320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Võin kihla vedada, et Tanel tuleb nüüd Zanettist rääkima
    12 aastat on siiski üsna arvestatav nähtus, seega ei tohiks selles väites ju midagi valet olla.

    Saksa klubi fänni naljasoon on küll kuhugi ära eksinud, et kohe mitte üldse ei saa pihta, mida öelda tahetakse
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Tegelt ma seda tahtsingi öelda, et cannumani lause oli mõttetult provokatiivne.

      Kusjuures, mul on küll üsna kahju, et selliseid 10 aastat klubis viibivaid mängijaid on tippklubides üsna vähe. No Interis praegu pole vist kedagi peale JZ, Juventuseski ainult Del Piero ja Birindelli.

      Kommentaar


        Üle kümne pole tõesti keegi mänginud, aga päris pikalt on olnud Cordoba ja Recoba, kellest viimane küll lahkub. Ka MM23 ja FT1 on kaua siin ringi jõlkunud.

        Muideks, Luis Figo ei ole Interi, vaid jalgpalli legend, aga meie ajaloos on tal juba koht välja võideldud. Juba kasvõi Moggi külastuse kohtuniku ruumi mainimisega pärast 0-2 või 1-2 (mälu ei ole kindel, vist oli viimane) kaotust Juvele eelmine hooaeg ning sellega seoses karistada saanud. Aga noh, mõned kuud hiljem sai ta ilusasti FIGC ja Lega Calcio geeniustele keskmist sõrme näidata.

        Viimati mainis siis Carlos Tevez, et on kuulnud, et Inter tahab teda ning oli ise suhtelisest soosiv selle diili suunas. Eks näis, Zlataniga koos oleks ta kahtlemata kobe. Või kui vaja ka Crespo'ga saaks hakkama.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Muideks, Luis Figo ei ole Interi, vaid jalgpalli legend, aga meie ajaloos on tal juba koht välja võideldud. Juba kasvõi Moggi külastuse kohtuniku ruumi mainimisega pärast 0-2 või 1-2 (mälu ei ole kindel, vist oli viimane) kaotust Juvele eelmine hooaeg ning sellega seoses karistada saanud. Aga noh, mõned kuud hiljem sai ta ilusasti FIGC ja Lega Calcio geeniustele keskmist sõrme näidata.
          Ma mäletan ka seda kommenteerimist. Minu emotsioon sel hetkel oli, et what a whining c*nt/tüüpiline interista, sest erinevalt paljudest-paljudest mängudest oli selles mängus vile täitsa viisakas ja Juve(loe: Del Piero super karistuslöök) tegi ise sotid selgeks, mitte mingi kohtunik.

          Edit: lisan veel siia sellise asja
          Algselt postitas Tanel Vaata postitust


          Sobivad täielikult. Kohtunikega ei vingu. Midagi ülitähtsad ära ei antud.
          Eks siis püüa tõestada, et Figo rääkis 2-0 tappa saamisest, kui Materazzil jäi jällegi punane saamata. Oi, kuidas see Ibra omas ikka va Interit.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Figo rääkis 2-1'st ja Del Piero karistuslöögist. Mitte, et Inter sel päeval eriti normaalset esitust näitas, aga see karistuslöök oli ikka väga pehmelt antud peale Nedvedi väga kerget kukkumist. (võib-olla oli Del Piero, aga Del Piero pole teab mis sukeldumisekspert, kuid tšehh seda on)

            Figo kommentaarid olid aga küllaltki sobivad, sest on ju keelatud siseneda kohtunike ruumi, rääkimata selle tembu tegemist ülitähtsas mängus ning pärast neid jute tehti talle mõnus rahatrahv ning ajati udu nagu Moggi poleks käinudki kuskil. Nagu hiljem aru saime polnud see mitte esimene kord tal neid visiite teha ja mõnel korral unustas ta ka ukse lukust lahti keerata.

