320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas keitsik Vaata postitust
    Nojah. Jälle vidal alg11, ehk siis 1väravaline händycap Juvel olemas.
    Ma loodan ,et su elukutse ei nõua tulevikusündmuste prognoosi ja analüüsi.

    Kommentaar


      Korralik fännide aktsioon oli vähemalt selle ilutulestiku näol.

      Kommentaar


        Interil päris asjalik koosseis ja tugev pink ka. Scudetto on väga reaalne eesmärk!

        Kommentaar


          Miks te raiskate häid võimalusi niimoodi...
          Lautaro teeb oma parimat Fredy Guarini paroodiat.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Ma loodan ,et su elukutse ei nõua tulevikusündmuste prognoosi ja analüüsi.
            See et see mongol 2mängu järjest skoorinud on ei tähenda et ta veel mängumees oleks.

            Kommentaar


              Bastoni aasta sööt.

              Kommentaar


                Selle hooaja parim mäng. Mõnus vaadata, kui vahelduseks kontrollitakse mängu algusest lõpuni. Barella on lihtsalt teiselt planeedilt. Kõik tegid hea mängu peale Lautaro.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                  Selle hooaja parim mäng. Mõnus vaadata, kui vahelduseks kontrollitakse mängu algusest lõpuni. Barella on lihtsalt teiselt planeedilt. Kõik tegid hea mängu peale Lautaro.
                  Nagu juba traditsiooniks saanud, siis peale väga head mängu ei jätku hea vorm ja Udinese vastu oldi omas vanas kehvas vormis tagasi. Lukaku ja Lautaro pole viimases neljas liigamängus väravat löönud. Sanchez pole viimases seitsmes suutnud lüüa. Ründesse oleks kedagi hädasti appi vaja, aga talvise mercato saldoks jääb ainult 9goli saatmine tagasi laenule.

                  Kommentaar


                    Eriliselt jäi silma Hakimi sitt mäng ja kohtuniku kahtlased viled.

                    Kommentaar


                      Lukaku vs Ibra, miks Lukaku nii leili läks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Lukaku vs Ibra, miks Lukaku nii leili läks?
                        Sest see on õige derby!!

                        Kommentaar


                          Väidetavalt oli neegriks kutsunud aga ma natuke kahtlen, et ta nii loll on.
                          “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                            Väidetavalt oli neegriks kutsunud aga ma natuke kahtlen, et ta nii loll on.
                            Mune on Lukakul aga küll Zlatan ta korrale kutsub peale mängu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                              Väidetavalt oli neegriks kutsunud aga ma natuke kahtlen, et ta nii loll on.
                              Tegelikult oli miskit ta ema kohta öelnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Mune on Lukakul aga küll Zlatan ta korrale kutsub peale mängu.
                                Ilmselt mõtlesid Erikseni kes kutsub Zlatani korrale. Aga üldjuhul kui Zlatan naerab kõigi üle, siis maailmas on kaks jalgpallurit kes naeravad Zlatani üle - Tõstamaa vanasõna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X