320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vinge äärekohtunik on, mees on meeter suluseisus ja sellel näeb nägemata. -.- Aga Inter jätkab jällegi vanas hoos.

    Kommentaar


      kõva 0-2 juba taga

      Kommentaar


        Minu esimene postitus siia foorumis oli mõni aasta tagasi, kui nirusin selle kallal, et see tiim siia maailma sündis. Kahjuks pean ma sööma oma sõnu(ei olnud mu viimane postitus) ja tegema uue postituse siia foorumisse. Ma soovin südamest, et selline tiim nagu Milano Inter langeks kõige sügavamasse auku ja mitte iialgi ei tule sealt tagasi. Täielik häbiplekk jalgpallis, kes ei suuda mitte millegiga hakkama saada ja mängitab täiesti mõttetuid mängijaid.BURN IN HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!( Jah ma kaotasin triobetis suure pileti 2x teie mõttetu tiimi pärast.)
        Äitah tähelepanu eest.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rooland Vaata postitust
          Minu esimene postitus siia foorumis oli mõni aasta tagasi, kui nirusin selle kallal, et see tiim siia maailma sündis. Kahjuks pean ma sööma oma sõnu(ei olnud mu viimane postitus) ja tegema uue postituse siia foorumisse. Ma soovin südamest, et selline tiim nagu Milano Inter langeks kõige sügavamasse auku ja mitte iialgi ei tule sealt tagasi. Täielik häbiplekk jalgpallis, kes ei suuda mitte millegiga hakkama saada ja mängitab täiesti mõttetuid mängijaid.BURN IN HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!( Jah ma kaotasin triobetis suure pileti 2x teie mõttetu tiimi pärast.)
          Äitah tähelepanu eest.
          +1
          Mul samuti lihtsalt SELLISE PASA INTERI pärast läks 500 eurone bet triobetis. Palju õnne mulle ja Roolandile

          Ei saa aru miks Ranieri siiani veel Interis on. Ammu juba aeg talle jalaga p*rse anda ja tuua normaalne treener.

          Kommentaar


            Krt miks ei saa teisi tsiteerida ega midagi... ?

            Muidu Catania on lihtsalt super. Egas midagi (pr)inter kindlustab sedasi oma EL kohta või mängitakse meelega niihalvasti et järgmiseks hooajaks ELi mittepääseda?CLis neid uuel hooajal nkn pole...

            E: Roland sina we?
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Mida sa mõtlesid, kui Interile raha panid? Siin oled süüdi ainult sina ise.

              Aga jah, AVB teisipäevaks pukki! Saame ehk paar punkti ka hooaja lõpuks lisatud.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Rooland Vaata postitust
                Minu esimene postitus siia foorumis oli mõni aasta tagasi, kui nirusin selle kallal, et see tiim siia maailma sündis. Kahjuks pean ma sööma oma sõnu(ei olnud mu viimane postitus) ja tegema uue postituse siia foorumisse. Ma soovin südamest, et selline tiim nagu Milano Inter langeks kõige sügavamasse auku ja mitte iialgi ei tule sealt tagasi. Täielik häbiplekk jalgpallis, kes ei suuda mitte millegiga hakkama saada ja mängitab täiesti mõttetuid mängijaid.BURN IN HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!( Jah ma kaotasin triobetis suure pileti 2x teie mõttetu tiimi pärast.)
                Äitah tähelepanu eest.

                Mine postita enda wc-potti edasi, mis see Sinu asi on...jäägu see Sinu viimaseks postituseks ka siin. Tont. Üritas rebida siin. Sinu sugused ongi häbiplekid jalgpalli elus....tulevad siis kapist välja, kui arvavad,et nüüd panevad hullu kõva kommentaari maha. Sinu kaotusi Triobetis mine räägi oma emale...eks annab Sulle uue raha...kui saab kasuisa alt välja.
                MIKS SA TONT ARVAD,ET KEDAGI HUVITAB SINU TRIOBETIS KAOTATAUD RAHA? TEE ENDALE TRIOBETI NIMELINE FOORUM JA HALA SEAL! IDIOOT!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas difender Vaata postitust
                  +1
                  Mul samuti lihtsalt SELLISE PASA INTERI pärast läks 500 eurone bet triobetis. Palju õnne mulle ja Roolandile
                  lauslollus...

                  Kommentaar


                    Nii palju kui ma olen Interi mänge vaadanud...pole veel kuulnud,et publik vilistab tiimi välja. Sellega peaks selle mängu käik selge olema. Selline alandus on ikka väga kõva. 2012 aasta on hullim ajaloos....nüüd siis see rekord ka ületatud.
                    Esimese poolaja kohta polegi muud öelda...üks vend saab lõpparve koos puhkuse rahaga ja teine vend kolib sisse...
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Peab ikka päris korraliku mõtlemisega olema, et Interi peale raha panna. Downi kari, tõmmake tuld.

                      Mõnus offside 2 värava puhul, aga no mis sa teed.

                      Ranieri võta enda viimane eneseväärikus kokku ja resigni.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        lauslollus...
                        Seda ta kahjuks on. Kui positiivselt veel mõelda siis teine poolaeg veel ees.

                        Kommentaar


                          AVB kül ei tahaks, see oleks lauslolllus!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Härrad Rooland ja difender, kahju teie rahast (not!). Aga tulge ikka räuskama, kui elus asjad halvasti lähevad ning takkatippu betid raha koju ei too. Ning oma kibestumust ja maailmaviha jaga veel, Rooland, see pakub nüüd küll kõigile huvi.

                            Tänast mängu kommenteerida samas tõepoolest ei suuda.

                            Kommentaar


                              Kas kõik Interi fännid on nii inteligentsed ja nii osavad sõnameistrid nagu "Tamzu" ? Sa võiksid kõigepealt õppida ennast korralikult väljendama, kui tuled nii suure sõnavõtuga välja.
                              Tanel, uskusin päeval, et Ranieri tuleb natukene teise lineupiga välja ja arvestades, kui suur oli antud hetkel konf, siis see oli igati väärt bet.

                              Kommentaar


                                Rooland, Interi koef oli 1.7 ringis , kas sa tõesti näed selles väärtust arvestades millises pasas seisus see klubi on? Uskumatu. Mul on endal kombo üleval, Valencia, Catania X2( koef oli 2.1), Real poolajaks ees Espanyoli vastu ja 3 NBA'd . 5eurot on bet ja väärtus 80 ligidal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X