            Ükski teine mängija ei julgenud selliseid asju Itaalias välja öelda, sest kõik teadsid mis seepeale juhtuda võib. Kahju, et kümme aastad lasti Moggil oma asjameestega Serie A'd röövida. Naiivne oleks mõelda, et seda vaid 2004/2005 hooajal tehti. Arusaamatu on ka vaid viie-aastane bänn mehele, kes on korduvalt oma klubidega räpaste meetoditega vahele jäänud. (Napoli ja Torino on ka vist Moggi maffiakätt tunda saanud)
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Figo rääkis 2-1'st ja Del Piero karistuslöögist. Mitte, et Inter sel päeval eriti normaalset esitust näitas, aga see karistuslöök oli ikka väga pehmelt antud peale Nedvedi väga kerget kukkumist. (võib-olla oli Del Piero, aga Del Piero pole teab mis sukeldumisekspert, kuid tšehh seda on)
              Fakt on see, et mõned vead lähevad igas mängus ühele poole-teisele poole. Kui need on antud dive eest, siis on kole küll, kuid enamasti on tegu ikka semi-dive'iga ning seda teevad mõlemad võistkonnad. Loomulikult tunneb ekspert Figo daivi momentaalselt ära ja just sellepärast peakski tema enne kolm korda oma mune suudlema, kui selle koha pealt sõna võtab.

              Ja nagu juba mainitud ei saanud lihunik oma järjekordset lõikust korraldades väärikat palka selles kohtumises.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Naiivne oleks mõelda, et seda vaid 2004/2005 hooajal tehti. )

                Sama naiivne on mõelda, et Inter selles ei osalenud.
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Fakt on see, et mõned vead lähevad igas mängus ühele poole-teisele poole. Kui need on antud dive eest, siis on kole küll, kuid enamasti on tegu ikka semi-dive'iga ning seda teevad mõlemad võistkonnad. Loomulikult tunneb ekspert Figo daivi momentaalselt ära ja just sellepärast peakski tema enne kolm korda oma mune suudlema, kui selle koha pealt sõna võtab.

                  Ja nagu juba mainitud ei saanud lihunik oma järjekordset lõikust korraldades väärikat palka selles kohtumises.
                  Figo ei rääkinudki midagi mingi konkreetse olukorra kohta ise vaid tema mainis seda, et Moggi külastas kohtunike ruumi vaheajal.

                  Ja Juventuse mängudes ei läinud need mängud kunagi teisele poole, vaid ikka ühele poole. Vaid mõned kindlad kohtunikud olid. Näiteks pärast seda, kui kuskil üheksakümnendate keskel keegi kohtunik Juve kahjuks vale otsuse tegi ei vilistanud too vist ligi 5 või enamgi aastat nende mänge.

                  Lihuniku asi oli hoopis teises mängus. Figo jutt käis hooaja teise mängu kohta veebruaris, kus oligi see Del Piero ilus karistuslöök. Muideks, nn. lihunik peaks olema selle hooaja Serie A parim täklingu sooritaja ligi või üle 95% õnnestumisprotsendiga. Vähemalt voor või kaks enne lõpu ta seda oli, aga nüüd on Eurospordi statistika kuskile kadunud. Rääkimata sellest, et tänu oma reputatsioonile saab ta iga neljanda vea eest kollase kaardi, samas kui osad mehed, kes on nagu kõvasti rohkem vigu teinud, teenivad kaartide tõttu vaid ühe mängukeelu hooaja peale.

                  duff_K, meie osalesime selles. Või õigemini selle välja toomises. Kui me oleks oma 90'ndate lõpu ja ka uue milleeniumi algus tiimiga sohki teinud, siis me oleks pika puuga kõik kinni pannud. Ma ei usu, et Moratti tahaks oma isa vigu korrata ning räpaseid trike korrata. (ühe oma Meistrite Liiga tiitli saime me suht kindlalt cheat'ides)
                  sigpic

