320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See mäng oli nii sitt(mõlema tiimi poolt), et ma jälgisin rohkem kõrvalekraanilt Bristol City-Derby mängu....

    Kommentaar






      Lukaku, moosipontsikust > beastiks

      Ei tea, kas Ashley hakkab Interis tagurpidi noorenema nagu Brad Pitt Benjamin Buttonis?

      #notforeveryone

      Kommentaar


        Sensi JÄLLE vigane. Sellise tempo juures tuleb ta Barcasse maha parselada, kui nad veel huvitatud on.

        Kommentaar


          Aiman miskit head tänaselt mängult.

          Kommentaar


            Võimas mäng. Mõlemad tiimid nõuavad verd konkreetselt. See pole mingite diivade mäng nagu Toriinos täna ja kus kohtunik kodumeeskonda järjekordselt tassis nagu nüüdseks juba kombeks on, Lazio on all guns blazing täna!

            Young söötis, reboundist tuli nina ette tagasi ja põmm, ilus värav, tähtis värav!

            Mõelda vaid, et peaaegu oleks 25milline Spinazzola selle mehe asemel vastastele väravaid kinkinud!! Tasemel tähelepanek ja tegutsemine, Beppe!

            Kommentaar


              No ei suudeta neid tähtsaid mänge ära mängida! Lautaro oli suht kahvatu.
              Üleüldiselt palju söödupraaki , pask.

              Kommentaar


                No eks see sama mäng, mille üle vähemalt mina juba 2 kuud kurtnud - derbi teinegi poolaeg andis korraks lootust, et tuleb mingi murre, aga reaalsuses oldi ka seal ikkagi sarnaste probleemidega maadlemas 75% mängust.

                Särtsu pole kuski, võib vinguda, et Lazio pennu väga pehme, aga reaalselt kahtlen, et see hetk mängu otsustas tegelikult. Ei olnud see esimene poolaeg väga kiita minu jaoks ja pole ka teine, reaalselt ma ei ole juba tükk aega näinud Interi poolt ühtegi 5-10 minutist perioodigi, kus mängus oleks tõsine tempo sees. Kõndimistempo 90 minutit - nii ongi kõik mängud napikad.

                Rünnaku ülesehituse kiirus on täiesti kohutav ja enda kõrge press ei toimi, sest see on muutunud indiviidide üksikuks tegutsemiseks, kus on suured augud ja selge ebakindlus/segadus ülesannetes. Keskväli on minu silmis kõige selgem lati alt läbi jooksja hetkel, kurb arvestades, et hooaja esimene pool oldi väga kõva, hetkel tundub et kõik mehed üritavad seal identset rolli täita ja tasakaalu pole.

                Siin on see koht, kus oleks oodanud, et Conte tiim nii ei mängi - aga hetkel mingit sädet meeste silmis küll pole ja arvestades, et see pole nädalast nädalasse muutunud, on hetkel ka vähe usku, et see juhtub.

                Nüüd on kahe nädala pärast vaja Juventusega mängida võõral, sisuliselt on selg vastu seina ja seal kaotada ei tohi. Ja vahepael tuleb ka Euroopa liiga ja veel üks Serie A mäng ära lahendada.
                Last edited by Tanel; 16.02.20, 22:56.
                sigpic

                Kommentaar


                  Kui see oli penalti, siis peaks Lautaro vastu iga mäng vähemalt 10 viga olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                    Aiman miskit head tänaselt mängult.
                    Olen nõus! Täna oli tõesti miskit head

                    Kommentaar


                      Penalti oli puhas kingitus kotkameestele. Rocchi tegi hea 45min ja siis HT ajal oma kohtunikutoas mõtles üle ja kohe peale starti jooksis juhe kokku.

                      Lazio on kõva tiim! Ei saanud me SMSI ja Albertinhodega hakkama, Padelli võttis kindla Immo värava, aga see oli ta hetke sähvatus. Ei ole kindlat tunnet, kui Handat pole.

                      Conte vahetused. No jumala sitad. Moses oli null, Candreva oli ju loom, samuti Brozovic on suure mootoriga. Ei ole vaja kedagi säästa see on tabeli tippude heitlus. Eriksen ajab sita keema, keegi võiks talle öelda, et Premmis võisid niimoodi polkat tantsida, calcios on vaja käed poriseks teha. Tüüp lihtsalt vahib ja väldib lahingut!

                      Tabelis 3. Laziol juba selge eelis, pole karikaid vaid ainult liigamängud. Inter ja Rube veel Euroopas reisimas ja karikas veel mõlemal ōhus.

                      Kommentaar


                        Youngi näol olete küll hea diili teinud kopikate eest, just sellisest kogenud äärest on Serie As hetkel kõigil puudus, kes kaitseb distsiplineeritult, aga vajadusel liigub vastaste kasti välja ja omab ka kindlat plaani mida ta sinna tegema läheb.

                        2019/2020 hoaaja Eriefektide Oscar Candredinhole, see ''vaata! ma vist söödan nüüd fotograafile!''
                        no-look sööt oli päris epic...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          2019/2020 hoaaja Eriefektide Oscar Candredinhole, see ''vaata! ma vist söödan nüüd fotograafile!''
                          no-look sööt oli päris epic...
                          See mees on kõndiv meme.

                          Kommentaar


                            Mis nagu silma paistab Conte puhul on see et millegi pärast tulevad kaotused just tabeli tippude vastu. ( nii juve kui chelsea ajal). Ehk siis kui vastas on vähegi taktikaliselt taibukam treener siis on keretäis soolas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keitsik Vaata postitust
                              Mis nagu silma paistab Conte puhul on see et millegi pärast tulevad kaotused just tabeli tippude vastu. ( nii juve kui chelsea ajal). Ehk siis kui vastas on vähegi taktikaliselt taibukam treener siis on keretäis soolas.
                              Conte taktika tugevate vastu on see, et lähme väga aeglaselt mängima ning liinid võimalikult alla lasta. Mängijatel on lubatud võimalikult vähe kreatiivselt mängida ning distsipliin distsipliin distsipliin ning rahulikus on märksõnad, mida ma kujutan ette et seal riietusruumis kõige enam kõlab. Fakt on see, et alguses see võib mingi aeg edukas olla, aga see küpsetab vaimselt kõik mängijad täiesti läbi. Loodetavasti on oma vigadest natukene õppinud ja Inter toimetab targemini.

                              Kommentaar


                                Õudne kui kehvasti neid euroopa liiga mänge ikka mängitakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X