320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    martins jäi päris ilma
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      kuumima prospekti tiitli sai ju

      mis sa eeldasid parima tiitlit? lol

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Inter\'s Brazilian superstar Adriano announced he intends to remain with the Nerazzurri for the rest of his career. \"I hope to finish my career here. Inter has a big place in my heart. I am very happy because you can tell the Inter fans love me, and for me this is very important,\" he said on the day of his 23rd birthday.

        Wippii, võtab kohe pisara silma. :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          tundub, et kosilased on põua ajal kaduma läinud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Ma ei saa ültse aru na ,mida see Adriano ajab na. Küll ta läheb ära na ja siis ei lähe na ja siis jälle läheb na Rumal vent tundub ta olevat. Ise on mingi noor veel ju na a ütleb et jääb sinna Interisse eluks ajaks na. Idioot na.
            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              sinu na-d käivad jubedalt pinda mulle...
              ...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Mul oleks üks küsimus Interi tegelastele. Kas Mohamed Kallon on Monacole müüdud või on tegu laenutehinguga?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  avaldamata summa eest maha müüdud, mingi bänni pärast poleks vist itaalias 8 kuud mängida saanud vms

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Kalloni värk pole mulle ikka veel selgeks saanud. Enivei, suht ükskõik on mul. Ilmselt on maha müüdud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Epic


                      Mul oleks üks küsimus Interi tegelastele. Kas Mohamed Kallon on Monacole müüdud või on tegu laenutehinguga?
                      Goal.com\'i väitel Monacol \"full ownership\" ning üleminekutasu väidetavalt 4 miljonit Eurot.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Eesootava Udinese mänguga, mitte seotud asi:

                        Kaladzel, Ambrosinil, Caful, Gattusol, Kakal ja Nestal kõigil on kollane kaart homseks mänguks all ja veel üks kollane tähendaks derby\'st kõrvalejäämist!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          No mida veel? Jälle sel hooajal lasime perfektse võimaluse liidritele lähemale tulla. Sedakorda siis mingi kiilaka, Frankesteini ja koletise sigitise, Luciano Spaletti tiimi vastu. Samal ajal Milan võitis juba kolmandat vooru järjest tänu õnnele.


                          Enivei, minu väikese lootuselambi pirn läks nüüd läbi ja suvel peaks uue ostma vist.

                          Minu selle hooaja eesmärgid praeguse seisuga paremusjärjestusse panduna:

                          1. Proovida CL võita
                          2. Coppa Italia võita
                          3. Serie A-s keskenduda TOP 4 koha saavutamisele.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Enivei, brasside meedia on ikka eriti loovate ajudega: arvavad, et Ronaldo \"probleemid\" Realis on sellepärast tekinud, et ta tahab Interisse tagasi. Mina ütleks sellepeale: \"Ei, aitähh, meil üks temasugune juba on.\"

                            Veel on mingid kahtlased jutud, et võitsime pakumised Luisaole ja ta tuleb suvel meile, mida ma isiklikult ei usu.

                            Ja tahaks alustada kolme kampaaniaga:

                            Burdisso vasakkaitsjaks!
                            Adriano suure papi eest minema enne, kui keegi teda enam ei taha!
                            Hollandlased tagasi juustu tegema!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Tanel
                              Adriano suure papi eest minema enne, kui keegi teda enam ei taha!

                              Nonoh, millal see oli, kui sa teda kummardasid ??? Eelmise aastanumbri lõpus ? Kes siis nüüd Cool on kui küsida tohib?

                              btw, õnne järjekordse viigi puhul, küll see kaotus ka ükskord tuleb

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Juveman


                                Algselt postitas Tanel
                                Adriano suure papi eest minema enne, kui keegi teda enam ei taha!

                                Nonoh, millal see oli, kui sa teda kummardasid ??? Eelmise aastanumbri lõpus ? Kes siis nüüd Cool on kui küsida tohib?

                                btw, õnne järjekordse viigi puhul, küll see kaotus ka ükskord tuleb
                                Eino, pärast mu kiidusõnu on ainult paska pannud ja palli ka nagu mingi keskmine Serie A ründaja käsitlema hakanud. Kui ta nii jätkab, siis saame vast maksimum 10 milliga temast lahti varsti. Ja usaldada ka enam ei julge teda. Ütleks, et kõige põhjuseks on see intervjuuke. Talle tuleks samasugune kõne teha nagu Reyes\'ele. Siis saaks aru, kui palju ta \"meid armastab\".
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X