320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Pealik


    Interi appelatsiooni Samueli 3 mängulise bänni vastu ei rahuldatud ja nüüd ongi poiss 3ks järgnevaks serie mänguks väljas.
    Kaheks, kaheks.
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Hetkeseis (67\') 3-0 Palermole. Mis toimub, mehed?
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        hmm..tõesti :S Zanetti puudumine usun et küll nii kõva löök oleks olnud :S
        ...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          kas streami pole?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas cannuman


            kas streami pole?
            Pplive\'st CCTV5, aga nüüd vist juba hilja :P

            Aga sealt vist tuleb ka Milan-Siena mäng
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Lõppseis siis Palermo - Inter 3-2
              Corini, Terlizzi, Makinwa - Cruzx2
              Inter hakkas siis viimasel viiel minutil jalgpalli mängima ning Cruz suutis 2 kotti panna, aga üldises mõttes oli Inter üsna nutune. Pallivaldamine küll kuulsamatele 66%-44%, aga pealelöögid väravale 14-6 (kusjuures 68-ndal minutil 10-2 Palermole).

              Unustasin ka mainida kahte Palermo poolt tehtud latilööki ning nii mõndagi korralikku tõrjet Cesari poolt.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'


                Pplive\'st CCTV5, aga nüüd vist juba hilja :P

                Aga sealt vist tuleb ka Milan-Siena mäng

                oot kuidas ma näha saan seda? äkki annad url-i?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas cannuman



                  Pplive\'st CCTV5, aga nüüd vist juba hilja :P

                  Aga sealt vist tuleb ka Milan-Siena mäng

                  oot kuidas ma näha saan seda? äkki annad url-i?
                  PPlive on programm, mis aitab neid Hiina kanaleid vaadata, mis Itaalia, Hispaania, Saksa jne. liigade mänge streamivad. Kuna nee nö url-d on iga kord numbrid, siis üsna mõttetu neid anda. Google aitab sind PPlive otsingul.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    TOHINMAANNANVIHJEKELLEKAPSAAEDASEEKIVIKUKKUB:

                    Manciiiiinniiiiiii!

                    No kurat mida see nüüd pidi tähendama. Ei mõista ma seda meest mõnikord. Vahetevahel tundub, et need pikad juuksed on tal suure tühjuse varjamiseks. No kurat võtaks miks ei mänginud Recoba, Figo ja Stankovic. Ükskord kui see viimane oleks tõesti pidanud mängima teda ei kasutata. Draakon leegid on jälle kuumad, kuid muidugi just siis Mancini ei lase tal neid kasutada. Recoba peab vist tõesti Mancinil seda asja imema, et väljakule pääseda vist. Rääkimata sellest, miks ei mänginud Figo. Miks pandi äärele mängima Veron ja Hr. Kily \"Ma alles paranesin vigastusest, mille tõttu jäi mul 2-3 nädalat pre-seasonit tegemata\" Gonzalez.

                    Milline oli meie algkoosseis: J. Cesar; Ze Maria, Cordoba, Materazzi, Favalli; Veron, Pizarro, Cambiasso, Gonzalez; Adriano, Martins

                    Milline oleks olnud ajudega treeneri algkoosseis: Toldo; Ze Maria, Cordoba, Materazzi, Favalli; Figo, Veron, Cambiasso, Stankovic; Adriano, Recoba

                    Ning kõige tipuks näen päeva naelane Milanit, kes kindlasti Siena purustab.

                    Edit: Ahjaa - selle rotatasiooni võiks ta hooaja lõpuks jäta. HOoaja alguses rikkub see ainult meie shansse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Ma olen seda kogu aeg rääkinud, et Mancini on pask treener. Iga teise treeneriga suudaks Inter tiitli eest võidelda, kuid Manciniga mitte. Tema nägemused mängust ja rotatsioonist on natuke liiga imelikud. Aga teisalt, ega ma ei kaeble- Juvel ongi nii lihtsam.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Tanel


                        TOHINMAANNANVIHJEKELLEKAPSAAEDASEEKIVIKUKKUB:

                        Manciiiiinniiiiiii!

