320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
    Eeldada võib, et tuleb aastate jooksul kõige igavam finaal. Kuid barca on niivõrd ühedimensioonilise mänguga, et ei imestanud sel puhul nende välja kukkumist.
    A jah, Lucio on ka draamaqueen number #1 tõsiselt wat the shit see vend tegi eile pool mängu, iga kord kui aega vaja raisata haaras eri kohast kinni ...

    Ja ManKu oleks samast seisust usinasti edasi rünnanud.

    Inter oskab ka rünnata kui vaja - niisama lambist juba 3 väravat Barcale ei löö.
    Aeg-ajalt peksab vahelduvvoolu genekasse.

    Kommentaar



      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        pealelöögid: Barca 15 vs Inter 1
        Sellega seoses tulevad meelde meie koondise mänge selgitavad skeemid eesti päevalehest - kui vastastel olid löögid siis meil EESTI LÖÖK
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          pealelöögid: Barca 15 vs Inter 1
          Siia on vist sisse arvutatud ka Toure autilöögid.
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Zlatan pole suurte mängude mees blablabla
          balambalaa-lambada



          nter's Jose Mourinho is mobbed by fans as he arrives back in Italy this morning. Photograph: Alessandro Garofalo/Reuters
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Noormehed,mul on teie võistkonna peal 10k eesti krooni,tehke finaalis sakslastele ära !
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Ma lihtsalt alandlikult mainin ära, et tubli Inter, et te nii sitta mängu mängivale meeskonnale ära tegite.

              Aga kahju lihtsalt, et see jalgpall selline peab olema. Õnneks finaalis te oma bussi värava ette ei pargi, sest 0-0 pole võit.

              PS! Kas jalgpalli reeglid midagi sellist ei luba, et sa panedki kõik 11 meest müürina värava ette ja siis lööte lahti seal üksteisel 90minutit?

              Ühesõnaga tore et võitsite, aga kui kogu itaalia jalgpall tahab olla selline, siis mul hakkab kahju UEFA'st, kes hakkab langevate telereitingute kaudu miljardeid kaotama.. võit võiduks aga vaatemängulisuse poolest vaatan ma ennem mehed ei nuta't ;D
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Algselt postitas Arteta
                ..................
                ning mul tuleb selle jutu peale lihtsalt pisar silma, et kui loll võid sina olla, aga nohh mis seal ikka..kaotusekibedus

                Kommentaar


                  Algselt postitas denisss Vaata postitust
                  Ühesõnaga tore et võitsite, aga kui kogu itaalia jalgpall tahab olla selline, siis mul hakkab kahju UEFA'st, kes hakkab langevate telereitingute kaudu miljardeid kaotama.. võit võiduks aga vaatemängulisuse poolest vaatan ma ennem mehed ei nuta't ;D
                  Sa lambake ikka mängu San Sirol jälgisid?
                  Kui su arusaamine Itaalia jalgpallis on selline, siis tuleb vist natuke enne õppida, et väga loll oma sõnavõttudega välja ei paistaks
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Sa lambake ikka mängu San Sirol jälgisid?
                    Kui su arusaamine Itaalia jalgpallis on selline, siis tuleb vist natuke enne õppida, et väga loll oma sõnavõttudega välja ei paistaks
                    ma lambuke jälgisin jah seda mängu kah... ja nu see mäng oli vast ka ainukene selle hooaja jooksul, mida ma kohepäris ei vihanud. aga oleme ausad - seal oli barca ikka kolesaast ka. nuh nagu nõmme kalju umbes.

                    aga mäng chelseaga? surm
                    mäng cska'ga? surm
                    jne jne jne
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas denisss Vaata postitust
                      ma lambuke jälgisin jah seda mängu kah... ja nu see mäng oli vast ka ainukene selle hooaja jooksul, mida ma kohepäris ei vihanud. aga oleme ausad - seal oli barca ikka kolesaast ka. nuh nagu nõmme kalju umbes.

                      aga mäng chelseaga? surm
                      mäng cska'ga? surm
                      jne jne jne
                      Catenaccio järgi on parimaks tulemuseks 0:0.

