320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpp läks ikka korralikult putsi. Totti pärast on häbi.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      dthdfhhdfhdhfhdfshsfhsdh
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Algselt postitas Totti Vaata postitust
        Lõpp läks ikka korralikult putsi. Totti pärast on häbi.
        peaks olema ka

        Kommentaar


          Tore Tanel et sa mulle vastasid Materazzi punase kohta
          Tottilt igat imeilus löök, kahju et Balotelli surma ei saanud , vastik värdjas sohilaps. Totti tegi täpselt seda mida ma temalt telepaatiliselt palusin, kuid sihtmärgiks oli väärastunud Thiago Motta...
          Romalt võeti ära 2 Pennalt , esimese poolaja lõpus Toni vastu tehtud viga, mis oli 200% pennal. Romalt väga ilus söödumäng. Interilt üks väga ANTI jalgpalliline mäng.
          Kui ma täna hommikul jälestasin Intert, siis peale tänast mängu... ei leia kohe seda sõnagi...kahju et Balotelli surma ei saanud, aga ju siis Tottil nõrgad jalad...
          Kuradi daivivad wankerid...see oli lihtsalt kohutav kui jubedat jalgpalli saab mängida... kogu Inter tuleks maapealt pühkida, nende naised ja lapsed vägistada ja PUNKT!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Varem me naersime su üle aga nüüd on lausa kahju sust..Õnnetu rasvaste juustega hüljatud sõpradeta laps oled Countikene..

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Tore Tanel et sa mulle vastasid Materazzi punase kohta
              Tottilt igat imeilus löök, kahju et Balotelli surma ei saanud , vastik värdjas sohilaps. Totti tegi täpselt seda mida ma temalt telepaatiliselt palusin, kuid sihtmärgiks oli väärastunud Thiago Motta...
              Romalt võeti ära 2 Pennalt , esimese poolaja lõpus Toni vastu tehtud viga, mis oli 200% pennal. Romalt väga ilus söödumäng. Interilt üks väga ANTI jalgpalliline mäng.
              Kui ma täna hommikul jälestasin Intert, siis peale tänast mängu... ei leia kohe seda sõnagi...kahju et Balotelli surma ei saanud, aga ju siis Tottil nõrgad jalad...
              Kuradi daivivad wankerid...see oli lihtsalt kohutav kui jubedat jalgpalli saab mängida... kogu Inter tuleks maapealt pühkida, nende naised ja lapsed vägistada ja PUNKT!!!
              sellise jutu peale tuleb tunne ,et sul on ikka väga suur puue !

              Kommentaar


                Algselt postitas Jr Vaata postitust
                Varem me naersime su üle aga nüüd on lausa kahju sust..Õnnetu rasvaste juustega hüljatud sõpradeta laps oled Countikene..
                Mul on su emast kahju...a ei tegelt ei ole ka, loodan et ta vägistatkse Kopli parmude poolt ja siis ma sooviks sinuga reaalajas praegu kohtuda ja see mida tegi totti neegipoisile oleks ainult soojenduseks
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Mul on su emast kahju...a ei tegelt ei ole ka, loodan et ta vägistatkse Kopli parmude poolt ja siis ma sooviks sinuga reaalajas praegu kohtuda ja see mida tegi totti neegipoisile oleks ainult soojenduseks
                  ...see oli ju ainult üks väike tähtsusetu karikas, mille sa vahepeal üldse ära unustasid ju.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    MY name is Cock.....James Cocky

                    Kerige put*si riomma


                    Interile õnnitlused ja Lazio andis teile võimaluse see nädal 2/3 tiitlitega teha.

                    Super!!!!!!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Mul on su emast kahju...a ei tegelt ei ole ka, loodan et ta vägistatkse Kopli parmude poolt ja siis ma sooviks sinuga reaalajas praegu kohtuda ja see mida tegi totti neegipoisile oleks ainult soojenduseks
                      imes lahti?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                        ...see oli ju ainult üks väike tähtsusetu karikas, mille sa vahepeal üldse ära unustasid ju.
                        Udinese vastu koduväljakul 2:0 eduseisus minna.. tõesti anna andeks et ma seda aasta sündmuseks ei nimetanud :S
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Tundub, et riivasin sind mees/eit/koolipoiss..Marss juukseid pesema!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Tore Tanel et sa mulle vastasid Materazzi punase kohta
                            Tottilt igat imeilus löök, kahju et Balotelli surma ei saanud , vastik värdjas sohilaps. Totti tegi täpselt seda mida ma temalt telepaatiliselt palusin, kuid sihtmärgiks oli väärastunud Thiago Motta...
                            Romalt võeti ära 2 Pennalt , esimese poolaja lõpus Toni vastu tehtud viga, mis oli 200% pennal. Romalt väga ilus söödumäng. Interilt üks väga ANTI jalgpalliline mäng.
                            Kui ma täna hommikul jälestasin Intert, siis peale tänast mängu... ei leia kohe seda sõnagi...kahju et Balotelli surma ei saanud, aga ju siis Tottil nõrgad jalad...
                            Kuradi daivivad wankerid...see oli lihtsalt kohutav kui jubedat jalgpalli saab mängida... kogu Inter tuleks maapealt pühkida, nende naised ja lapsed vägistada ja PUNKT!!!

                            Mul on kahju, et sinusugused üldse elavad siin...
                            Tunnista!!!! Roma peab õppima lihtsalt, kuidas kaotada, sest seda nad teevad ka järgmised aastad, lepi sellega! Sellise suhtumisega Roma ei saagi midagi saavutada.
                            ...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SoccerWorld Vaata postitust
                              Mul on kahju, et sinusugused üldse elavad siin...
                              Tunnista!!!! Roma peab õppima lihtsalt, kuidas kaotada, sest seda nad teevad ka järgmised aastad, lepi sellega! Sellise suhtumisega Roma ei saagi midagi saavutada.
                              oot , sa püüad mulle selgeks teha, et andmata pendlad ja punane kaart Materazzile jne. olid tähtsusetud asjad, milel peale oleks pidanud kõik mängjad naeratama platsil? Ja siis kui on vaja rünnata juhutb üks vastik neegripoiss iga puute peale kukkuma nagu 5 aastane tüdruk, siis ma tõesti ei tea mida sa Romalt ootasid? Balotellile abistavat kätt? "Tõuse püsti poja, me mõistame sind" suhtumist ve? Totti reaktsioon oli mudiugi üle piiride, aga ma mõistan teda täielikult. Kui sa tahad mängida jalgpalli ja sinu vastu mängib 10 daiverit ja simuleeriat ja hädaldajat, on seda väga raske teha ja veel samal ajal närvid tervena hoida...too much to handle...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Pärast Siena mängu vaatame kes kaotab.. ei tegelt päris kena "löök" sohilapse pihta, nagu count teda nimetab. Daivida poiss oskab igaljuhul, ta oleks Burdissole peaaegu punase daivinud. Hea töö, õppis parimatelt - Kristiina ja Bus-qu-ets.





                                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                                Parim laul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X