320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valge lipp minu poolt. Candreva on pask ja on põhivillain miks Inter tiitlitele ei mängi lähima 10 hooaja jooksul...

    Kommentaar


      Sorpresa, Zhang vuole chiamarla Jiangsu Inter o meglio Jiansgu International Football Club, al posto Jiangsu Suning.

      L'appeal per la squadra nerazzurra in Cina guadagnerebbe ulteriori margini di crescita. In ogni caso, si tratta di un’ulteriore conferma di quanto Suning punti sul brand Inter, per il presente e per il futuro


      HIINA invasioon Milanos!

      Parem oleks Jiangsu Intel.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
      FORZA ANCHE SAMP E GENOA

      Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

      Kommentaar


        😆😆😆 jangsuun calcio candreva fc

        Kommentaar


          Kas keegi oskab öelda kas spalletti mingit muud formatsiooni ja taktikat ka oskab kasutada peale selle mida me viimased 6 kuud näinud oleme? Kaooo nahhujj kiilakas.

          Kommentaar


            Piinlik mäng. Ma ei viitsi Spalletti kallal kitkuda, need mängijad on ikka täielikud kaikad. Ja pingile jagub ainult Primavera mehi.

            Frankfurti vastu esimese mängu esimene poolaeg kulus vastasel aega, et aru saada, kui mõttetu ja saba jalge vahel punt ülemakstud tonte see sats on.

            Ma ei vaata vist enam ühtegi mängu, kus alustavad mehed nagu Vecino, Borja Valero, Cedric või Candreva. Mitte, et see ülejäänud tänasest algkoosseisust palju säravam olen. Derbi jätan ka vahele, ajab harja nii punaseks. Viimase pooleteist kuuga olin juba otsustanud mitu mängu vaatamata jätta ja palju tervislikum oli, nii kui vaadanud olen, siis on suudetud pea plahvatama panna.

            Kuidas professionaalsed inimesed saavad nii pimedad olla ja uskuda mõnda neid mehi vaadates, et nad on piisavalt kvaliteetsed, et mängida tiimi eest, kes peaks Meistirte liiga kohtadele probleemideta jõudma.

            Ma ausalt öeldes juba poolloodan, et jäädakse esinelikust välja, siis saadakse aru, et mingit edasiminekut pole tehtud. Need korduvad failid vaimselt ja mängijate toomisel on isegi minu jaoks naljakad, rääkimata rivaalklubidele.

            Ikka jõutakse sinna "Year Zerosse" tagasi nagu viimased 8 aastat, aga alati üritatakse seda uut aastat alustada mingite mõttetute laenudega ja poolte eelmise hooaja mängijatega, kes vaevu Serie A tagumise otsa kvaliteet.
            Last edited by Tanel; 14.03.19, 23:48.
            sigpic

            Kommentaar


              Küll on kahju kohe
              Tervitan De Vrij'd!
              OK mängijate valik on tihedalt pehkinud puitu täis, aga reaalselt on ka Spalletti kõlblik kuni täiesti läbi. Nii nüri mänguplaaniga kuude viisi kandilisi asju ümarasse auku sobitamisel on juba teatavaid seniilsuse tunnuseid. Milline top6 klubi teda lähiaastatel tõsiselt isegi kaaluks enam?

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Tervitan De Vrij'd!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kõik need kasutamata võimalused lähevad veel kalliks maksma.

                  Kommentaar


                    Muidu igati korralik esimene poolaeg. Kas tõesti milan on nii sitt et tundub nagu poleks siin mängus neil mitte mingit võimalustki Interi vastu? . Hea näha et mehed on aktiivsed platsil ja esineb tavapärasest vähem söödupraaki

                    Kommentaar


                      Derbis ikka tõesti eelnev vorm ja draama ei loe mitte midagi. Tublid poisid! Samasuguse tuhina ja tahtmisega hooaja lõpuni paluks.

                      Kommentaar


                        Interi telenovela& Icardiashians on jõudnud niikaugele, et Icardi on tagasi Appianos. Põlv, mis vajas raudkindlat operatsiooni on imelisel kombel parananenud ja võimaldab juba trenni teha..ja tagasitulek on ka ideaalselt ajastatud, peale Lautaro MoM esitust Derbys ja koondisepausi vahel. Horvaatia klann on ka kõik eemal. Wanda sai Vieri jt käest sellist vatti tiki takas, aga mis sa kaameliajule seletad. See kärnkonn ei saa lihtsalt pointile pihta.

                        Tãna òhtul 21 CET Argentina-Venezuela. Lautaro pidi alustama. Vb saab vähe Messiga ka testida. Icardi nutab samalajal patja.

                        Kommentaar


                          Lautaro korjas konndisepausi ajal mingi vigastuse külge. Icardi on nädalake juba tiimiga trenni teinud. Lazio vastu jäetakse aga meeskonnast välja... Tore värk. Õnneks on meil Ranocchia, keda saab tipus kasutada.

                          Kommentaar


                            Täiesti savi eilsest tulemusest

                            Kommentaar


                              Icardi alustab. Ilmselt püütakse hooaja lõpus veel väärtust pisut taastada, siis suvel parem maha müüa.

                              Kommentaar


                                Icardi tuli, lõi posti , teenis Romerole punase ja lõi kindla pendla. Tundub, et tiimiga on asjad klaaritud , kuigi staadionil lauldi väga Icardi vastaseid laule.

                                1pa oli kontroll meie käes kindlalt. Genoal ei lastud pmts mitte midagi teha. Perisic on endiselt sitt. 2pa vaja vãltida lolle kaarte.

                                Forza Inter!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X