                      Mitu sellist tulemust on selle aasta Meistrite Liigas teinud Itaalia meekonnad?
                      Mis ajast Interit Itaalia jalgpalliks nimetatakse?

                      Küll OT, aga tuleb ikka natuke su silmi vist avada
                      Fiorentina lõi alagrupis 14 kolli ja enda selja taha lasi 7 + lisas veel õnnetus kaheksandikfinaalis 4 väravat ja lasi ka 4 lüüa. Arvestades seda, et alagrupis lõi Violast rohkem kolle ainult Real Madrid, siis on tõesti tõsine surm

                      Milan tagus suurfavoriit Reali võrku kokku 4 palli ja lõi alagrupis 8 kolli, mis täitsa keskmine tulemus. ManU tulemusest ei hakka rääkimagi. 7 kolli ei lööda kaitsele orienteeritud meekonna võrku. Isegi algklassi laps saab sellest aru. Sinu kohta ei oska öelda.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru, kuidas mõned inimesed Interi ja Itaalia jalgpalli vahele võrdusmärgi panevad. Internatzionales ei käinud eile nimele vastavalt platsil mitte ühtegi (!) Itaalia jalgpallurit ja treenergi on välismaine. Oleks siis mängumehed kõik aastaid Itaalias mänginud- pole seegi tõsi. Huvitav, kui Mourinho samasuguste mängudega Chelsea ja Porto finaali viis, siis küll keegi ei süüdistanud neid meeskondi jalgpalli surmamises.

                        Ma saan aru, et paljude inimeste ideaaljalgpalli mängiks Ronaldo ja Messi kaheksi. Triblaks kahekesi üksteise vastu platsil ja lööks oi-oi-oi kui palju iluväravaid.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Mourinho pole Chelseat finaali viinud.

                            Kommentaar


                              Palju õnne minupoolt ka teile esimeses mängus panite meile puhtalt ära ja pole midagi parata. Teises mängus taktikaliselt kaitsesite ja polnud meil midagi erilist teha, Busq. tegi ka rõvedat huumorit.

                              Edu teile finaalis,

                              Kommentaar


                                Algselt postitas denisss Vaata postitust
                                Ma lihtsalt alandlikult mainin ära, et tubli Inter, et te nii sitta mängu mängivale meeskonnale ära tegite.

                                Aga kahju lihtsalt, et see jalgpall selline peab olema. Õnneks finaalis te oma bussi värava ette ei pargi, sest 0-0 pole võit.

                                PS! Kas jalgpalli reeglid midagi sellist ei luba, et sa panedki kõik 11 meest müürina värava ette ja siis lööte lahti seal üksteisel 90minutit?

                                Ühesõnaga tore et võitsite, aga kui kogu itaalia jalgpall tahab olla selline, siis mul hakkab kahju UEFA'st, kes hakkab langevate telereitingute kaudu miljardeid kaotama.. võit võiduks aga vaatemängulisuse poolest vaatan ma ennem mehed ei nuta't ;D
                                Mitte,et mulle Interit kaitsta meeldiks aga t**a küll-Esimene mäng lõppes 3-1 Interi kasuks.Juba sellise tulemuse pealt ei lähe ükski tiim ründama, ilmselt maailma tugevama ründeliiniga meeskonda, vähe veel sellest, poole poolaja pealt sai Motta punase.T**a ülla ülla, et tiim tõmbab umbkaitsesse, putsi isegi Getulio ei teeks nii lolli otsust ja paneks tiimi ründama, sellise tiimi vastu kes ei olnd maiteakuifakkingkaua kaodand rohkem kui ühe väravaga.

                                Ps:Busquets on ikka räme cunt, isegi hullem kui sokkerneti cunt.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X