320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    nonii nonii, panime siis Palermo kotti 2:0. Mõlemad tabamused Vierilt(mis on äärmiselt meeldiv). Vanameister Toldo oli värvas päris märkimisväärseid tõrjeid teinud ning kommentaaride järgi võib öelda, et kogu tiim mängis hästi. Ahjaa ja see ka veel, et kuna Udinese hävis Parmale, oleme meie tabelis nüüd 3. kohal
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      statistikat:

      PALERMO 0-2 INTER (HT: 0-1)

      Scorer: Vieri 5, 58

      INTER: 1 Toldo, 2 Cordoba, 4 J. Zanetti , 6 C.Zanetti, 14 Veron, 16 Favalli, 19 Cambiasso, 23 Materazzi, 25 Stankovic (18 Kily González 70), 30 Martins (13 Zé Maria 90+1), 32 Vieri (9 Cruz 76)
      Subs not used: 15 Carini, 3 Burdisso, 5 Emre, 11 Mihajlovic
      Coach: Roberto Mancini

      Referee: Matteo Trefoloni

      Bookings: Stankovic 41, Biava 45, C.Zanetti 52, Favalli 83

      Ja nüüd siis 34 mängu unbeaten. Ja Milanil ka veidi lähemal...

      Forza Nerazzurri!

      [glow tcolor=blue, fcolor=black, size=8, strength=3]FORZA BOBOGOL!!![/glow]
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Kuradi emanussija ema, ei lasknud mind arvutisse eile. Aga vahetpole!


        Tritolone!

        eikale vastan hiljem.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas Tanel


          Kuradi emanussija ema, ei lasknud mind arvutisse eile. Aga vahetpole!
          Sa tahtsid ikka öelda emanussija isa

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas eika


            Algselt postitas Tanel


            Kuradi emanussija ema, ei lasknud mind arvutisse eile. Aga vahetpole!
            Sa tahtsid ikka öelda emanussija isa
            Läheb juba siivutuks aga kust sina tead keda tema ema nussib. Tanel- No offence
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel


              Kuradi emanussija ema, ei lasknud mind arvutisse eile. Aga vahetpole!


              Tritolone!

              eikale vastan hiljem.
              haige

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas eika


                Algselt postitas Tanel

                Kui mina oleks treener, esitaks ma juhtkonnale kolm nõudmist: korralik playmaker, noor ja andekas äärepoolik (ükskõik kummale äärele) ja lõpuks ometi üks hea vasakkaitsja. Viimast pole meil sada aastat olnud.
                Minu arvates on teil need kõik olemas, aga Mancio ei suuda mehi lihtsalt vastavalt oma võimetele mängima panna: playmaker-> Veron ja Emre, mõlemad suht tegeijad mehed tegelikult; andekas äär-> van der Meyde, mees näitas Ajaxis, et tal on piisavalt oskusi ja ka Kily ning Stankovic on ju ässad; vasakkaitsja-> Coca ja Favalli, mõlemal mehel on piisavalt oskusi, et sellisel tasemel klubis mängida...
                Tähendab, tegelikult ma tahtsin öelda, et teil on meeskond hästi komplekteeritud (minu arvates paremini, kui nt Juvel) ja sul pole ühtegi põhjust vinguda selles suhtes. Parim lahendus teie muredele oleks uue treeneri toomine, kes suudaks mehed vastavalt oma tasemele mängima panna ja siis te suudaks ehk meiegagi võidelda (tegelt muidugi ei suudaks)

