320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Panso Vaata postitust
    Roberto Carlos on ainus brasiilia staar. Diego Tardelli ja João Carlos Pinto Chaves mitte.

    Ja kui ma seda rosterit nüüd vaatan seal, siin on ju tegu ilmselgelt 2 äärmusega, 2-3 staari ja hulga muidumehi. Staarid on kohale toodud just sellel põhimõttel et "yes we can". Iseaasi kuidas see meeskond tegelikult ka toimima hakkab. Zenidil on ka raha, aga ehitavad suhteliselt stabiilselt meeskonda seal. See Anzi ei mängi ju eurosarjas ka vist.
    Hommsed tähed. Raske aru saada? Noored kutid, kellel rahvuskoondisse kutse teenitud ja Brasiilia liigas töö tehtud. Tardelli täiesti kvalifitseerub sinna nagu ka Jucilei. Kui sulle tundmatud või ei leia vikipeediast nime ülesse, siis sinu mure.

    Zeniidil on ka raha - lol. Miks nad siis ei köhi lauale sarnast pakkumist?

    Eurosarjas nad ei mängi jah ... eelmine aasta alles tõusid tippliigasse.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar





      26 ja 29 ei ole homsed staarid. Tegelikult kui nüüd sirvida, siis praktiliselt igas vene meeskonnas on 1-2 tundmatut (loe, tavalist, mitte maailmaklassiga). brasiilia mängumeest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust

        Zeniidil on ka raha - lol. Miks nad siis ei köhi lauale sarnast pakkumist?
        Loll küsimus, sama hästi võiks seda küsida Milani või Inter osas. Tippklubi ei osta ju RC enam tema praeguses vanuses. Ses suhtes ma ei saa aru miks sulle see Zenidi võrdlus nii hinge läks.

        Minu esialgne teema oli ju et miks läheb Eto ainult raha pärast sinna 30 aastaselt. Kui võiks veel mõnes tippklubis tiitlite eest mängida. Nüüd sa ilmselt hakkad mulle siin vaidlema jälle vastu, et see Anzi ju tuligi alles vene premieri, alles ehitavad jne, aga olgem nüüd realistid. Lihtsalt näitena on CSKA ja Zenit juba nö õigel lainel/sõiduvees. Mine tea mis sellest Anzist välja kukub. Aga noh, kui ainult raha pärast mindi, siis pole vahet. Aga reeglina minnakse ikka peale 34-35 eluaastat ainult nutsu pärast kuhugi rahapatta mängima. Kuigi jah, viimasel ajal on see tendents muutumas (Henry, Becks).

        Kommentaar


          Algselt postitas Panso Vaata postitust
          Roberto Carlos on ainus brasiilia staar. Diego Tardelli ja João Carlos Pinto Chaves mitte.

          Ja kui ma seda rosterit nüüd vaatan seal, siin on ju tegu ilmselgelt 2 äärmusega, 2-3 staari ja hulga muidumehi. Staarid on kohale toodud just sellel põhimõttel et "yes we can".
          Brassid Brassideks, aga Bousouffa (oli see nimi vist nii?) ja Dszudszak (oli vist nimi vist nii?) on mõlemad, see tähendab peaksid mõlemad olema puhtakujulised suurklubide mängumehed. Eto`o, Zhirkov, Brassid. Väga kickäss meeskond koos ja ma ei näe põhjust, miks nad liigat perspektiivis valitsema ei hakka.

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Loll küsimus, sama hästi võiks seda küsida Milani või Inter osas. Tippklubi ei osta ju RC enam tema praeguses vanuses. Ses suhtes ma ei saa aru miks sulle see Zenidi võrdlus nii hinge läks.
            Ei läinudki Zeniit hinge, lihtsalt su klaviatuurist imendub valusat paska. Aga kaeva edasi, ma ei viitsi.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Ega siin polegi vast küsimust, mille pärast Eto'o selle pakkumise vastu võtab, aga uuel klubil võib täitsa tulevikku olla. Kui vaadata Venemaa liiga tabelit ja arvestada sellega, et Anži lisab Eto'ole veel juurde, siis võib suure tõenäosusega seda tiimi järgmise hooaja Meistrite Liigas (2012/2013) näha.

              Anži on hetkel kuuendal kohal, mängida on veel 10 mängu nn tavahooaja lõpuni. Esimest jäädakse maha 9 punktiga, teisest seitsmega, kolmandast viiega, neljandast & viiendast ühega. Reaalselt on aga mängida veel 28 mängu (hooaeg venib kevadesse), sest Venemaa liigas toimub väike üleminekuperiood (sügis-kevad hooajasüsteemile) ning vähemalt hetkel on kasutusele võetud süsteem, mis on sarnane Šotimaal kasutatavaga, kus liiga jaguneb pärast 30 mängu kahte poolde.

