320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Rääkides siin sellistest aastapalkadest, siis mis mõttes te 4,5 milliga Maxwelli ära müüsite? VÄidetavalt üks maailma parimaid vasakkaitseid...
    Ma ei tea, keda sa selle "te" all silmas pidasid, aga vastan ise

    terve Chivu -> Santon -> Maxwell

    Kallist leegionäri pole mõtet hoida pingisoojendajana meeskonnas.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Aga, et teemas püsida. Zlatani eest Eto`o ja Cassano saada oleks väga karm variant. Loodetavasti see goal dott comi tasemel kuulujutul pole tõepõhja all.
      + jääks neil oma 20 miljonit vaba raha veel lisatransferiteks, sest Cassano eest päris 45 (väidetav summa, mis Realilt saadakse) ju ei maksa. Selle nn Itaalia jalgpalli madalseisu üheks positiivseks kõrvalnähuks võibki pidada endiste aegade suuruste (Genoa, Sampdoria, Napoli, ka Fiorentina) peatõstmist. Halvimal juhul napsab Inter veel Hamsiku ka 20 milliga ja niigi liigühekülgseks muutunud liiga monopoliseerub veelgi. Usun (?) ja loodan, et järgmisel hooajal suudab Juventus neile siiski vastu saada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Artur Vaata postitust
        Mõtlesin just, et kui see tehing tõeks saab, mitu megastaari Itaaliasse üldse jääb? Kaka on läinud ja nüüd vb Ibra ka.

        Diego? Buffon?
        Itaalia liiga kuldpoiss Totti, kelle profiil mujal küll mujal võrdlemisi keskpärane?
        vananenud Del Piero ja vananev Ronaldinho?
        Cassano, kes Realis hakkama ei saanud, Mutu, Pato, Hamsik, mõned veel.

        Kuigi nii Juventuse kui Napoli ostutehingud on seni olnud positiivsed, tõestab(ks) Ibra lahkumine veelkord, et klubijalgpalli kõige teravam tipp liigub saapamaast üha kaugemale, olgu Zlatani eest saadav tasu milline tahes. Loodan, et eksin.
        megastaar hamsik? Kuidas nii et tema välja tõid aga ei ühtegi sõna kunnide kunnist keda teatakse SuperPippo nime all? Gattuso, Pirlo, Nesta, Sheva...

        Ja üleüldse Juve ja Inter on järgmine aasta väga kõvad. Jah nii kõvad et võivad oma duublid Mänkude vastu saata

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          megastaar hamsik? Kuidas nii et tema välja tõid aga ei ühtegi sõna kunnide kunnist keda teatakse SuperPippo nime all? Gattuso, Pirlo, Nesta, Sheva...

          Ja üleüldse Juve ja Inter on järgmine aasta väga kõvad. Jah nii kõvad et võivad oma duublid Mänkude vastu saata
          Megastaar 'kuuma nime' tähenduses pigem + küsimärgiga.

          Mitu mängu Nesta eelmisel aastal mängis? Mitu head sõna sa Shevchenko ja Pirlo kohta viimasel hooajal kuulsid? Kui kaua Inzaghi vahepeal liigas väravat ei löönud? Ajaloolise sümbolina on nad muidugi kõik olulised (eriti Sheva ja Nesta, vahest ka Pirlo ja Pippo), ent keegi neist ei ole mängija, kellel klubid karjakaupa järel jookseksid; praeguseks juba (vb v.a Pirlo ja Gattuso?) vananevad staarid. Lisaks oli mu valik võrdlemisi suvaline ja juhuslik, nii et ära nori. Idee oli üldse milleski muus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Artur Vaata postitust
            Kui kaua Inzaghi vahepeal liigas väravat ei löönud?
            kui kaua Zlatan Meistrite Liigas nagu emane mängis?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              kui kaua Zlatan Meistrite Liigas nagu emane mängis?
              minevik
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                eks näis mis saab. eto'o ei ole just kaugeltki kõige meeldivam mängija minu jaoks, aga 40 miljonit + tema + hleb laenule on ikka väga hea diil, isegi Zlatani eest (kes lõpuks saaks oma talenti korralikult demonstreerida ka Euroopa tasemel).

