320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas võtta:d

    Kommentaar


      Algselt postitas aquilani4 Vaata postitust
      kuidas võtta:d
      Mönuga


      101001

      Kommentaar


        aga tõsiselt !!! mis te arvate.?

        Kommentaar


          Kui odavalt saab, siis võib võtta. Ulme summasid tema eest igastahes maksta ei tahaks, arvestades tema vigastuste lembelisi hooaegu.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            kaua ta seal LFC-s ikka pingil kükitab tegelt. Mul küll viskaks üle!

            Kommentaar


              Oleks mul õigus Raimo Aasa anda, siis ma teeksin seda.

              Kommentaar


                Inter drop Benitez hint

                Mis arvate?

                Kommentaar


                  Ma arvan, et ju ta sinna läheb.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                    Ise eelistanuks kindlasti Hiddinkit v paljurännanud Capellot..Kui Branca ja Oriali ikka hoolega jälgivad ka hispaanlase ostupoliitikat ja endale ka mingi õiguse mängiajte ostu üle jätavad siis las tulla aga..ei taha, et ta hakkab siia massiliselt mingeid 2 miljoni väärtusega pingipoisse tooma, kes suure tõenäusega saaks ka Primavera kuttide käest ära..Muidu taktikaliselt ta isegi sobiks siia, Interis ei pea ülisuuri muudatusi tegema, mõned uued cl karastusega mängumehed ja 3-4 venda ära müüa, peaks juba valmis olema augusti karikate võitluseks Atletico ja Roma vastu..Liverpoolis motti tal enam ei olnud, vb nüüd on ta jälle hakkamist täis, sest tema statistika ongi selline, et uutes klubides just algusaastatel on ta ikka midagi võitnud ka..ja meistrite liiga ajalugu ka küllaltki tugev, eriti magus oli fännide jaoks ikka 2005a Istanbul..

                    Kommentaar


                      Mis Quaresmast saab ? Jääb Interi palgale või lüüakse minema?

                      Kommentaar


                        Tanelile ta ju sümpatiseeris ja samas Benitezil on tavaks igasugu tolgused, keda kasutada pole vaja, endiselt palgal hoida. Ja veel juurdegi tuua. Aga Interis on vist kontroll ostude üle kõvem kui 'Poolis.

                        Kommentaar


                          Tegin väikese reisi memory lane'ile, et vaadata, mis arvati Mottast ja eelkõgie Militost ja teistest meie eelmistest suvistest ostudest. Nii mõnigi mees peab sõnu sööma, aga enda hinnang läks päris hästi.



                          Diego Milito ja Thiago Motta

                          "Ma hoiaks oma hinnangud järgmise hooaja esimese kümne mängu järele.

                          Acquafresca on läinud (võib-olla küll ainult co-own jälle lihtsalt loodetavasti), aga kui Motta terve püsib ja oma esitusi jätkab, siis ta peaks olema väga väga kasulik ning ma ei tea, mis jutt Milito kvaliteedi puudusest on. Mees on ilmgselgelt maailma üks parimaid poachereid ning sellist meest on meil ikka vaja."


                          Siin pole muud kui uhkelt rinnale taguda. Kuigi hiljem oli üks post, kus ma väidetavalt olin Kapele avaldanud omamoodi kahtlusi Milito osas, aga noh, mida ei mäleta, seda pole olnud.

                          Lucio

                          "Jah. Aga keskkaitsjat oli vaja... mitte selleks, et seal positsioonil paremaks muutuda (sest kui Samuel ja Cordoba mõlemad mängivad, ei saa palju paremaks minna nagunii), aga selleks, et enamikud meie kaitsjatest on vähemalt pool hooaega vigastatud. Ja herr Rivas ja Materazzi ei suutnud eelmisel hooajal just eriti muljetavaldavat cover'it pakkuda."

                          "Ei saa enne mängijat hinnata, kui ta platsile pole astunud samas. Keegi ei oodanud näiteks Cambiassolt ja Maiconilt just eriti palju... vaata, mis sai. Motta on näiteks väga huvitav täiendus ja enesekindlust paistab tal olevat ning talendi puudumisest ei saa kindlasti mitte rääkida (läks lihtsalt kaduma mõneks hooajaks).

                          Pingil istub see, kes on sitemas vormis enivei. Ja ma olen üsna kindel, et see kolmik on samal ajal terve ainult siis, kui keegi kaartidega nagunii välja peaks jääma. :P"


                          Kui aus olla polnud eriti kindel selles ostus, aga õnneks avalikke kehvi järeldusi ei teinud ning lasin mängijal end enne väljakul tõestada. Serie A's ta eriline polnud, aga Meistrite liigas fuoriclasse nagu ütleks Lippi.

