320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need viimased Mancini aastad olid muidugi lihtsad. Kõik põhikonkurendid ju lasti põhja.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Ja OFFICIAL!


        Kommentaar


          Vägev! Kõige stiilsem treener maailmas tagasi kodumaal! Inter muutus igatahes palju huvitavamaks kohe.

          Palju õnne Tanel.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Eks ole näha. Praeguse koosseisuga pole väga lootustki kuhugi jõuda isegi parema treeneriga. Pole see Roberto "lükkan 0-3 kaotuseisus ründaja asemel alumise poolkaitsja platsile" Mancini ka nüüd midagi vägevat.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              teeb kerge ona ka w

              ma ei oska nagu seisukohta võtta, see lüke on incredibile või? tanel mewtwo-rsk ütles et suht nice a ma ei tea krt

              ma ei saa usaldada meest kes jengat mängida ei oska
              slimm.ee

              Kommentaar


                Ega enam teid meistriks ei veeta läbi kahtlaste meetmete. Sats on teil endiselt sitt, seda nii Mazzari kui Manciniga.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Otse 'La Pinetina'st, Mancio pressikonverents
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Jonny, Yuto , Herna ja Juan nutsid kui kuulsid Mazzarri vallandamisest.

                    Kommentaar


                      Juba ühe treeninguga meeleheitel mehe nägu peas:



                      Lubas sädeme uuesti üles leida. Loodab parimat - pole juba ammu näinud tiimi, kus võitlust ja vaimu sees on.
                      Lisatud failid
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Lubas sädeme uuesti üles leida. Loodab parimat - pole juba ammu näinud tiimi, kus võitlust ja vaimu sees on.
                        Vaata teinekord mõne teise mansa mängu peale Interi. Siis näed neid nägusi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Vaata teinekord mõne teise mansa mängu peale Interi. Siis näed neid nägusi.
                          Ma ei leidnud kohta kus sulle üelda et sa võiks magama minna juba. Mulle väga meeldivad su postitused, aga ülejoonult sa oled meeldivalt nõme. Õhesõnalised postitused mis isegi mulle mitte midagi ei ütle? Kammooon Orbik sa oled rohkem väärt.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Ma ei leidnud kohta kus sulle üelda et sa võiks magama minna juba. Mulle väga meeldivad su postitused, aga ülejoonult sa oled meeldivalt nõme. Õhesõnalised postitused mis isegi mulle mitte midagi ei ütle? Kammooon Orbik sa oled rohkem väärt.

                            võta tuba vms
                            läbusse?

                            Kommentaar


                              Paneme 'Derby della Madonnina' atmosfäär kütma!
                              Pildid otse San Siro'st: läksime vahetusiruumi sisse, läbi tunnel ja otse väljakule kus hoolitsevad muru enne suur mäng.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                See naljakas, et interil on tavalised pingid ja Milanil rängad toolid. LOL.
                                THEO HERNANDEZ

                                Kommentaar

                                Working...
                                X