320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Esitlesite siis eile Londonis oma uut koduvormi kah. Umbestäpselt kuue tunni, 9 minuti ja 25 sekundi pärast algab Milani särkide presentatsioon

    Kommentaar


      Väga kahtlane näeb välja, eriti sinine on ikka väga tume. Ja triibuline väravavahi särk!? Eks näeb kuidas mängus välja paistab.
      sigpic

      Kommentaar


        Väga pop särk, natsa retro värki ei tee kunagi paha aga paraku see hooaeg ostan endale vast võõrsil särgi.
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Selle pildi peal sinine nii tume ei tundu.

          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            igavad ja samasugused särgid nagu iga aasta....see on see milani ja interi viga
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Traditsioonid sakivad!

              Kommentaar


                minu arust on küll lahe kui särgid sama värvi vähemalt on...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  igavad ja samasugused särgid nagu iga aasta....see on see milani ja interi viga
                  Tõesti, Itaalia moepealinna tiimid on vist ainukesed maailmas, kel kodusärk iga-aasta peaaegu samasugune on.

                  Ja muide, väravavahtide teine rüü lõhnab kahtlaselt argentiinlaslikult.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Tõesti, Itaalia moepealinna tiimid on vist ainukesed maailmas, kel kodusärk iga-aasta peaaegu samasugune on.

                    Ja muide, väravavahtide teine rüü lõhnab kahtlaselt argentiinlaslikult.
                    Mis teha kui pea pooled mängijad argentiinlased on
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Inter alustab hooaega kodus Udinese vastu. Teine voor on Empoliga

                      Tähtsamatest mängudest saame Gobbiga mõõtu võtta 11. voorus ning Milano derby on tavalisest keskpaigast lõpu sattunud sel hooajal. 17. vooru mäng ning kui asi läheb viimaste voorude peale Interi ja Milani vahel, mis on vägagi võimalik, siis otsustatakse tiitli saatus ilmselt just selles mängus. 100. juubel on 9. märtsil Reggina vastu kodus.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Tõesti, Itaalia moepealinna tiimid on vist ainukesed maailmas, kel kodusärk iga-aasta peaaegu samasugune on.
                        Näh, Juve omad on ju kaa

                        Kommentaar


                          Täitsa lõpp, üks filigraansemaid peaga sooritatud lööke, mida minu slimad on näinud. Lööja siis Adriano ja see pisiasi ka veel et tegemist oli omaväravaga

                          Kommentaar


                            Kuna mul kadus pilt ära siis teist pooleaega eriti ei näinud...Loomulikult ei suutnud ma ära imestada kuidas puujalg omaväravale pihta sai...Aga noh nagu selgus oli see hoopis tema pea mis palli väravasse saatis. Tänutäheks luban, et ei kutsu Adrianot kunagi puupeaks.

                            ps. teinekordi (loe: Aston Villa mängus) raha Interi peale

                            Kommentaar


                              Kas keegi teab,kust saab väravaid saab näha?
                              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                              Kommentaar


                                youtubes vast on homme juba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X