                vähemalt sellline on minu arvamus
                Playmakeriks on neid kahte küll väga raske pidada. Emre on pisut liiga kaitsev, pigem niiöelda täitsa keskväljal on tema koht. Veron pole juba miljon aastat oma võimetele vastavalt mänginud nii, et treeneri viga see pole ja playmakeriks teda on küll natukene imelik pidada, sest jäävad ikka oskused puudu. Meest, kes ainult pika passi oskab anda playmakeriks nimetada on imelik.
                Äärepooliku kohapeal nõustnud, et nimetatud mängijad on head, aga Stankovic on äärel pasahunnik. Võib-olla peakski tema meie playmaker olema, sest oskused tal selleks on piisavad. VDM ja Kily on mõlemad pigem vasakul mängivad äärepoolikud ning eks esimene neist peab mängima paremal, aga kahjuks ei saa me teda sinna usaldada, sest ta teeb neid kehvi ja häid liiga tihedalt. Recoba tüüpi mängija, üks mäng võib kangelaseks osutuda ja teises võistkonna halvim olla. Kily on vanaks jäämas, aga vaatame millega ta siis hakkama saab nüüd selle poole hooajaga. Kily on mees keda ma usaldan ja ei usu, et ta läbi kukkub, sest argentiinlased on Interis ikka väga hästi hakkama saanud. Paremale äärele läheks siis nagu tarvis mängijat ja Kily äärele tuleb ka peagi uus mees otsida. Muidugi Stankovic võib ka paremal mängida, kuid nagu ma ütlesin, siis äärel on ta pasahunnik.

                Vasakkaitsjate juurde jõudsime siis. Favalli on lihtsalt öeldes koba ning tema aastad on möödas. Coco mulle ausalt öeldes meeldib, kuid minu jaoks ei ole tal Interi põhikoosseisus olemiseks klassi nagu ka Favallil, kuid mängivad nad ikkagi. Et saada aru, miks ma tahan uut vasakkaitsjat, siis võrdle Favallit ja Cocot näiteks Zambrottaga. Oi kui kõvasti nad alla jäävad. Üldiselt, see vasakkaitsja värk ei meeldi mulle teps mitte. Kurat mõttetult palju kalleid ründajaid võib küll koosseisu osta, aga kui on vaja ühte korraliku vasakkaitjsat ostetakse hoopis mingi keskpärane mees, kes oskab rünnata, aga kaitsta mitte kuidagi või vastupidi.

                Teistel positsioonidel pole millegi üle vinguda.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel
                  Playmakeriks on neid kahte küll väga raske pidada. Emre on pisut liiga kaitsev, pigem niiöelda täitsa keskväljal on tema koht. Veron pole juba miljon aastat oma võimetele vastavalt mänginud nii, et treeneri viga see pole ja playmakeriks teda on küll natukene imelik pidada, sest jäävad ikka oskused puudu. Meest, kes ainult pika passi oskab anda playmakeriks nimetada on imelik.
                  justnimelt playmakerid need mehed ju ongi!
                  Ja Cocol on klassi küllaga

                  üldiselt on meeskond mängu enam-vähem käima saanud ja kurtmiseks pole just palju põhjusi...või vähemalt mina neid hetkel küll ei näe...



                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas zaz


                    Algselt postitas Tanel
                    Playmakeriks on neid kahte küll väga raske pidada. Emre on pisut liiga kaitsev, pigem niiöelda täitsa keskväljal on tema koht. Veron pole juba miljon aastat oma võimetele vastavalt mänginud nii, et treeneri viga see pole ja playmakeriks teda on küll natukene imelik pidada, sest jäävad ikka oskused puudu. Meest, kes ainult pika passi oskab anda playmakeriks nimetada on imelik.
                    justnimelt playmakerid need mehed ju ongi!
                    Ja Cocol on klassi küllaga

                    Ei ole (mõlemale)

                    No Veron võib ennast play-makeriks pidada, aga mina sellist meest, kes ainult pika passi annab, küll mingiks heaks või isegi normaalseks play-makeriks peaks. Emre\'t annab sel positsioonil kasutada küll ning ta saaks hakkama, kuid ma ütleks, et kõige parem on teda kasutada nö keskvälja keskel. Seal oleks ta kõige kasulikum vast. Ta ei ole puhas playmaker, nagu oli tegelt Atalanta vastu näha, kuid hakkama ta saaks, mida nägime ka Atalanta vastu. Et kipub vahetevahel õudsalt taha tulema, kuid triblada ja passi anda oskab väga hästi ning see on väga vajalik meile.

