320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    ma lambuke jälgisin jah seda mängu kah... ja nu see mäng oli vast ka ainukene selle hooaja jooksul, mida ma kohepäris ei vihanud. aga oleme ausad - seal oli barca ikka kolesaast ka. nuh nagu nõmme kalju umbes.

    aga mäng chelseaga? surm
    mäng cska'ga? surm
    jne jne jne
    Tegid foorumisse kasutaja, et saaksid oma kaotusekibeduse välja halada? Hakkas siis kergem ehk?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Keegi Bernabeule ei plaani siit foorumist minna?

      Kommentaar


        Milleks? Et antijalgpalli, jalgpallisurma ja jalgpalli haigetvägistamist vaadata Tänan, ei.

        Kommentaar


          Mind huvitab, mis mänge vaatas denisss enne seda poolfinaale, sest mina mäletan, et Inter domineeris ja oleks pidanud Chelsea vastu võõrsil võitma 3-4 väravaga ning üsna sarnane seis oli ka Moskvas.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Keegi Bernabeule ei plaani siit foorumist minna?
            Mul treener läheb, on ka siin foorumis aga ta on Barca fänn :d

            Kommentaar


              Tanel, selle asja nimi on silmaklappidega põikpäisus. lööb inter kasvõi 7 väravat , on see ikkagi itaalia jalgpall, mis on jalgpalli surm. tee lollile selgeks, et ta loll on

              Kommentaar


                jube, jube inter oleks võinud fair playd teha vähemalt ja mitte nii palju aega viita, Motta kaart oli õigustatud mu arvates .. vaatas selja taha korraks ja lükkas näkku.
                noob

                Kommentaar


                  Algselt postitas synapse Vaata postitust
                  jube, jube inter oleks võinud fair playd teha vähemalt ja mitte nii palju aega viita, Motta kaart oli õigustatud mu arvates .. vaatas selja taha korraks ja lükkas näkku.
                  prillid!....
                  #Manchester United
                  #Juventus

                  Kommentaar


                    Kui nüüd eilset mängu meenutada, siis oli see päris kõva kui lisajal Milito(?) meelega suluseisu mängiti ning pingilt kohe pall visati viivitamiseks.

                    Kommentaar


                      See oli küll see noor kutt, Mariga, aga tore oli vaadata kavalust küll jah


                      Kommentaar


                        see on "geniaalne taktika" kui väravavahid kollaseid saavad venitamise eest ja palle loobitakse mitu tükki platsile. Taktika my a**
                        kaitsemäng kaitsemänguks, aga tra,krt mängigu, mitte ärgu huiaku.
                        Õnneks keskeurooplased sellisest puust ei ole. Aga lahinguväljal näeme, raisk!
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas denisss Vaata postitust
                          see on "geniaalne taktika" kui väravavahid kollaseid saavad venitamise eest ja palle loobitakse mitu tükki platsile. Taktika my a**
                          kaitsemäng kaitsemänguks, aga tra,krt mängigu, mitte ärgu huiaku.
                          Õnneks keskeurooplased sellisest puust ei ole. Aga lahinguväljal näeme, raisk!
                          Kuule taktikaeksperdist nats, ole kuss natukene ja paranda oma vigane allkiri ära ja eemalda see armas pilt oma profiilist. Kas armasad Kesk-Euroopa tiimid läheks Barcelona vastu 3:1 eduseisul kümne mehega mängides ründama? Lubage kahelda.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas denisss Vaata postitust
                            kaitsemäng kaitsemänguks, aga tra,krt mängigu, mitte ärgu huiaku.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              te vaesed pimesilmsed interistad ei taha siiani sellest aru saada, et see, kui ma interit ei salli, ei tähenda, et ma pean barcat armastama. aga teil koolipoistel käib selline loogika ilmselgelt üle jõu... rohkem ei tahagi midagi öelda.

                              aa seda küll, et ma olen ikkagi veendunud, et pea ükski keskeuroopa tiim ei oleks läinud 3-1 eduseisust ka 10'kesi värava ette pedereerima. nende omad fännid oleks nad ilmselgelt ära söönud. aga see ei ole muidugi keiss fc aafrika puhul.
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                oot. Inter mängis siis sitalt? Või ei mänginud nii nagu Teised tiimid mängivad? Või mis mure südames peidus on? Ei kõksitud palliga piisavalt?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X