320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnitlused ilusa võidu puhul. Inter mängis väga sisukat ja nauditavad mängu.

    Kommentaar


      Palju õnne teile siis.
      Võiks ju rääkida Milito suluseisus löödud väravast, kuid kuna 3-1 on õiglane, mitte ebaaus skoor, siis jumal temaga.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Õnnitlused ilusa võidu puhul. Inter mängis väga sisukat ja nauditavad mängu.
        Täitsa nõus, ega polegi juurde midagi lisada.

        Kommentaar


          Tann & Co pole vist juba tükk aega nii head päeva olnud & nõnda kena mängu Interi esituses näinud.


          ÜLIKÕVA MEHED, ÜLIKÕVA LIHTSALT!
          Eilse õhtu üks parimaid uudiseid üldse. Loodetavasti jaks ei rauge & saab teid finaalis näha. Seda pole ammu juba juhtunud, hooaja algulgi kuskil mainisin, et Inter on üks tänavustest finalistidest, kuid siis tundus see teistele ilusa unistuse kui reaalsusena. Õnneks täna on seis väheke teine.



          Ja pe*se käige nüüd wannabe barcalased, teie, kes te rääkisite, et Messit & kogu Barca't pole võimalik peatada. Sähh teile konti moosiga.





          Ja Tann, võta nüüd rahulikult, ei ole vast põhjust iriseda, et tegelikult joppas.
          Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

          Kommentaar


            Maicon ilmselt järgmine nädal ei mängi?

            Kommentaar


              Liialt ei maksa veel pilvedesse ka ära tõusta ju 90 min mängu Camp Nou'l veel ees ja kindlasti on kõik Barca mängijad tahtmist täis ja enamgi veel...
              Kuigi jah, korralik mäng ta ju oli, 0:1 kaotusseisust taguda Barcale 3 väravat. Samas viimased 10 min oli tõsine kolejalgpall ja ainult tänu õnnele ei löönud Barca ära oma tekkinud võimalusi.
              Loodetavasti on Interi ässad peale pikka bussisõitu ikka värskemad ja suudavad aktiivselt tegutseda ka Barcelonas ning alustada ehk ka kiire avaväravaga
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Taktikaline geniaalsus on sõna mida saaks ainult kasutada, thiago motta + 1-3 venda kes messi pidevalt kotti pistsid tegid uskumatut tööd. Ilmselt Camp Nou mänguks teeb barcagi muutusi ja hetke seisuga minu silmis favoriiti pole kuna Arsenal oli ehe näide mida katalaanid oma kodumurul teha võivad. Inter finaalis saksa või prantsuse klubi vastu oleks lausa eepiline ja aitaks vast päästa natukenegi itaalia 4ndat cli kohta.
                Maiconi laks oli päris korralik, korraks mõtlesin, et äkki vennal ütles süda üles vms kuna täiesti liikumatu oli kuid ilmselt jah klaverist paar tükki löödi välja ja mõnda aega teda vist kahjuks mängimas ei näe..

                Kommentaar


                  Inter - Bayern finaal oleks väga tervitatav variant.

                  Ise ennustasin eile Interile 2:1 võitu, läks aga veelgi paremini. See kättevõidetud edu on juba päris korralik samm finaali suunas.

                  Nou Campil saab tõenäoliselt näha mängu, kus Barca asub maruliselt ründama ja Inter mängu tapma ning kontratega nõelama. Igatahes kerge ei saa Barcal küll olema ja kui Inter suudab võõrsil värava ära lüüa, siis võib tõenäoliselt Barca eurounistusele aamen öelda.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas m2xxx Vaata postitust
                    Maicon ilmselt järgmine nädal ei mängi?
                    Maicon mängib isegi siis kui tal sahtel tühi on ja lahtine jalaluumurd, vot selline warrior on Maicoon..Aegaajalt ma mõtlen sama Alvesi kohta, aga siis ta jälle tuletab mulle meelde, et selle vana kodune lemmikriietus on vist ikkagi liibuv latekskleit ja IPODist kuulab ta ka Ricky Martinit..