                  Kommentaar


                    sa oled nagu praegused mehed ida-naabri valitsuse eesotsas.......... raiud pimedalt oma teooriat..... kus kohast sa võtad, et te oleks pika puuga kõik kinni pannud ??????.....Milan ja Juve saavutasid euroopas ka edu???? kas need kohtunikud olid ka mõjutatud.....inter pole kulligi saavutanud...(v.a viimased kaks aastad vigases konkurentsis)......... "sina ei usu, et moratti tahaks.".....sul pole ju õrna aimugi mida moratti tahab või ei taha......sa lihtsalt räägid seda mida sinu aju sulle ette kirjutab......... sa ei tea enamust mida seal toimus(samuti ka mina mitte)....me ei või ettekujutadagi palju maha mätsiti kinniste uste taga ja palju mitte.............. see sinu pime usk Interisse on ausalt öeldes iiveldama ajav....... minu arust on kõik tore, et sa fännad oma lemmikklubi jne aga sa suhteliselt tihti kaotad realsus taju oma jutuga...... mine loe natuke teiste klubide teemasi ja saad aru, et keegi ei ülista oma klubisi nii nagu sina....... kui siis läbi huumoriprisma
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Ja Juventuse mängudes ei läinud need mängud kunagi teisele poole, vaid ikka ühele poole. Vaid mõned kindlad kohtunikud olid. Näiteks pärast seda, kui kuskil üheksakümnendate keskel keegi kohtunik Juve kahjuks vale otsuse tegi ei vilistanud too vist ligi 5 või enamgi aastat nende mänge.
                      Tupsu, ära lahmi niimoodi. Või on sul sellekohta mõni tõestus ka? Minul pole küll midagi sellist silma jäänud. Ja ma olen 100% kindel, et asi polnud nii hull, kui sina ette kujutad. Väike kohtunike mõjutamine ehk oli, aga selle eest on karistused saadud. Ja perse, kaua te (eriti muidugi sina, Tanel ) viitsite jaurata selle asja üle? Kohtuasjad tõestatud, karistused saadud. Loodame, et enam mitu head aastat skandaale ei tule ja Serie A`s saab varsti näha jälle ilusat ja põnevat jalgpalli.

                      Päikest.

                      PS. Ma olen kindel, et Tanel ka 10 aasta pärast sarjab Juventust sama asja eest. Saa juba vihast üle, mees.

                      Kommentaar


                        duff_K, mis edu saavutas Juve Euroopas? See teie CL'i võit oli küllaltki dopingune.

                        Eks ma raiu oma teooriad ida-naabrite stiilis samamoodi edasi, kui paljud Juventuse fännid süüdistavad Interit kogu skandaalis.

                        Ega seda skandaali ära ei unusta ka mitte kümne ega viiekümne aasta pärast. Viha Juventuse ja Interi vahel jääb mõlemapoolseks kahtlemata, see juba rivaalidega nii on. Ka mina tahan Serie A'sse skandaalivabat ja ilusat ja põnevat jalgpalli ning usun, et seda ka varsti näha saab nagu ma maininud. Loodetavasti Inter ei pea selliseid jalutuskäike tegema nagu möödunud hooaeg ning suur kolmik ja palju musti hobuseid eeshulgas Fiorentina ja Romaga segab kaarte tugevalt ning üle pika aja näeks jälle hooaegu nagu kurb 2001/2002 või praegune Hispaania olukord, kus tiitlivõidu võimalus oleks viimases voorus mitmel klubil. Seda muidugi taseme tõusu tänutähele, mitte langusele. Itaalia jalgpall saab loodetavasti varsti samale tasemele kui see oli 90'ndatel, teistest peajagu üle.

                        Muideks, Inter on suhteliselt kindlalt ostnud endale ründaja David Suazo, mis tähendab ka head aega Recobale. Cagliari president Massimo Cellino kinnitab seda ning ütles, et vastu saadi 50% lootustandev noor ründaja Robert Aqcuafresca, kes kahjuks Interi eest mängugi kirja pole saanud sest oli koguaeg laenul. Pluss veel maksti 6,5 miljonit.