                Mulle meeldib hoopis vaadata, kuidas jälle on noorteakadeemiast paar mängumeest üles toodud ja järgmine Santon on loodetavasti üles astumas.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  eks näis mis saab. eto'o ei ole just kaugeltki kõige meeldivam mängija minu jaoks
                  võta pähklid kaasa Meazzale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    40 miljonit + tema + hleb laenule on ikka väga hea diil, isegi Zlatani eest (kes lõpuks saaks oma talenti korralikult demonstreerida ka Euroopa tasemel).
                    Niivõrd kuivõrd. On ka neid, kelle arvates Inter ei jää sugugi võitjaks selles tehingus, võttes arvesse Eto`o luksuslikud palgasoovid ja selle tõsiasja, et otsene asendaja Eto`o Ibrahimovicile just pole. Raske öelda, kuivõrd palju kasu Eto`ost on, kui pole kedagi, kes mehele võimalusi tekitaks. Selles suhtes Inter vajab endiselt kreatiivsust keskväljale ja 40 m€ kaob kiirelt, kui arvestada maha palgad ja võimaliku uue soetuse üleminekusumma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                      Niivõrd kuivõrd. On ka neid, kelle arvates Inter ei jää sugugi võitjaks selles tehingus, võttes arvesse Eto`o luksuslikud palgasoovid ja selle tõsiasja, et otsene asendaja Eto`o Ibrahimovicile just pole. Raske öelda, kuivõrd palju kasu Eto`ost on, kui pole kedagi, kes mehele võimalusi tekitaks. Selles suhtes Inter vajab endiselt kreatiivsust keskväljale ja 40 m€ kaob kiirelt, kui arvestada maha palgad ja võimaliku uue soetuse üleminekusumma.
                      Ütleme nii, et ega Ibra palganumbrid ka teps mitte väiksed pole seni olnud. Ja usun, et Eto'o saaks täitsa hakkama, sest ma hindaks Interi keskvälja küll tugevamaks kui Samueli-aegse Mallorca oma, mil ründaja samuti ikka mõned väravad lõi. Seega mina peaks praegu pakutavat diili küll väga kasulikuks Interile, kuigi Ibrat meeldiks mulle edaspidi sini-mustas särgis rohkem näha.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Väidetavalt saab Ibra hetkel 10 milli aastas ja Etoole pakkuti 8 või 9 milli aastas.. vend tahtis 12 milli saada mõningastel andmetel ja selle üle ilmselt preagu vaidlus käib.





                        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                        Parim laul

                        Kommentaar


                          Algselt postitas flameas Vaata postitust
                          Väidetavalt saab Ibra hetkel 10 milli aastas ja Etoole pakkuti 8 või 9 milli aastas.. vend tahtis 12 milli saada mõningastel andmetel ja selle üle ilmselt preagu vaidlus käib.
                          Eks see 12 milli kõla rohkem sellise ultimaatumina
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kaotasite ühe oma tippmängija suhtkoht ametlikult nüüd, kuid mingit kära siin selle üle küll ei ole..

                            Masenduses?

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, aga minu arust on, kui jätta need palgad ja virisemised ära, mängijana siiski parem Samuel, ma ei mõista ka seda, miks Barca ta müüs.

                              Barca mängib kiiret ning lühikeste söötudega, mis on nagu just Eto'le mõeldud, Ibrale hakkavad need pikad pallid ette tulema kindlasti, aga noh mine tea.

                              Inter sai veel Hlebi ning 40m, mille eest saaks Mourinho päris huvitava ostu teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Kaotasite ühe oma tippmängija suhtkoht ametlikult nüüd, kuid mingit kära siin selle üle küll ei ole..

                                Masenduses?
                                Miks peaks?
                                Sellist head diili oleks lausa patt tegemata jätta Inter sai vastu suht samaväärse tippründaja+ väga talendika vanakese Hlebi+ 40 miljonit=mida siin nutta
                                Lisaks on hangitud veel ju Milito ja Hülgepoiss...

                                Kõik on suht koht korras Interiga
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X