                    Ja ma ennastasin veel "nasty Under.2.5" mäng

                    FAIL!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Hea mäng oli tõesti! Aga pani keegi tähele,kui korduses aeglaselt näidati Maiconi kokkupõrget,mingid 2 väikest asja lendasid õhus;olid need hambad????
                      Toothless Messi sends Inter's Maicon to dentist

                      Ja veel sellised lood:

                      Ibrahimovic said that he saw what happened after Balotelli had thrown off his jersey in anger and given a middle finger salute to the Inter fans after the final whistle.

                      "I saw that Materazzi was attacking him in the players' tunnel and I've never seen anything like it," Ibrahimovic told RAI. "If I were him, I'd have left Mario alone, but Materazzi was attacking him and I was stunned. If Materazzi had attacked me like that, I would've decked him in a second!

                      "Materazzi was causing all sorts of trouble and in the Barcelona locker room we were amazed, all talking about it. A player should be proud after a win, not chase down a 20-year-old to berate him."

                      Kommentaar


                        Mõtlesin et kuidas siis eilset mängu kommida...kasutan selleks väljalõiget ühe sõbraga vestlusest...

                        ma läksin 2 sekundiks elutuppa, telekas töötas
                        ja mingi ETV hommikuprogramm räägib kkui kõva jalkumäng eile oli???

                        KELLE MA KOHTUSSE ANDMA PEAN????

                        Terve EL'i
                        eile ei olnud kõva mäng
                        ainult mingid sügavad milaano peded võivad seda uskuda
                        et oli kõva mäng
                        lihtsalt barca oli pedesärgis . pep ei osanud vahetada, ja üleüldse spanjoolad tegid eile oma elu sitemat mängu
                        kuradi nõmme kalju oleks ka sellise mänguga barcat owninud
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Mõtlesin et kuidas siis eilset mängu kommida...kasutan selleks väljalõiget ühe sõbraga vestlusest...

                          ma läksin 2 sekundiks elutuppa, telekas töötas
                          ja mingi ETV hommikuprogramm räägib kkui kõva jalkumäng eile oli???

                          KELLE MA KOHTUSSE ANDMA PEAN????

                          Terve EL'i
                          eile ei olnud kõva mäng
                          ainult mingid sügavad milaano peded võivad seda uskuda
                          et oli kõva mäng
                          lihtsalt barca oli pedesärgis . pep ei osanud vahetada, ja üleüldse spanjoolad tegid eile oma elu sitemat mängu
                          kuradi nõmme kalju oleks ka sellise mänguga barcat owninud
                          Mul tekib tihtipeale tunne ,et sa oled pidevalt maani täis või elad sa lihtsalt omas maailmas. Inter tegi taktikaliselt väga kena mängu ja põnevust oli mängus koguaeg. Mina , kui erapooletu vaataja, nautisin küll eilset madistamist.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Mul tekib tihtipeale tunne ,et sa oled pidevalt maani täis või elad sa lihtsalt omas maailmas. Inter tegi taktikaliselt väga kena mängu ja põnevust oli mängus koguaeg. Mina , kui erapooletu vaataja, nautisin küll eilset madistamist.
                            pakuks esimest või hullematki....

                            Kommentaar


                              kuidas Maiconiga on lood? midagi ametlikku?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Mõtlesin et kuidas siis eilset mängu kommida...kasutan selleks väljalõiget ühe sõbraga vestlusest...

                                ma läksin 2 sekundiks elutuppa, telekas töötas
                                ja mingi ETV hommikuprogramm räägib kkui kõva jalkumäng eile oli???

                                KELLE MA KOHTUSSE ANDMA PEAN????

                                Terve EL'i
                                eile ei olnud kõva mäng
                                ainult mingid sügavad milaano peded võivad seda uskuda
                                et oli kõva mäng
                                lihtsalt barca oli pedesärgis . pep ei osanud vahetada, ja üleüldse spanjoolad tegid eile oma elu sitemat mängu
                                kuradi nõmme kalju oleks ka sellise mänguga barcat owninud
                                WOW! Sa oled nii lahe ja vaimukas!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X