320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Interi väravate ja muude videote jaoks -> http://youtube.com/profile?user=TanelSoccernet

    Ibra trikid ja kollid Livorno vastu peaks vähemalt hommikuks üleval olema. Uploaditud on küll, kui vaja siis võib requestida ka teisi värskeid Serie A väravaid/mängude highlightse.
    sigpic

    Kommentaar


      Stankovici parimad sõbrad on postid.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Ole mureta, Derby`s kõmmutab ta veel samasuguse iluduse nagu oktoobri lõpus, esimeses vastasseisus Milaniga. Ja kas keegi kinnitaks Gattuso osalemist järgmine nädal. Lugesin kuskilt, et ta kaartidega on väljas. Ise tahaks näha parimat Milani koosseisu ja siis neile järjekordselt tuule alla teha. Ja huvitav-huvitav mida suudab Ronaldo? Mees ise lubas terve eeloleva nädala pühendada vormi parandamisele, et Derbyks valmis olla. Igatahes C.Nord teeb selle õhtu talle kindlasti meeldejäävaks.

        Kommentaar


          Tegelikult parem oleks üldse tede ignoreerida, näitaks natukene klassi, mida tal kindlasti ei ole.
          sigpic

          Kommentaar


            Mul pole isiklikult midagi Interi vastu, aga loodan Milani võitu

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Tegelikult parem oleks üldse tede ignoreerida, näitaks natukene klassi, mida tal kindlasti ei ole.
              natukene respekti peaks ikka olema...Mees juba jala valgeks saanud ja kuulduste järgi hästi mänginud Milani eest.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                natukene respekti peaks ikka olema...Mees juba jala valgeks saanud ja kuulduste järgi hästi mänginud Milani eest.
                Eks ta üritab mingit hirmsat ultrat mängida stiilis, et kõik, kes meie mõttetust klubist lahkuvad, on sitad mängijad ja väärivad needmist karjääri lõpuni
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Eh. Primavera derbi võitsite siis teie seisuga 4:2. Mäng peeti Interi kunagise mängija Benito Lorenzi auks, kelle eluküünal kustus eile.

                  Väravad:
                  28. Pedrelli (Inter)
                  40. Balotelli (Inter)
                  54. Conrotto (Inter)
                  55. Andreolli (Inter)
                  56. Di Gennaro (Milan)
                  62. Willy Aubameyang (Milan)

                  Jään ootama päris-derbit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Ole mureta, Derby`s kõmmutab ta veel samasuguse iluduse nagu oktoobri lõpus, esimeses vastasseisus Milaniga. Ja kas keegi kinnitaks Gattuso osalemist järgmine nädal. Lugesin kuskilt, et ta kaartidega on väljas. Ise tahaks näha parimat Milani koosseisu ja siis neile järjekordselt tuule alla teha. Ja huvitav-huvitav mida suudab Ronaldo? Mees ise lubas terve eeloleva nädala pühendada vormi parandamisele, et Derbyks valmis olla. Igatahes C.Nord teeb selle õhtu talle kindlasti meeldejäävaks.
                    Gattuso kohta tõesti ei leia hetkel(arvatavasti kuni uus ditsiplinaarraport enne mängu välja hõigatakse andmeid) üles. Kas ma mainisin sulle, Kristjan, ka teda enne mängu vesteldes? Siis mul oli mingi link nendest, kel kaart all...Mängu ajal olid meeles, et Bonera ja Jankulovski ei tohi kaarte saada.

                    Võib-olla on Derby jälle päevasel ajal. Pisut tobe, aga oli ta päeval ju eelmine aastagi.

                    Ronalts teeb CN69 selle õhtu meeldejäävaks, mitte vastupidi
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Pole mina kuulnud-näinud Gattusost midagi. Lootma igatahes peab, et ta mängiks.

                      Kommentaar


                        Gattuso mängib, Gazzetta teda mängukeelu alla ei tembelda, seal ilusteb ainult Marco Boriello nimi. See on mingi järjekordne interneti arusaamutas, kus keegi midagi valesti oli kuulnud või näinud.

                        Tegelikult on suhteliselt ükskõik millal see derby on, erilist muutust see ei too enam, vähemalt Interile. Ongi ehk parem, et ei pea pühapäeval nii kaua ootama.

                        Andreolli on Primavera jaoks juba liiga äss, paaris viimases mängus vigastusest naastes on ta sel superesitusi teinud ning ka väravaid löönud.

                        Maarek, kui Inter oleks Calciopolis vahele jäänud millegagi, siis ma ei läheks ja kutsuks teisi klubisid mõttetuks. Eriti kui nad kahel korral meile pähe teeks.

                        Ronaldot ma ei nea, õnneks ei meeldinud ta mulle juba siis eriti, kui ma Interist veel peaaegu mitte midagi ei teadnud ning minu jalgpall piiruds rahvusvahelisega. Ta ei vääri meie poolt mingit tähelepanu ega ka austust, ma loodan, et CN ka seda järgib.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Veidi vähem kui 23 h 30 minutit on Valencia mänguni. Mancini kinnitas, et Adriano ei ole paranenud ning ei saa mängida, mis kõige parem uudis pole.

                          Sai vaadatud pikemaid highlightse Livorno mängust ning kui Zlatan suudab samamoodi mängida, siis oleks super. See oli Zlatani üks parimaid etteasteid Interi eest, kui mitte parim. Livorno kaitseliinist tegi ta oma 10-l korral naljanumbri.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Sai vaadatud pikemaid highlightse Livorno mängust ning kui Zlatan suudab samamoodi mängida, siis oleks super. See oli Zlatani üks parimaid etteasteid Interi eest, kui mitte parim. Livorno kaitseliinist tegi ta oma 10-l korral naljanumbri.
                            Ei saa mainimata jätta, et La Liga 3. kohal paiknevat Valenciat üsna mõttetu võrrelda Livornoga, kes Serie A-S korralikul allakäigutrepil ja hetkel 12. positsioonil paikneb Ma lausa ootan, mis trikke Ibra teeb Valencia kaitseliini vastu, kes sel hooajal Mestallal tervelt 6 väravat endale lasknud lüüa

                            Mina üritan täna õhtul Sopcasti käima tõmmata ja ühele neist tiimidest ka pöialt pidada
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              davai davai...näidake nüüd milleks te võimelised olete ja tooge see võit ometi ära!!!

                              Kommentaar


                                Natukene imelik algkoosseis, hommik on õhtust targem ning ärgem midagi ütle.

                                Julio Cesar
                                Maicon - Materazzi - Cordoba - Burdisso
                                JZ - Dacourt - Maxwell
                                Stankovic
                                Ibrahimovic - Crespo

                                Minu suureks kurvastuseks pole pingile jõudnud Recoba, kelle jumalik talent oleks kahtlemata suur relv olnud nii kaua kui ta terve on jälle. Tema koha on võtnud Mariano Gonzalez.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X