320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, sry, et ma purjus peaga siia postitan aga tahaks öelda kõigile teile, kes te siin ajusid n...... minge te ka sinna ja elaga oma teemas edasi, ilma et hakkaks mingit paska pilduma! Mängu kohta: ei olnud hea,kõik olid kuidagi passiivsed, jäi puudu sellest lõppmomendist jne... Aga teie, kes te tahate, õigeimini elate oma pseudoprobleeme siin välja, käige kõik P... ja jääga ka sinna!
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Pealik Vaata postitust
      Tra, sry, et ma purjus peaga siia postitan aga tahaks öelda kõigile teile, kes te siin ajusid n...... minge te ka sinna ja elaga oma teemas edasi, ilma et hakkaks mingit paska pilduma! Mängu kohta: ei olnud hea,kõik olid kuidagi passiivsed, jäi puudu sellest lõppmomendist jne... Aga teie, kes te tahate, õigeimini elate oma pseudoprobleeme siin välja, käige kõik P... ja jääga ka sinna!
      Tüüpilise interista kitsas maailmavaade... oleks vähemalt vait ja häbeneks nurgataga peale sellist mängu, aga ei, ronib ikka siia foorumisse veel kaagutama...ma olen hämmingus :S
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Tüüpilise interista kitsas maailmavaade... oleks vähemalt vait ja häbeneks nurgataga peale sellist mängu, aga ei, ronib ikka siia foorumisse veel kaagutama...ma olen hämmingus :S
        Ooot, ma nüüd täpselt ei saa aru! Äkki sa oma suurema silmaringiga valgustad mind, miks ma peaks vait olema? miks ma ei tohiks oma arvamust avaldada? Kes suri ja sind direktoriks määras? Minu poolest oled sa madalam kui muru ja mul on üldse häbi, et ma su post kommenteerin...
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          poisid, tõuske püsti ffs!
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            Täispask kohtunik - Chivu paneb korraks käe külge ja kollane. Esimesel poolajal surus mingi ambaal Biabi õlale kuni suutis ta maha murda ja isegi viga ei järgnenud.
            Loodetavasti tuleb Inter mängu tagasi, muidu läheb ühe psühhopaadi valmis kirjutatud kirjatükk ära ostetud kohtunikest ja suurest rahakotist täiesti raisku.

            Kommentaar


              uskumatu, lihtsalt uskumatu.... kas tõesti on tunneli lõpus väike valgusekiir paistmas?
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Ajage nüüd kohtuniku süüks jaaa (meenuta eelmist mägu,siis tule vinguma )

                Niipalju ütleks veel,et VÕTKE VÄLJA 2 korda XD

                Kommentaar


                  selles mängus on vaatamata sellele, et see on lihtsalt väga nauditav vaatemäng, ikkagi selliseid hetki, kus lihtsalt tahaks oksendada. see ei ole serie a mehed, kus 90'st istute 30 pikali maas. ptui! ma ütlen
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas denisss Vaata postitust
                    selles mängus on vaatamata sellele, et see on lihtsalt väga nauditav vaatemäng, ikkagi selliseid hetki, kus lihtsalt tahaks oksendada. see ei ole serie a mehed, kus 90'st istute 30 pikali maas. ptui! ma ütlen
                    Okas hinges siiani kriibib eelmise aasta pärast?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Okas hinges siiani kriibib eelmise aasta pärast?
                      Mis see puutub siia?
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Tervitan Angelot! Gareth Bale on kuningas!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas #11 Vaata postitust
                          Ajage nüüd kohtuniku süüks jaaa (meenuta eelmist mägu,siis tule vinguma )

                          Niipalju ütleks veel,et VÕTKE VÄLJA 2 korda XD
                          Mida sa irnud, te ei saa isegi Red Bull Salzburgist jagu.

                          Aga enne mängu oli juba tegelikult teada, et ega siit head nahka ei tule, sest vigastused ja mäng San Siros andis aimu, et raske saab olema.

                          Tottenham oli täna ilmeksimatu ja Bale on muidugi äss, kuid nii lihtsalt poleks Mourinho küll oma mehi lüpsta lasknud. Benitez peab siit ja sealt Itaalia jalgpalli elemente õppima, sest ma arvan, et kui täna oleks kaitsva(ma)lt mängitud, siis oleks kiired britid lihtsalt vastu müüri jooksnud, sest no sellist asja lubada ikka ei saa, et mängijad löövad endale 10 meetrit palli ette ja ikka jõuavad esimesena selleni. Ja Bale'i sugust mängijat ei saa ju ometi üks-ühele jätta - tuleb kas mees ise mitme mehega kinni võtta, panna ta olukorda, kus ta saab vaid mööda äärt sööta või tahapoole mängida, või siis suunata pall teisele poole väljakut.

                          Liinide vaheline liikumine oli ka päris kole vaadata - üks mees läks pressi tegema, Tottenhami mängija jooksis lihtsalt tekkinud auku sisse samal ajal, kui teine Interi mees oma positsiooni kinni hoidis.

                          Ning kolmanda taktikalise katastroofina ei meeldi mulle absoluutselt meie mäng, kui Eto'o on tipuründaja. Ta lööb küll sitakanti väravaid, aga tema vajadus koguaeg palliga olla tähendab seda, et tihtipeale ei liigu kasti kedagi ning keegi ei püsi kaitsjatega ühel joonel (kui nad madalal asetsevad). Milito tulekuga paranes see osa märkimisväärselt, aga kahjuks jäi poolkaitseliin tänu puudujatele lahjaks ning korralikku survet kolme-nelja mängijaga ei loo kaheksa-üheksa vastu.

                          Need on vähemalt minu järeldused ja eks näeb, mis Benitez teeb. Tuleb loota, et ta siiski õppetunnit võtab siit. Tottenham tahtis selgelt rohkem, eriti üks mees oli maailmaklassist ning nad väärisid seda 100 ja 1 protsenti.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Bale on fantastiline, Maicon määris oma suurepärase aastaid ehitatud maine ühe õhtuga ära. Twente suutis sakslastele ära teha mis on väga positiivne. Tuleb saada vigastatud põhimehed nagu Cuchu ja Motta tagasi siis hakkavad ka söödud keskväljalt paremini jooksma..Muntari annaks hetkel tasuta ära ja tahaks teada mis võluväel see mees 10 miljoni eest ära müüakse..Harry võimalik ostja? Yeah right..A alagrupis on kõik hetkel veel väga lahtine, nii Tottenham kui ka Inter saavad veel tabelis esimeseks tulla, seda muidugi juhul kui mõlemad suudavad järgmises mängus oma vastase murda ja siis läheb viimases mängus bingoks, sest Twente-Tottenham'i ja Werder-Inter'i tulemused panevad tabeli lõpuseisu paika..

                            Oh well, homme Amsterdami, võtan esimesest coffee shopist ühe põrkna ja unustan tänase.

                            Kommentaar


                              Jätkake samas vaimus ka serie-as.....pasakari.......organiseeritud kaitse my ass.....ei oska kaitsta ega lüüa.....
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Jätkake samas vaimus ka serie-as.....pasakari.......organiseeritud kaitse my ass.....ei oska kaitsta ega lüüa.....
                                Kas see hooaeg ongi keegi millalgi organiseeritud kaitsest rääkinud?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X