                        No kurat mida see nüüd pidi tähendama. Ei mõista ma seda meest mõnikord. Vahetevahel tundub, et need pikad juuksed on tal suure tühjuse varjamiseks. No kurat võtaks miks ei mänginud Recoba, Figo ja Stankovic. Ükskord kui see viimane oleks tõesti pidanud mängima teda ei kasutata. Draakon leegid on jälle kuumad, kuid muidugi just siis Mancini ei lase tal neid kasutada. Recoba peab vist tõesti Mancinil seda asja imema, et väljakule pääseda vist. Rääkimata sellest, miks ei mänginud Figo. Miks pandi äärele mängima Veron ja Hr. Kily \"Ma alles paranesin vigastusest, mille tõttu jäi mul 2-3 nädalat pre-seasonit tegemata\" Gonzalez. PS! Miks me kurat Toldot ei kasuta - Julio Cesar võib suhteliselt kindel välja näha, kuid Toldo on see kelle numbril on 1 ja ta on teinud piisavalt palju, et seda ka 90 minutit väljakul kanda.

                        Milline oli meie algkoosseis: J. Cesar; Ze Maria, Cordoba, Materazzi, Favalli; Veron, Pizarro, Cambiasso, Gonzalez; Adriano, Martins

                        Milline oleks olnud ajudega treeneri algkoosseis: Toldo; Ze Maria, Cordoba, Materazzi, Favalli; Figo, Veron, Cambiasso, Stankovic; Adriano, Recoba

                        Ning kõige tipuks näen päeva naelane Milanit, kes kindlasti Siena purustab.

                        Edit: Ahjaa - selle rotatasiooni võiks ta hooaja lõpuks jäta. HOoaja alguses rikkub see ainult meie shansse.
                        Seda purset oli tore lugeda.
                        Lihtsalt hea taaskord tõdeda, et Interiga ei ole kõik parimas korras.

                        Aga üks asi käib mulle juba pikemat aega pinda ja vajab välja ütlemist. Nimelt, kas on olemas ka mõni Interi mängija, keda sa ei oleks kunagi maa alla mananud? Praktiliselt kõik need, keda sa tsiteeritud postituses väljakule nõudsid, on mingil ajal olnud su viha all. Ja samuti need, keda maatasa tegid, on sinu jaoks kunagi olnud ikooni staatuses. No mida kuradit? Väljakul sibavad ringi siiski inimesed, mitte mängunupud.

                        Jalgpall on võistkonna mäng. Täpselt samuti, nagu ei saa kõigil alati mäng välja tulla, ei saa ka võistkond alati hästi mängida. Tulemus on kinni miljardis detailis, aga mängijate kallal ilkumine ei muuda asja paremaks.

                        Mina ei suudaks küll hommikul peeglist endale otsa vaadata, kui mõnda Juve mängijat vulgaarselt sõimaksin. Okei, antud juhul sa roppusi ei kasutanud, aga nagu mööduvad ajad näitavad, siis pole see sulle mingi probleem.

                        Mida sa Interi juures üldse fännad? Neid, kellel antud hetkel mäng hästi läheb? Mis siis saab, kui Inter ühel heal päeval laostub ja madalamasse liigasse langeb?

                        Alles see oli, kui Mancini oli Interi päästja, kui Stankovic oli täiesti mõttetu mees platsil, kui Veron oli lõpuks Interis oma õige hoo leidnud, kui Toldo oli pudrunäpust pensionär. Kolm punkti. Kui viitsiks sobrada foorumi vanemates teemades, siis leiaks ilmselt veel korduvalt rohkem äärmusest-äärmusesse sõimu ja jumaldamist.

