320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lahe tabel...

    Kommentaar


      Tänane võit oli küll Mourinho võit. Viimase 10 minuti koosseis oli täiesti hullumeelne.

      Kommentaar


        Nendes kahes mängus mis ma Interit olen Euroopas näinud, on Balotelli ikka väga sitt. Täna ta peale paari pette midagi asjalikku korda ei saatnudki. Kaotas palle ja ei rabelenud eriti.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Vähemalt võiduväravas mängis oma osa! Eks poiss rabeleb ja tahab kõike ise ära teha, saab ajaga targemaks
          sigpic

          Kommentaar


            mäng lihtsalt keerati 4 min teist pidi
            www.ehrakennus.ee
            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

            Kommentaar


              Ei tea kas niimoodi kuidagi võita ei saaks, et ma oma viimaseid juukseid välja ei kisuks? Teist poolaega oli isegi suurem piin vaadata, sest kindlaid väravaid ei suudetud ära lüüa aga vähemalt lõpuks võeti äärmiselt vajalikud 3 punkti!
              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

              Kommentaar


                Algselt postitas Pealik Vaata postitust
                Ei tea kas niimoodi kuidagi võita ei saaks, et ma oma viimaseid juukseid välja ei kisuks?
                We'll never notice it's a combover.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Ja mina puhkesin naerma, kui keegi mainis, et tegemist on surmagrupiga.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 25 Samuel, 6 Lucio, 4 Zanetti; 11 Muntari, 14 Vieira, 8 Thiago Motta; 5 Stankovic; 22 Milito, 9 Eto'o;
                    A disposizione: 1 Toldo, 2 Cordoba, 10 Sneijder, 19 Cambiasso, 26 Chivu, 30 Mancini, 45 Balotelli;
                    Allenatore: José Mourinho
                    Roma: 27 Julio Sergio; 13 Motta, 3 Andreolli, 5 Mexes, 17 Riise; 33 Brighi, 7 Pizarro, 20 Perrotta; 16 De Rossi; 9 Vucinic, 94 Menez;
                    A disposizione: 1 Lobont, 14 Faty, 19 Baptista, 21 Guberti, 22 Tonetto, 77 Cassetti, 89 Okaka;
                    Allenatore: Claudio Ranieri


                    on ikka vaja lolli ja mannetu keskväljaga alustada, et jälle peaga vastu seina joosta enne kui õiged mehed väljakule pannakse (kui jälle ei jopata ja igat lööki võrku ei saadeta )
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      on ikka vaja lolli ja mannetu keskväljaga alustada, et jälle peaga vastu seina joosta enne kui õiged mehed väljakule pannakse (kui jälle ei jopata ja igat lööki võrku ei saadeta )
                      Ülekaal korralik, aga millegipärast külaline isegi rohkem peale löönud ja korra ka lausa raamide vahele väravavahist mööda
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        No Vucinic keeras alguses kohe perse asja... Ja nüüd lõhutakse meie vennad täitsa ära. Niigi palju vigaseid...

                        Kommentaar


                          Masendav.. sellist asja saab aint Romaga juhtuda..





                          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                          Parim laul

                          Kommentaar


                            37 minut ja riomma 1-0 ees. 90´ minutil on seis 2-1 ja riomma on teeninud punase. Vaatame, kuidas mu tänane ennustus läheb.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              tra viera oleks pidand menezile tehtud vea eest küll kaardi saama

                              kohtunik on eriline aju ikka..





                              Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                              Parim laul

                              Kommentaar


                                Putsi saatkse see Muntari Aff nahhui sealt platsilt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X