                    Coco\'l on Udinese või sellise tiimi klass, kuid mitte päris meie. Meil peaks olema ka keegi, keda saaks nt. kaugeltki Zambrottaga võrrelda, või siis mõne teise tuntud ja hea klassiga mängijat. Coco on normaalne mängija, ei midagi paska ega ka midagi eriti head. Il Capitanole teisel äärel jääb ta oma klassiga küll päris pikalt alla.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Niisiis pole vastust tulnud. Kuid täna seisab meil ees mäng Atalantaga. Kergeks ma ei julgeks enam ühtegi mängu nimetada, sest siis kipub x-files\'ile uus osa tulema. Aga võitma tegelikult ikkagi peab.

                      Algkoosseis näeb välja ilmselt selline:

                      Toldo; J. Zanetti, Cordoba, Materazzi , Favalli; C.Zanetti, Cambiasso, Stankovic, Veron; Martins ja Vieri

                      Sama mis eelmises mängus. Siin on 4 mängijat kelle ma igaks juhuks pingile jätaks ja kellegi teisega asendaks: Materazzi asemel Burdisso, Favalli asemel Coco, C. Zanetti asemel Emre, Stankovici asemel Kily või VDM. Oleneb kas esimene neist on valmis täispika mängu mängima. Nja, Stankovic on juba 2-3 kuud sita vormiga maadelnud või siis tegu on ilmselt Mancio\'s, kes ta valesse kohta topib oma mängujoonises.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Tanel, millist positsiooni Stanko siis mängib ja millist mängima peaks?
                        Mis on mehe ülesanded platsil?
                        ootan vastust, aitäh....

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas cannuman


                          Tanel, millist positsiooni Stanko siis mängib ja millist mängima peaks?
                          Mis on mehe ülesanded platsil?
                          ootan vastust, aitäh....
                          Ta peaks mängima keskel, aga ma ei suuda ära mõistada, mis kuradi pärast see Mancio teda äärde topib, kui on näha, et ta ei saa seal hakkama. Nüüd tuli pikk lause.

                          Parandan ennast eelmise posti suhtes.

                          The Hammer ehk C. Zanetti on bänni all oma kossi tagumise tulemusega. Ning nüüd astub ilmselt areenile Emre või Davids.

                          Edit:

                          Või siis läheb Stankovic keskele ja sisse tuuakse VDM või ka Kily.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Niisiis, viimase hetke uudised Itaaliast. Toldo ja Cruz nakatusid viimasel hetkel sellesse hirmsasse grippi, mis Itaaliat on tabanud ning mängida ei saa. See tähendab seda, et areenile astub Carini, samas pingile jääb mingi noorteakadeemia kutt Giacomo Bindi. Palavikus on ka Cruz, mis tähendab, et pingil pole ühtegi ründajat.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Niisiis, viimase hetke uudised Itaaliast. Toldo ja Cruz nakatusid viimasel hetkel sellesse hirmsasse grippi, mis Itaaliat on tabanud ning mängida ei saa. See tähendab seda, et areenile astub Carini, samas pingile jääb mingi noorteakadeemia kutt Giacomo Bindi. Palavikus on ka Cruz, mis tähendab, et pingil pole ühtegi ründajat.
                              Miks Recobat pole?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas cannuman


                                Algselt postitas Tanel


                                Niisiis, viimase hetke uudised Itaaliast. Toldo ja Cruz nakatusid viimasel hetkel sellesse hirmsasse grippi, mis Itaaliat on tabanud ning mängida ei saa. See tähendab seda, et areenile astub Carini, samas pingile jääb mingi noorteakadeemia kutt Giacomo Bindi. Palavikus on ka Cruz, mis tähendab, et pingil pole ühtegi ründajat.
                                Miks Recobat pole?
                                Pole valmis veel. Sai vigastada peale Chievot või oli see Coppa Italia.

                                ooobbaaaa 1:0~!!!!!!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X