320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Pealik


    Algselt postitas Jasper


    Algselt postitas Tanel


    Muidugi pärsat seda on kas 3 punkti või ...
    Kui sa nüüd veidike pingutad siis avastad, et kolme punktine vahe peale derbyt pole võimalik.
    Jutt jumala õige. Paraku aga on peale derbyt vahe 1 punkt meie kasuks. That\'s a promise!
    Ancelotti lubas, et ta ei lahku enne lepingu lõppu.
    Kumba teist nüüd uskuda.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Algselt postitas Jasper


      Algselt postitas Pealik


      Algselt postitas Jasper


      Algselt postitas Tanel


      Muidugi pärsat seda on kas 3 punkti või ...
      Kui sa nüüd veidike pingutad siis avastad, et kolme punktine vahe peale derbyt pole võimalik.
      Jutt jumala õige. Paraku aga on peale derbyt vahe 1 punkt meie kasuks. That\'s a promise!
      Ancelotti lubas, et ta ei lahku enne lepingu lõppu.
      Kumba teist nüüd uskuda.
      Et juba selline mees nagu Sir Alex Ferguson, kelle leping lõpeb surma puhul:P
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        VS3 kannab tänast kohtumist lives üle
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Interi sõbrad vist muhelevad nüüd.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Pealik


            VS3 kannab tänast kohtumist lives üle
            Eino seni on vähemalt XTRA pealt ikka näidanud nii, et midagi hullu pole. Lausa eelistaksin XTRA pealt, sest seal on originaal kommentaar.

            Täna ilmselt lausa inglis keelne.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Eile siis Rangersiga 1:1. Kuradi värdjad ajasid nii närvi mind. Mingit aumehe mängu neil polnud, ainult kraaklesid. Pole ime, et ükskord asi väga tuliseks läks. Cristiano Zanetti saadeti väljakult minema selle punnkõhu poolt, kes mängu vilistas, selle-eest, et Zanetti peale vilet ning juhuslikult juhtuslikult lendas pomm temast kõigest paari meetri kauguselt mööda. Burdisso ja see kõige suurem till Ferguson hakkasid juba tõuklema omavahel, kui Andreolli tõsiselt vigastada sai ning Rangers mängu ei peatanud. Oleks võinud Burdisso väikese sinika talle teha iseenesest - mina oleks tema poolt olnud. Forza Burdisso! Tegi muideks väga hea mängu eile. Üks meie parimaid. Adriano tõestas, et suudab ikka väravaid tihedamalt lüüa, kui üks kuu. Juba viimase 2 nädalaga 5 väravat.

              Edit: Ahjaa, give us REAL!
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Ise tõstaksin ehk esile nooruki Andreolli kes tegi täitsa kena mängu, kuid eilne vigastus tundus päris tõsine olevat. Arusaamatuks jäi kas shotlaste kaitseliin oli tugev või meie ründeliin nõrk, sest millega suurepärasega vastase värava alla hakkama küll ei saadud...
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  et Zanetti peale vilet ning juhuslikult juhtuslikult lendas pomm temast kõigest paari meetri kauguselt mööda.
                  ei saa aru aga olen selgitusest huvitatud


                  Edit: Ahjaa, give us REAL!
                  no reali võit hetkel pole iseenesest mingi saavutus praegusel hetkel aga ega ma vastu poleks kui üks minu vihatuimatest klubidest esimese ringiga ära kukub.

                  ootan juba derbyt
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas Pealik


                    Ise tõstaksin ehk esile nooruki Andreolli kes tegi täitsa kena mängu, kuid eilne vigastus tundus päris tõsine olevat. Arusaamatuks jäi kas shotlaste kaitseliin oli tugev või meie ründeliin nõrk, sest millega suurepärasega vastase värava alla hakkama küll ei saadud...
                    Jap, kiideti teda väga nii Forza Inter foorumites kui ka minu silmis oli väga hea. Mingeid imesi ei pidanud ootama, aga vigu ei teinud ning jällegi sai kinnitus väide, et noormehel on ees suur tulevik. Juhul, kui ta nagu mitmed teised, järsku ära ei lange.

                    Real Madridi olen juba pika aega tahtnud ning iseenesest oleks suhteliselt tore Ronaldole koht kätte näidata. (Ainult tema pärast tahangi ning muidugi, et osad mängijad saaks näidata, et lollid olite et minema lasite) Mingite tillide vastu kindla peale ei taha mängida - Bayern, Real, Chelsea, ManU oleks minu eelistused.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Mingite tillide vastu kindla peale ei taha mängida - Bayern, Real, Chelsea, ManU oleks minu eelistused.
                      vaatan, et Tanel on paranoilise õnneotsija põhimõtted välja vahetanud ja tõeliseks tifosiks kujunenud smile tähendab tere tulemast
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        mäng Realiga oleks kindlasti vaatamist väärt.
                        täpselt pole jälginud aga endised Madridi mängijad praegu Interis enamuses vist põhikoosseisus ja vastasseis oleks kindlasti huvitav. Ronaldo saaks ka oma hiilgeaegu meenutada.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Ahjaa, ma pole ainus, kes tahaks neid klubisi (eelistaks Reali, siis Chelseat jne). Keegi kõrge mees seal Milaanos tahab seda sama. EDIT: lausa kaks. :P

                          Aga iseeenest on vajalik mängida tugevamate võistkondadega, sest muidu vähese konkurentsiga ei pingutata nii palju ning vorm võib langeda.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            ma tahan ka juba näha real-inter mängu. kütaks kirgi, oleks dramaatikat, aga kahjuks võib selline mäng lõppeda interi fännide käitumisega arvestades ronaldo käitumist ja eelmist aastat.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Jasper


                              ma tahan ka juba näha real-inter mängu. kütaks kirgi, oleks dramaatikat, aga kahjuks võib selline mäng lõppeda interi fännide käitumisega arvestades ronaldo käitumist ja eelmist aastat.
                              ma ei saa lause lõpust hästi aru ja mis ronaldoga seotud käitumist mõtled? ma tahaks ka mäletada

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas orbitaaljaam


                                Algselt postitas Jasper


                                ma tahan ka juba näha real-inter mängu. kütaks kirgi, oleks dramaatikat, aga kahjuks võib selline mäng lõppeda interi fännide käitumisega arvestades ronaldo käitumist ja eelmist aastat.
                                ma ei saa lause lõpust hästi aru ja mis ronaldoga seotud käitumist mõtled? ma tahaks ka mäletada
                                ronaldo pehmelt öeldes vilistas ju interile(fännidele) näkku ja lahkus viimasel minutil(kui ma ei eksi siis isegi tehti asi ametlikuks 1 septembril aga noh eks see ole juba mingi juristide teema)
                                aga kui sa ei mäleta mis interi fännid eelmine aasta tegid siis pärast kerget mõttepausi oled minuga nõus, et see pidavat olema KÕIGE LOLLIM SÕNAVÕTT yldse, mis sinult tulnud
                                vihje-ILUTULESTIK
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X