320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läbi ussimunni tõesti jah... täiesti teenitud võit. Enne seda laksis Capitano kaugelt veel posti.

    Aga iseenesest ajab see tiim mind närvi - keskväljale on uut ja noort verd vaja ja kõvasti. See kui kaua läheb aega, et rünne toetust saab on lihtsalt müstiline.

    Quaresma ja Ibra on jätkuvalt jubedad. Quaresma jookseb niisama tühja, Ibra võiks ratastega tugitooli kaasa võta, et ennast ringi sõitudada sellega mööda väljakut.

    Aga Samuel tuli tagasi ja kaitse oli hoopis teise näoga. Aga jaanuaris on vaja korralikut ründavat poolikut ja tundub, et igaks juhuks tuleb juba Quaresmale asendajat hakata vaatama.
    sigpic

    Kommentaar


      Jose oli suht hapu näoga nii tähtsa värava-punktide juures, vale mees skooris...

      Kommentaar


        No ta ei ole pikemat aega rahul olnud, sest kas ründefaasis või kaitses on iga mäng mingid jõhkrad probleemid, mängijad on laisad ja ei suhtle üksteisega.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Aga jaanuaris on vaja korralikut ründavat poolikut ja tundub, et igaks juhuks tuleb juba Quaresmale asendajat hakata vaatama.

          Naljakas, et enne Quaresma tulekut sa rõhutasid, kui julmalt on just teda vaja Interil ja nüüd juba asendajat vaja. Aga no 30 milli või mis tema eest maksti oli juba algusest peale ajuvaba.

          Kommentaar


            No mina rääkisin selle põhjal, mida ma temast Portos olles nägin, aga nüüd on kui teine mängija. Kui isegi tsendardada ei oska, siis on ikka jama majas. Aegajalt hakkab midagi lubama ja siis vajub jälle ära. Ma ikka loodan, et ta võtab jalad perse alt välja ja hakkab mängima. Aga vbl on tõesti mängija, kes pinge all püksid täis teeb.
            sigpic

            Kommentaar


              Kas Cordoba tacklingust liikuvat pilti pole? Väidetavalt kindel punase koht, aga mees pääses kollasega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                Naljakas, et enne Quaresma tulekut sa rõhutasid, kui julmalt on just teda vaja Interil ja nüüd juba asendajat vaja. Aga no 30 milli või mis tema eest maksti oli juba algusest peale ajuvaba.
                Tann ütles mulle eile põhimõtteliselt sama küsimuse peale, et kogemata võeti lennuki peale mingine Portugali kalur, miite Quaresma.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kas Cordoba tacklingust liikuvat pilti pole? Väidetavalt kindel punase koht, aga mees pääses kollasega.
                  Oota. Ma ei tea, et kindel punane. Üsna julgelt läks sisse, aga hoidis siiski jalad võimalikult ohutult koos. Pigem liigne agarus lihtsalt, midagi jõhkrat ei olnud ning oli ise esimene mees viga tunnistama.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    pole olukorda näinud, aga kui jõhkralt sisse lennatakse siis on suht 2 variatni ju. Vabandatakse ruttu (et kaarti ei saaks?) või siis ollakse nii härga täis, et sõimatakse ka veel

                    Kommentaar


                      Ma ka ei tea, lihtsalt Juventuse fännid tegid kurja häält selle kohtuniku peale, et punast ei antud ja Channel4 vihjab ka sellele: "while Udinese were furious when Ivan Cordoba was only booked for a shocking two-footed sliding tackle on Inler. It was a leg-breaker tackle and frankly deserved a straight red."

                      Kommentaar


                        No jah.. ma ei ole objektiivne mees muidugi arvama, aga samas pole seda minu kogemustel ka channel4, kes iga väiksemagi kohtuniku otsuse Interi kasuks valeks tahab pöörata (kui just Euroopa mängud pole) ning samas kui meie kasuks jäävad punased kaardid ja penaltid andma ja suluseise võetakse valesti, mainitakse heal juhul mokaotsast.

                        Midagi tahtliku kindlasti ei olnud, pall oli suhteliselt lahtine ja juhtus lihtsalt sitalt. Pigem võiks kurta tahtes rääkida avapoolaja algul olukorrast, kus Floro Flores üks-ühele hakkas pääsema, kuid suluseisulipp tõusis üsna kaheldavalt üles.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Moratti paneb kollase ajakirjanduse kohaselt ikka võimsalt.

                          60 milj. eurot + Adriano Agüero eest pole paha

                          Nafta hind pole vist veel piisavalt odav
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Moratti paneb kollase ajakirjanduse kohaselt ikka võimsalt.

                            60 milj. eurot + Adriano Agüero eest pole paha

                            Nafta hind pole vist veel piisavalt odav
                            Ma teeks Adriano asemel Ibra
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Julio Cesar

                              Maicon - Cordoba - Samuel - Maxwell

                              Cambiasso

                              Vieira - Muntari - Zanetti

                              Zlatan - Cruz

                              Tänane line-up siis. Eks näis, kuidas see eksperiment töötab siis. Iseenesest on tegu samasuguse tiimiga, mis meil möödunud hooaja samal perioodil võimsalt esinema pani, kuigi Vieira asemel oli siis Chivu ja Muntari asemel Jimenez.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Jumala eest et Agüero siia ei tuleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X