                          Samuel Eto'o

                          "eks näis mis saab. eto'o ei ole just kaugeltki kõige meeldivam mängija minu jaoks, aga 40 miljonit + tema + hleb laenule on ikka väga hea diil, isegi Zlatani eest (kes lõpuks saaks oma talenti korralikult demonstreerida ka Euroopa tasemel). "


                          " Eto'o mulle kunagi küll meeldinud pole, kuigi tema kvaliteedis küsimust loomulikult pole. Ibra puhul olen ma jällegi veidi õnnelik, et nüüd saab ta lõpuks oma taset näidata ka tiimis, kes ei mängi 4 kaitsva poolikuga."

                          Kvaliteeti ta näitas, kohati ajas närvi mustaks, kuid õnneks mitte oma käitumisega vaid võimaluste realiseerimisega. Tööloom oli.

                          @ Hlebi mitte-tulemine

                          "Pohhui suht, saabki kellegi parema."



                          Wesley Sneijder

                          Naljakas, aga minu ainus kommentaar sellel teemal oli, et Mourinho tahtis ilmselgelt Decot saada, aga usun ja mäletan, et ootasin Sneijderi tulekut väga.


                          Samas pessimism Meistrite liiga suhtes oli muidugi mul meeletu, aga eks selle põhjustas eelmised hooajad ja ega see hooaja esimene pool ka eriti ei lubanud kuni lõpuks võõrsil Chelsea vastu oma stiil üles leiti.

                          Eriti hea näide võõrsilmängust Rubin Kaasaniga, kus Cambiasso, JZ, Stankovici ja muud maha tegin, siin tuleb küll väike meeldiv mõrupill alla neelata:

                          "Sneijder ei muudaks mitte munnigi. Keskväli (see trio seal) tuleb totaalselt renoveerida, olgu need mehed nii armsad kui tahes. Aga ma arvan, et seda ei juhtu enne kui JZ pensile läheb. Mitte mingit kiirust ega jaksu meestel pole - selline keskväli ammendab ennast loomulikult väga kähku. Aga ehk Moul on piisavalt mõistust, et sellest aru saada. See hoaoeg on jälle perse kukkunud, ma ei näe mitte mingit võimalust, kuidas see tiim Euroopas suudaks piisavalt heal tasemel ründavat vutti mängida. Praegu oleme me kehvemad kui Mancini treeneriperioodi lõpus ning see on juba tase.

                          Ma lülitasin oma striimi igatahes välja."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Benitez saigi Interi peatreenerikoha

                            Kommentaar


                              Ega kellegi erilise vahel valida nagu polnud ka..kõik olid lepingutega seotud juba ja ainult Perezi sugune päss loobib miljoneid, et kedagi vabaks osta nagu Mourinhoga ta seda tegi..Leping siis 5 milli euri ja 2+1a..tuleb lihtsalt vanale kaasa elada ja loodame, et kõik loksub paika..et ta uute mängijatega pange ei pane, selles osas on Branca ja Oriali kohe kõrvalt jälgimas kindlasti..ühesõnaga hispaanlane ei otsusta siin linnas(milaanos) üksi midagi..ja muidugi täna hilisõhtul tulid juba uudised, et Maicon lendab vb siiski Madridiidi 50-50 hetkel, hinnaks alla 30ne natsa..ja et Branca on kontaktis olnud Silva agendiga, mis iseenest on suurepärane, aga see jama kütab lootused üles ja siis ostetakse ikka 30a Kuyt sinna..Kaitsvaid poolikuid ei ole ju Interisse vaja, offensive püssirohtu oleks vaja..Hamsik , Silva ja sellised tulevikumehed..

                              Adriano nüüd siis Roomas , kiirintervjuud andes rääkis veel täissuuga ja lüristas jutu vahele veel dieet kokat ala, et tal on hea meel, et ta oma "itaalia issile" näkku sai panna ja Brasiiliasse samba karnevalidele möllama ära sai..5 milli hakkab temagi saama , aga piltide järgi esimese asjana peaks ta küll 50 centiga ühendust võtma ja nõu küsima dieedi suhtes..aga õnneks aega tal on(pidutseda ajee!), Interi mehi näeb ta alles augusti lõpus 21 vist..

                              Kommentaar


                                "..but now we are thinking about the next game..."

                                Get very used to this.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X