saanud enda rivistusse kõik mängijad, keda nad on ihaldanud. Niisiis võid juba aegsasti Adrianole teha...

              Buffoni ta teatavasti saanud ei ole, ehkki ta taheb teda iga hooaeg.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Bianconera


                Algselt postitas eika


                No enamasti on Real saanud enda rivistusse kõik mängijad, keda nad on ihaldanud. Niisiis võid juba aegsasti Adrianole teha...

                Buffoni ta teatavasti saanud ei ole, ehkki ta taheb teda iga hooaeg.
                Kõike, mida ajakirjandus välja mõtleb, pole vaja ka uskuda.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  No nad tahavad saada ju parimatest parimaid ja Buffon on parim

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Bianconera


                    No nad tahavad saada ju parimatest parimaid ja Buffon on parim
                    Real tahab saada neid, kes sinu arvates parimad on?
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Beckham ja mõned teised küll parimad ei ole.Kuid ma arvan, et kui sa natuke järele mõtleksid, siis sa nõustuksid, et Buffon on üks parimatest väravavahtidest.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Bianconera


                        Beckham ja mõned teised küll parimad ei ole.Kuid ma arvan, et kui sa natuke järele mõtleksid, siis sa nõustuksid, et Buffon on üks parimatest väravavahtidest.
                        Nojah. Sa räägid endale vastu. Kui sa väidad, et Buffon on üks parimatest, siis on sul õigus, aga kas see tähendab, et Casillas pole siis üks parimatest?
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Casillas on ka hea, ta on minu lemmikjalgpalluritest teisel kohal.Ta on küll hea, kuid mitte nii hea, kui Buffon

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Bianconera


                            Casillas on ka hea, ta on minu lemmikjalgpalluritest teisel kohal.Ta on küll hea, kuid mitte nii hea, kui Buffon
                            Ja see on sinu arvamus.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Jah on küll

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Crystal Palace tahab Interilt mängijaid laenata

                                Inglismaa kõrgliigaklubi Londoni Crystal Palace soovib Itaalia Serie A klubilt Milano Interilt laenata Kily Gonzalezit, Giorgos Karagounist ja Francesco Cocot.

                                Juba praegu mängivad hooaja pikkuse laenulepingu alusel Crystal Palaces Interi hingekirja kuuluvad Nicola Ventola ning Gonzalo Sorondo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X