320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Talvel ehk tuuakse minu suur lemmik Jimenez sisse, kuid suvel hoian pöidlad pihus Messi jaoks (raha tuleks kõvasti välja käia, aga ei näe seda võimatuna).
    mis sunniks:
    a) Barcelonat Messit müüma?
    b) Messit lahkuma Barcast Interisse?

    Kommentaar


      Seda et Materazzi ja alkohol on kaks kõige lahedamat asja maailmas

      Kommentaar


        Isegi mina, kui Roma fänn loodan et Messi teile tuleks...Saaks ta ometi Barcast minema, liiga hea mees on...

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          mis sunniks:
          a) Barcelonat Messit müüma?
          b) Messit lahkuma Barcast Interisse?
          a) Moratti raha (ta on poissi küllaltki kiindunud juba aasta-kaks... moratti on mitmel korral välja öelnud, et ta tahaks Messit Interisse)
          b) see, et Messil oleks siin terve Argentiina koondis ees ning ka seda, et tal Interi vastu soojad tunded olevat (vähemalt mängivad nad Ronnie'ga PSP'd ning Messi olla Inter koguaeg)

          Lisaks on väga võimalik, et Messile võib pähe tulla, et ta ei mahu Ronaldinhoga ühte klubisse kuigi nad vist saavad isiklikult väga hästi läbi.

          Põhiprobleem on muidugi punkt a, aga jah, kui Moratti siin rekordsummasid spekulatsioonide järgi välja käima on valmis, siis poleks ka see ületamatu. Ma usun, et väga palju oleneb asi selle hooaja lõpptulemusest. Figo ei sobi uue Interi taktikaga kokku ning nagunii on talle asendust vaja. Tippklassi ründav poolkaitsja ostetakse järgmine suvi nii või naa. Ainuke küsimus on kes. Messi on kahtlemata soovilistis Morattil esimene. Ning enne seda suve (Ibra ja Vieira) pole palju kulutatud samuti ning nüüd oleks ehk perfektne võimalus hoiule läinud raha lauale pajatada.
          sigpic

          Kommentaar


            Kogu selle kammi juures nagu Laporta, ja Barca huvid üldse nagu välja unustatud või kuidas?
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Isegi mina, kui Roma fänn loodan et Messi teile tuleks...Saaks ta ometi Barcast minema, liiga hea mees on...
              Suht üles puhutud tüüp. Ma pole küll näinud, et ta midagi teeks.

              Kommentaar


                Homme on ees üliraske mäng Atalantaga. Lisaks sellele, et neil on paar tõsist peavalulist figuuri meie vastu pakkuda peame me mängima väga noore Burdisso - Andreolli kaitseliiniga, sest kolm vanemat meest on erinevatel põhjustel väljas. Suhteliselt raske saab olema 11-ndat võitu saada, aga olles mõlemat meest varem näinud siis peaks nad koos vägagi korraliku paari tegema. Ibrahimovic ka väljas ning see tähendab, et pingil näeb suure tõenäosusega Ungari tulevast ässa Attila Filkorit, kes ilmselt suure eduseisu korral ka pingilt sekkub. Ka Maaroufi on kaasa võetud ning kaitsesse on appi toodud Primavera tiimi Dennis Esposito.
                sigpic

                Kommentaar


                  Loodan et te Cruzi mängu ei pane muidu võite isegi võita

                  Aga Atalanta on jah tõesti raske vastane...Sitkelt panevad. Doni on ka päris hästi pannud...

                  Kommentaar


                    Cruz on vigastatud ja kui me tema mängu paneksime oleks võit juba enne kindel. Ma eeldan, et sa mõtled hoopis Adrianot?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ei ei...Lihtsalt ma ei teadnud et Cruz vigastatud...Tema on teid päris mitmed korrad päästnud sel hooajal...Puujalg Adriano sööb juba jõulukalkunit ilmselt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Isegi mina, kui Roma fänn loodan et Messi teile tuleks...Saaks ta ometi Barcast minema, liiga hea mees on...
                        Et Barca on liiga lahja tema jaoks, eh?

                        Minuarust võib Inter ainult unistada Messist. Moratti on paar korda maininud ja mõni fänn on võibolla pilvedes, aga Barcal pole kindlalt mingit plaani teda maha müüa ja Messi on ka pidevalt öelnud, et ei lähe ta kuhugi. Ronny ja Messi mahuvad ideaalselt ühte meeskonda, nende koostöö on väga hea. Ja pealegi miks peaks üldse Barca lammutama maailma võimsama ründekolmiku (r.e.m) ?

                        Kommentaar


                          Puujalg lõi värava! Nibin-nabin sai vigastustega võideldes (Recoba sai mängu alguses oma 110'nda vigastuse) 2:1 võit ning rekord on viigis.

                          Kurat aga mängu raisk ei näinud!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Adriano on Jumal!

                            Kommentaar


                              Palju õnne rekordi kordamise puhul...Aga loodan et teil siis läheb nagu meile eelmine aasta. Rekord ja teine koht

                              Häid pühi!

                              Kommentaar


                                Irw, Messi Interisse?

                                Irwww.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X