320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    3 nädalat väljas.

    Ma kardan, et siiski ei suuga ennast teiseks derbyks terveks saada. Selline kord see Inter juba on. Kui tundus, et saime oma aastaid painanud vigastuste probleemist jagu, siis pidi see nüüd kõige tähtsamal hetkel jälle tagasi tulema ja täies hoos tabama liini, mis tundus piisavalt suure back-upiga olevat. Eino, millal Interil kord kõik normaalselt hakkab minema?

    Enivei, üheksast olen ma jutukas, kui keegi tahab jutu teha.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Juventuse ja Interi mäng pandi nüüd 17. aprillile nii, et kahe Milaano derby vahele mahub Cagliari mäng. See sobib igatahes rohkem.

      Ja Coppa Italia mängu ajad on ka teada.

      Esimene mäng on 20. aprillil kell 22:00 ning teine 12. mail samuti kell 22:00.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Niisiis karmiks kisub asi Toldoga. Nüüd peab ta meil aitama võita CLi, sest muidu võib ta pea pakule minna. Tegelt otsustab ilmselt tema saatuse Milaano derby. Kui me edasi saame ja tema mõned supertõrjed teeb, siis on ilmselt kõik ok. Igatahes rõõmustavaks teeb mind see, et üleminekuturul hakkame me juba targaks muutuma. Kui Toldo peaks lahkuma, siis Moratti kahtleb uue väravavahi ostmises, sest Carini ja Julio Cesar ju olemas. Carini on juba tõestanud, et ta on esitiimis mängimiseks täiesti valmis ning teeb ka supertõrjeid, kui vaja. Ning Cesar pidavat olema Brasiilia väga suur tulevikulootus, tegi vist ka Copa Americal väga hea mängu nagu ma kuulnud olen. Lisaks on vajadusel olemas ka Alex Cordaz. Muidugi vaevalt, et see suvi muidugi eelmisele sarnaneb ning tuleb ikka mõni suurem kulutus ka. Keskkaitsja ilmselt tulemas (Luisao) ning Veron võetakse ka ilmselt endale. Ja ei imesta, kui poolikusse kedagi võetakse, kuna VDM ja Emre suure tõenäosusega minemas ning Kily ka juba väga vana. Ja kuna on jant ründajatega (Vieri, Recoba ja Cruz kõik võimalikud lahkujad) siis ilmselt mõnele neist ostetakse uus asendaja. Võimalik on, poolikusse tuleb äkki Montolivo (või Fiore) ning ründes oleme olnud huvitatud väidetavalt ka Atalanta ja Genova kaasomandist Stephan Makinwast, kellest mina ära ei ütleks - odav ja hea. Oleneb ilmselt sellest, kas Genova tõuseb Serie A-sse. No üle 10 milli kulutatakse ilmselt ära, eelmine suvi maksti ainult Burdisso eest.

        Facchetti presidendiks tulemisega on igatahes Interi mänguväljaku väline tegevus väga heaks muutunud.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Ja jällegi on õnnejumal Interile üks tore üllatus muidugi varuks. Nüüd on päris suur tõenäousus, et lausa 3 ründajat ja Dejan Stankovic jäävad derby\'st kõrvale.

          Recoba ja Adriano on kindlalt esimest mängust väljas, Vieri on põhimõtteliselt 50/50 ning Dekil võib see mäng halval juhul samuti mängimata jääda.

          No see ei ole normaalne! AC Milanil peavad samal ajal olema just kõik Shevchenko, Crespo, Tomasson ja Inzaghi mänguvalmis. Inzaghi sai nüüd Brescia mänguks vigastada, kuid peaks olema tagasi kolmapäevaks.

          Et minu hea päev täiuslikuks teha tuleb veel õhtul üks viik saada, mis nagunii tuleb.

          Edit: Meie mäng on otse VS 1-l, kuid kellel Viasati pole, siis saavad õhtul kell 23:35 (?) seda mängu TV3-lt vaadata.
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Niisiis, sain isegi sõbra kolmapäevast mängu vaatama.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Kas tõesti Nelonen või mingi muu kanal ei tule appi ning mul jääb mäng nägemata(sellist luksust nagu VS1 mul eiole )?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Interit on ikka halenaljakas vaadata. 2:0 AC juhib, mängida on veel piisavalt.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  ROLFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    No türa sellest hooajast on mul miljon korda kopp ees. Mehed mängivad derbyt nagu mingit tavalist mängu Serie A viimasega. Ainukesed, kes midagi üritasid olid C. Zanetti, Cordoba, Vieri ja Martins. Kõige rõõmustavam asi kogu mängu juures oli see, et Kaka neutraliseeriti. Toldole on suvel uks nüüd. Ja õige see on - no mida teeb Interis mängija, kes ei üritagi tõrjuda. Eriti rõõmustas mind see, et Giorgos Karagounise pallikontroll on lausa muljetavaldav! No kuidas annab niimoodi palli sisse lasta. Keskväljal ja kaitses tahan suvel näha hiiglaslike muudatusi. No mida kuradit see Favalli seal oma vasakul äärel teeb? Mängu müsteerium on muidugi see - miks sai Mihajlovic kollase kaardi?

