320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kindlasti on..Samuti on mul rahakotist 500- puudi, sa ei tea sellest midagi?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      kindlasti on..Samuti on mul rahakotist 500- puudi, sa ei tea sellest midagi?
      Kas puudu või puudi?

      Kommentaar


        vat ei tea, mul rahakott kadunud ja ei saa järgi vaadata

        Aga minu poolt siis teema risustamisest aitab, niigi tegime palju poste Interistadele

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          vat ei tea, mul rahakott kadunud ja ei saa järgi vaadata

          Aga minu poolt siis teema risustamisest aitab, niigi tegime palju poste Interistadele
          Kus on punkt? Kus on suur algustäht? Ah? Ah? Ok, aitab. Oleme ikka sõbrad edasi.

          p.s. õigekiri seebiks.

          Kommentaar


            Tegelt võiks Tanel nüüd need mõttetud postid ära kustutada!(ärge nüüd pikka viha pidage, sõbrad)
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              Ok kuna mina olen osaliselt selles läbus süüdi siis üritan teemasse tagasi minna. Kas puujalg Adriano jaoks on Interi seiklus lõppemas?

              Kommentaar


                Kui seda uskuda, siis jah.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Materazzi on tagasi! Mängis küll vaid viimased viis minutit, aga tore on teda jälle sini-mustas näha.

                  Suazo möllas koos Cruziga esimesel poolajal piisavalt hästi, et meile 2:1 võit ära tuua. Väga tore oli näha, kuidas kaks meest nagu paar sokke kokku sobisid. Üksteise mängu lugemine on neil väga hea ning võib vabalt veelgi usaldada neid.

                  Rohkem positiivset nagu polegi öelda. Kaitse oli vähe tavalisest kehvem, vast reisiväsimus andis tunda (kõik maailma eri nurkadest ju kokku rännanud) ning Julio Cesar pidi paar head tõrjet tegema. JC suutis viimastel minutitel ka Simone Inzaghile suht pehme teise kollase saada, aga noh, Atalanta oleks pidanud nagunii 10 mehega mängima.

                  See niitmine, mida Manfrendini Suazo vastu tegi oli ikka piisavalt jõhker, et selle eest oleks pidanud otse punase, koos 2-3 mängulise keeluga, saama.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Interi algkoosseis:

                    Julio Cesar
                    Maicon - Ivan Cordoba - Walter Samuel - Christian Chivu
                    Javier Zanetti - Esteban Cambiasso - Maxwell
                    Dejan Stankovic
                    Julio Cruz - Zlatan Ibrahimovic

                    Pink:
                    Paolo Orlandoni; Marco Materazzi; Oliver Dacourt; Santiago Solari; Luis Jimenez; David Suazo; Hernan Crespo
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Forza Inter!

                      Kindel 3:0 võit. Suht tavalised väravad olid ning mäng oli vaatamata suht märkimisväärse statistikavaheta kindel.

                      Cruzi kolli oli Maxwelli söödust kuigi oli seal omavärava hõngu päris palju, aga korralikult nurgalt kordust ei märganud.

                      Ibra koll puhas ülbus, sai Chivult tsenderduse, peatub, ja lajatab siseküljega palli kõrgelt posti kõrvale. Roberto Carlose omas ikka mõnusalt ära.

                      Ja Jimeneze koll tuli nii ootamatult, näitas veel teise sarnase olukorra kordust kui mees üks-ühele tormas ja palli võrku toimetas. EL MAGO!

                      Ibra ja Samuel jätavad järgmise mängu ajaviivitamise tõttu vahele, aga vahet pole eriti.

                      Seis oleks pidanud mingi 10-2 vapsee olema kui vaadata normaalseid võimalusi, mida täna ikka tõsiselt palju raisku läks. Ja Ibra oleks peaaegu Pirlo ja Del Piero karistuslöökidele vastuse saanud aga tema 30-meetrine laks jäi väravavahile piisavalt lähedale, et minema lükata.

                      Jimenez algkoosseisu! Tuli mängu rabedalt, aga mängu lõppus hakkas jubedalt möllama poiss. Kaks supersöötu Suazole, värav ja oleks peaaegu teisegi tekitanud endale.

                      Matrix mängis ka viimased 7-8 minutit ja tundus suhteliselt hea, tegi paar leivanumber täklingut kah ja täitsa hästi.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Fiorentina:

                        Frey; Ujfalusi, Gamberini, Dainelli, Pasqual; Kuzmanovic, Liverani, Donadel, Semioli; Pazzini, Mutu

                        (Lupatelli, Potenza, Gobbi, Jörgensen, Osvaldo, Santana, Vieri)

                        INTER:

                        Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Samuel, Chivu; Zanetti, Dacourt, Cambiasso; Jimenez; Cruz, Ibrahimovic

                        (Orlandoni, Maxwell, Burdisso, Materazzi, Pele, Crespo, Suazo)

                        Suur matš ja palju on kaalul. Forza Jimenez! Forza Ibra! Forza Ragazzi!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Fiorentina ja Interi esimene poolaeg on ikka mõnusalt nauditav olnud pühapäeva pärastlõuna kohta. Mõlemad tiimid on suhteliselt kiire tempoga mängimas, kuigi Fiorentinale käib see vist ülejõu sest kaitseliin on kaks korda suluseisulõksuga eksinud ning Ibra toredad passid on ka väravaga lõppenud. Jimenez on hoos ning tore on näha, et mees on ikkagi samast klassist nagu ma alati teda pidanud olen. Mõlemad väravavahid on ka paar head tõrjet pakkunud.

                          Igatahes, FIorentina mängib muidu hästi ning teine poolaeg peaks huvitav tulema.

                          *Dacourt sai poolaja keskel vigastada.

                          Ibra teine pass. (L)
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Inter oli teine poolaeg peajagu üle, aga Sebastian Frey hoidis Fiorentina mängus mitme supertõrjega Ibra vastu, kelle esitlus oli jällegi Interi parim ilmselt. Tiim väärib jällegi kiitust ning Jimenez mängib loodetavasti ka Lazio vastu mõne päeva pärast, sest ära on ta selle kindlalt teeninud. Väga ilus mäng tema poolt ning kui samas rütmis jätkab, siis võivad meie playmakeri mured lahendatud saada.

                            Kui tuleb kolmapäeval ka võit, siis tundub, et jääb siiski Roma ja Interi vahel lahendada asi.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, palju aitas tänasele tulemusele kaasa ka Manuela Prandelli lahkumine, aga tuleb vist rahul olla, et ma täna streami tööle ei saanud, sest mängu nähes oleks tõenäoliselt närv rohkem püsti olnud

                              Ei viitsi Interi teemas Fiorentina probleemidest rääkida, seega jätkates teemat loodan siiralt, et härra Mancini oma viimases avalduses välja öeldud sõnu sööma hakkab
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru, kas teil igav ei hakka seal liigas? Mitte mingeid intriige.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X