                        Mees oleks alguses Roma'sse pidanud minema, kuid Cellino palus, et Roma ootaks hooaja lõpuni läbirääkimistega ning Roma täitis seda soovi. Samas Inter hakkas üleminekust rääkima juba hooaja keskel ning sõlmis põhimõtteliselt diili ära. Ärimaailm on karm.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          paljud juve fännid???....srry ma ei tea ühtki kes interit süüdistaks kogu skandaalis samamoodi mina ise ei süüdista interis kogu skandaalis kuid samamoodi nagu sina oled suht kindel, et inter oleks puhta töö teinud, siis mina olen sama kindel, et neil oli ka seal osa......... aga peale selle võidu oli veel kaks aastat järjest finaalis ja siis jällegi mõne aastase pausi järel finaalis ???... .....minul ei ole absoluutselt mingit viha interi vastu...... nagu selle teema algatajana kunagi ka ütlesin, siis kuulub pärast juvet itaalias minu sümpaatia Interile, aga viimasel ajal kipub see sinu postituste pärast kustuvat ....... minu kogu jutupoint oli selles, et võta tuure vähemaks....võitsite nüüd kaks aastat tiitli fain (ei hakka mina seda väärtust teil küll kuidagi vähendama kuigi võiks ju)......aga palun ära hakka siin mingit mineviku solki ja rämpsu üles keerama ja tegema mingeid ajuvabasi oletusi eks.....
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Ma lihtsalt huvi pärast küsin, et miks juve aastatel 1996, 1999, 2000, 2001 ja 2004 ei võitnud, kui kõik kohtunikud olid juba 90-ndate keskpaigast alates ära ostetud? Ja tuletaks meelde, et nt CL`is on Juventusel pidevalt hästi läinud. Kas ka seal olid ka kohtunikud "ära ostetud" või siis olid kõik dopingut täis tuubitud (nt olime ju aastal 2003 finaalis ning varasemaid poolfinnali ja finaali kohti ei hakka üles lugemagi).

                            Ja muideks, mul pole ka viha Interi vastu. Mis kuradi viha peab olema rivaalide vahel, loll jutt. Parem võitku

                            Ja sellele asjale tahaks ikka tõestust saada, eksole (Muidu jätad endast natuke tühikargaja mulje):
                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Näiteks pärast seda, kui kuskil üheksakümnendate keskel keegi kohtunik Juve kahjuks vale otsuse tegi ei vilistanud too vist ligi 5 või enamgi aastat nende mänge.

                            Kommentaar


                              Ja üleüldse ma ei saa aru, kuidas on see sinu teooria võimalik. Juventus ostab ära kohtunikke, sahker-mahkerdab kõigiga ning mitte keegi ei saa sellest aru ja/või ei too seda aastaid avalikkuse ette. Itaalias siis pole ühtegi kohtunikku, kes oleks öenud: "Juventus tahtis mind ära osta või mul soovitati niimoodi vilistada." Persse, väga kahtlane.

                              Aga ma üldiselt ei süüdista kedagi meile ärategemises. Ma täitsa usun, et Moggi jamas midagi viimasel paaril hooajal. Samas ma usun, et Juve oleks need tiitlid saanud nii või teisti, sest kooseis oli sama võrra teistes parem, kui Interi oma praegusel hetkel teistest üle.

                              Kommentaar


                                Kas oleks võimalik, et Milano Interi teemas lõpetataks see Juve/kohtunike teema? Kui te ise ei saa hakkama, ma võin teie eest teha sellise teema nagu "Juve ja ära ostetud kohtunikud".

                                Mulle nüüd tundub, et Real ei saa Adrianot endale ja Cassanot te ka ei taha, nii et kuulujutud on vaibunud. Kuid ootan huviga mis saab Tevezest. Usun, et Ibra, Tevez omaks ikka Serie A rahva ära. Kuid eks näeb.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X