                    Ma julgen ennustadada, et Cruzile jäi see samuti selle hooaja viimaseks mänguks. Mancinil on suvel samuti lahkumine vist.
                    Bai!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      nägin ainult väravaid......et ma ei tea millest sa räägid aga mis palle ta seal tõrjuma pidi Shevhcenko värava puhul pole midagi rääkida nii lähedalt kui ainult siis oleks võinud välja joosta aga see oleks sellist meeste puntras olnud ka väga ohtlik........ ja stami lööki oli ju ka peaaegu võimatu püüda täpselt nurka
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas duff_K


                        nägin ainult väravaid......et ma ei tea millest sa räägid aga mis palle ta seal tõrjuma pidi Shevhcenko värava puhul pole midagi rääkida nii lähedalt kui ainult siis oleks võinud välja joosta aga see oleks sellist meeste puntras olnud ka väga ohtlik........ ja stami lööki oli ju ka peaaegu võimatu püüda täpselt nurka
                        Ma võiks kihla vedada, et kaks aastat tagasi oleks ta proovinudki seda tõrjuda. Esimest siis. Ja arvestades Toldo pikkust oleks see 50/50 olukord olnud.

                        Aga jah - ma loodan, et nüüd rikkutakse ilusti Itaalia Karikas ka kõik ära ja siis võiks vist rahus öelda: \"Milline super hooaeg!\"

                        Teisest derbyst tuleb veel üks kaotus.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Toldole on suvel uks nüüd. Ja õige see on - no mida teeb Interis mängija, kes ei üritagi tõrjuda. Eriti rõõmustas mind see, et Giorgos Karagounise pallikontroll on lausa muljetavaldav! No kuidas annab niimoodi palli sisse lasta.
                          Ka Carini oleks mõlemad väravad sisse lasknud. Need pealelöögid olid ikka totaalne kaitse pask ja palli väravani jõudmine toimus murdosasekundite jooksul, mil väravavahil üldjuhul mitte muhvigi teha pole. Minu nägemust mööda oleks ainult enamvähem kogemata ette sattumine asja päästnud.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Toldole on nii või naa uks. 2002/2003 hooajaga võrreldes on ta oma mängutaset oma 30% langetanud. Kaks aastat tagasi oleks võinud vabalt teda Buffoniga võrrelda. Tollal tegi ta ikka imetõrjeid ja oli meil täielik päästeingel. (Valenciaga mäng nt) Tihtipeale on ta sel hooajal teinud kas siis vea või pole üritanudki tõrjuda, mida ta oleks teinud sel varemmainitud hooajal. Ja vaevalt, et reageerimiskiirus nii järsku langeb. Ja Toldo tegi Stami löögi ajal ühe sammu ning siis jäi vaatama, kuigi pall polnud veel teelgi. Vähe ei jäänud puudu, et ta ühe kauglöögi ka sisse oleks imenud. Vaevalt sai ühe näpuga pallile pihta, ja kui ma ei eksi, siis oli ta veel väravast väljas ka. Ma ei näe ühtegi mõjuvat põhjust, miks Moratti peaks Toldo alles jätma, kui Carini ja C(a)esar ootavad mänguaega.

                            Rääkides väravatest, siis kõigesuurem patuoinas oli kaitse muidugi. No kurat, kas see Mancio üldse kunagi selle standardolukordade värgi korda saab. Hooaja algusest saadik see probleem painama. Kurat, treeningkavasse peaks vist võtma sellise asja: \"Kuidas standardolukordade ajal kaitsta.\" Ning Mancini kallal vingudes - mees on liiga sõbralik, võistkonnas distsipliin puudub (mängijad ajavad ikka täielikult ebaprofesionaalset jutu enda suust välja ning ikka saavad mängu), mängijad mingit kriitikat ei saa.

                            Ning Meistrite Liiga korduskohtumises tahaks näha all-attacking mängu. Muidu pole mõttet minnagi sinna väsitama ennast.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              amala singing in the studio
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas kaala


                                amala singing in the studio
                                Aitähh, et tõid natukenegi rõõmsat muiet näole. Ma ei viitsinud seda videot ükskord varem tõmmata, aga nüüd tõmbasin ära.

                                Javier Zanetti - kuradi hea hääl tal. Recoba oskab süntekat mängida. Cocol, kui ma just näoga ei eksi, ka super hääl!

                                Enivei koosseisu järgi tundub, et laul on tehtud eelmisel hooajal, kuna Karagounis siirdus meile 03/04 hooajal.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X