                        Chill out!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas mazz
                          Alles see oli, kui Mancini oli Interi päästja, kui Stankovic oli täiesti mõttetu mees platsil, kui Veron oli lõpuks Interis oma õige hoo leidnud, kui Toldo oli pudrunäpust pensionär. Kolm punkti. Kui viitsiks sobrada foorumi vanemates teemades, siis leiaks ilmselt veel korduvalt rohkem äärmusest-äärmusesse sõimu ja jumaldamist.
                          Klassika on ikkagi Tanel Adriano fänlus. Alguses oli Tanel Adraino suurim fänn, siis suurim vihkaja ja nüüd siis jälle suurim fänn

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Mina ei sõimanud möödunud postituses ühtegi mängijat, vähemalt enda teada mitte, vaid Mancinit, kelle hiiglaslikud vead algkoosseisu koostamisel maksid meile 3-punkti. Ning ärge arvake, et see tähendab, et nüüd Inter on konkurentsist kohe väljas või midagi. See on vägatõenäoline, et Renzo Barberal kaotavad ka Juventus ja Milan. Palermo on supervõistkond ning läbi õnne seda mängu samuti ei võidetud - ilmaasjata ei ennustanud ma neid 4. kohale.

                            Ja see, mis minu ja mängijate vahel \"toimub\" võib nimetada kireks. Kas oleks normaalne, kui ma ütleks: \"Eks järgmine mäng siis mängib paremini\" või \"Noh, ju ta järgmises intervjuus ütleb hoopis toredamaid asju\". Mina jälgin pigem seda, mida tehakse valesti, mitte õigesti. Ning mina tahan mängjaid väljakule hetkevormi (ja osasi ka usalduse) järgi, mitte selle järgi, kuidas kunagi kehvalt mängiti või midagi valesti öelda. Mina toetan Interit ennast, kui mängija lahkub, siis enamikel juhtudel on mul tema edaspidisest karjäärist peaaegu suva (isegi kui tegu oleks Adrianoga) või olen kellegi peale vihane (kas lahkuja enda või mõne üleminekuga seotud isikuga) ning viimane, kuid väga vähese tõenäosusega variant on see, et jälgin lahkunud mehe tegemisi, oleneb muidugi klubist kuhu ta läheb. Ning kui sa üritasid väita, et mina jätaks Interi fännamise, kui see madalamasse liigasse langeks, siis su väide on väga vale.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              No aga lihtsalt tõesti arusaamatu, millega teeni Kily välja endale koha algrivistuses?:S Recoba ning Figo samuti pingil...
                              ...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Tanel


                                Mina ei sõimanud möödunud postituses ühtegi mängijat, vähemalt enda teada mitte, vaid Mancinit, kelle hiiglaslikud vead algkoosseisu koostamisel maksid meile 3-punkti.
                                Rääkisin pigem üldiselt ega väitnudki, et sa seal mängijaid sõimasid.

                                Ja see, mis minu ja mängijate vahel \"toimub\" võib nimetada kireks. Kas oleks normaalne, kui ma ütleks: \"Eks järgmine mäng siis mängib paremini\" või \"Noh, ju ta järgmises intervjuus ütleb hoopis toredamaid asju\". Mina jälgin pigem seda, mida tehakse valesti, mitte õigesti. Ning mina tahan mängjaid väljakule hetkevormi (ja osasi ka usalduse) järgi, mitte selle järgi, kuidas kunagi kehvalt mängiti või midagi valesti öelda.
                                See kõik on ju tore, aga mu point oli veits teine. Kui mängija vorm on kehv või mis iganes, siis ei tähenda see veel, et ta oleks idioot, jobu või muu taoline elukas. Miks ei võiks mängija olla lihtsalt kehvas vormis näiteks?

                                Mina toetan Interit ennast, kui mängija lahkub, siis enamikel juhtudel on mul tema edaspidisest karjäärist peaaegu suva (isegi kui tegu oleks Adrianoga) või olen kellegi peale vihane (kas lahkuja enda või mõne üleminekuga seotud isikuga) ning viimane, kuid väga vähese tõenäosusega variant on see, et jälgin lahkunud mehe tegemisi, oleneb muidugi klubist kuhu ta läheb.
                                Misasi on klubi? Mängijate ja asjapulkade kooslus. Sõimates alusetult mängijaid, sõimad sa alusetult ka Interit. Või mis asi see Inter ise sinu jaoks siis on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X