              Ja üldiselt kui vaadata kasvõi kiiruga erinevaid faktoreid, siis tundub mulle paratamatu, et varem või hiljem on Venemaa osa suurtest liigadest. Protsess võtab kindlasti aega ja sõltub riigi enda arengust ka, aga potentsiaali on meeletult - suur rahvahulk, huvi jalgpalli vastu, naaber, suurlinnad, üsnagi vallutatav turg naaberriikides, rikkad je entusiastlikud omanikud. Infrastruktuur, klubide juhtimiskogemused on veel vägagi puudulikud. Kõige aluseks peaks olema väga tugev ja välja arendatud kohalik noortesüsteem, mida praegu ei paista olevat. MM peaks vähemalt infrastruktuuri osas kindlasti kaasa.
              sigpic

              Kommentaar


                Moratti... samas intervjuus, kus ta kinnitas, et vaadatakse Lavezzi ja fucking Diego Forlani poole...

                "Giuseppe Rossi of Villarreal? We never thought of him, we're looking for a player with different characteristics."

                Vanamees on lõplikult ära pööranud. Mida vittu ei ole Rossil olemas, mida neil kahel on. Idiootsus.
                sigpic

                Kommentaar


                  Uskumatu idiootsus, äkki vanus juba teeb oma tööd :S. Forlanil ilmselgelt jub hilja, Milito jub samavanune ees, mõttetu. Lavezzi peale poleks ma elusees tulnud.
                  ...

                  Kommentaar


                    Vanamees ära pööranud??? Kulla mehed....kui pole raha siis selliseid arvamusi Rosside ja teiste kallite mängijate kohta öeldaksegi. Te pole vist veel harjunud....Nike-get used to it!!!!!!!
                    Neemelo või Zenjov äkki nüüd kaartidel? Saategi X5 asemel XC90 mehele anda.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Hetkel paistab Eto'o olukord muutuvat... venelased mängivad kitsipunge ja Inter ei ole nõus arusaadavalt hinna suhtes vastu tulema. Paistab, et siiski nii pankrotis klubi pole, et peaks kellelegi allahindlusi tegema. Inter tahab 30, venelased pakuvad 24 ja hetkel ei paista midagi toimuvat.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        no kui hoiate aasta, siis hind langeb + aasta eest maksate talle krõbeda kopika palka ka. Miks peaks venksid üle maksma kui saab odavamalt?

                        Kommentaar


                          Ärgu maksu kui ei taha. Üsna ükskõik. Minu arust on 30 miljonit Eto'o eest fair deal, vähemaga oleks patt ära anda, isegi vaatamata sellele, et hind langeb. Kui asendusvalikud on sama/rohkema eest Tevez, kelle hind samamoodi langeb, veel vanem Forlan ja Lavezzi, kes ei ole minu arust tippklubi staari materjal, siis pole väga hullu, kui ta jääks. Nagunii on kõigist kolmest parem ka.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            ja kuna sinu rahakotist nagunii midagi ei maksta, siis muidugi poogen.

                            Kommentaar


                              Kust selline loll idee,et tuua võistkonda Tevez, Forlan või Lavezzi? Tevezil juba jõulude aeg kodu igatsus peal. Forlan ja Lavezzi pole enam esimeses nooruses. Parem ärgu ostku midagi siis juba. Andku võimalus noortele. Nagu nii see aasta peame kõrvalt vaatama kuidas teised igal pool tiitlite eest võitlevad. Milan, Juve, Roma jne. liigas. Barca, Manu, Real jne. meistrite liigas.
                              Palju Õnne Moratti!!!
                              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ja kuna sinu rahakotist nagunii midagi ei maksta, siis muidugi poogen.
                                No mina avaldan oma arvamust selle kohta, kuidas oma lemmikklubi rahadega peaks ümber käima. Mulle vähemalt tundub, et meie finantsolukord lubab teda hoida ning samamoodi on Sneijderiga ja juhtkond ei kavatse samuti oma hindu alandada. Ei tehtud seda Sneijderiga ja vaevalt tehakse seda Eto'oga. Kõige paremal juhul nõustutakse mingi payment skeemiga.

                                Mina näeks parem Eto'od Interis kui seda, et me kulutaks kõik tema eest saadud raha Tevezi või Lavezzi ja Forlani peale. Kui Eto'o müüa, siis tuleks asemele tuua keegi tõeliselt noor mitte kallis 27-aastane vinguv argentiinlane või kaks väga riskantset ja mitte väga noort mängijat (Forlan on faking 32 ja imes eelmine hooaeg veel rohkem kui Milito). Minu pärast võib Inter mõlemad staarid 60 miljoni eest kokku maha müüa ja ainult 20 miljoni eest uusi mängijaid osta kuni tegu on noorte ja paljulubavatega, aga kulutada praktiliselt kogu raha ära mingite mõttetute jalgpalluri keskeas pallurite peale ja võita esialgu umbes viis miljonit eurot on ajuvaba ja lõppeb reeglina kallimalt kui staaridest kinni hoida.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X