320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille eest punane oli, ei saanudki aru.

    Kommentaar


      Idiootseim punane saamine mida ma ever näinud olen. Maicon oleks hea meelega Sneijderile molli kütnud. Juhul kui Inter viigistama/kaotama peaks, siis saab paar päeva Mourinho "kõik teevad meile liiga" hala kuulata

      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Mille eest punane oli, ei saanudki aru.
      Pidev kohtunikuga mölisemine, demonstratiivne plaksutamine ja lõppeks tuli vist mehelt päris kurja sõimu ka kohtuniku suunas.

      Kommentaar


        Kohtunik pani korralikult Interile ära. Ilmselgelt kasud sees...

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Mille eest punane oli, ei saanudki aru.
          mölises liiga palju

          Kommentaar


            Ma vaatasin muidugi põhitähelepanuga Aafrika mängu, kuid ikkagi ei saanud Lucio kollasest aru. Daivis? Keskväljal? Selle eest pole ju mõtet kollast anda`? Või oli kohe nii hull daiv?
            Sneijder muidugi näitas üllatavat rumalust. Polegi temalt sellist jama näinud, meenus kohe kunagine Mascherano trikk Manu vastu, kuid Sneijder on siiani üsna nupuka ja tasakaaluka mehena end näidanud.

            Kommentaar


              Tüüpiline arg kohtunik, nüüd annab kõik kerged puuted Interi kasuks ''ooo ma olen nii erapooletu fafafafafa'' hea mängu rikkus ära, tõeliselt ilus lahtie algus oli mõlema meeskonna ppolt

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Idiootseim punane saamine mida ma ever näinud olen. Maicon oleks hea meelega Sneijderile molli kütnud. Juhul kui Inter viigistama/kaotama peaks, siis saab paar päeva Mourinho "kõik teevad meile liiga" hala kuulata


                Pidev kohtunikuga mölisemine, demonstratiivne plaksutamine ja lõppeks tuli vist mehelt päris kurja sõimu ka kohtuniku suunas.
                Kui kunagi Gamberini palli vihaga auti küttis ja selle eest punase sai, siis mõtlesin, et mida idiooti. Peab tunnistama, et Wesley täna ületas selle kümnekordselt
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Brasiilia koll sai vist selle eest kollase, et haaras palli kätte, kuigi kohtunik ei peatanud mängu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Brasiilia koll sai vist selle eest kollase, et haaras palli kätte, kuigi kohtunik ei peatanud mängu?
                    Ma nagu seda kordust nägin ja ta vist ei võtnud kätte. Kukkus pikali, Milan hakkas teisele poole vudima ja korraga oli kollane.

                    Kommentaar


                      kohtunik rehabiliteeris ennast sellega et muntarile vaid kollase andis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        kohtunik rehabiliteeris ennast sellega et muntarile vaid kollase andis
                        Rehabiliteeris? See viletsa kohtuniku käekiri ju. Vilistada vigasi mingi debiilse oma loogika järgi. Kui on punase kaardi vääriline viga, siis tuleb punane anda ja kui kollase vääriline, siis kollane. Mängijad ka ei saa aru, mis joont järgida kui vile käib näo järgi ja see toob mängu vaid närvilisust juurde.

                        Kommentaar


                          kastis olles võib ükskõik kuidas vist maha murda, siis ta ei lehvita. Ronnyle pandi ka korralik block kastis või selle ees, siis oli küll püsti-püsti

                          Kommentaar


                            Ai türa miks poolaeg nii lühikene on? Loodan veel kilode viisi draamat näha. Aga et kohtunik julges Interi vennale sellise asja eest punase anda? retsept

                            Kommentaar


                              Ei talu vist üldse irooniat see kollanokk Maiconi mäng on kuidagi kehv võrreldes eelmise nende klubide mänguga, kus ta ikka päris korralikult lüpsis seal äärel

                              Kommentaar


                                muntari on ringi jooksev punane kaart.. 9v11 oleks päris sitt seis juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X